ارزهای دیجیتال

انتظار می‌رود که Polygon (MATIC) در سال آینده پیشرفت بزرگی داشته باشد

حتی در حالی که بازار نزولی ناشی از FTX ادامه دارد، Polygon (MATIC) از نزدیک به دنبال ETH نسبت قدیمی خود است. علیرغم تسلط خرس‌ها در سال جاری، بسیاری در صنعت ارزهای دیجیتال، سال 2023 را آخرین فصل پس از یک دوره عدم اطمینان می‌دانند.

خلاصه ای از MATIC:
– کاهش قیمت MATIC به 0.843512 دلار
– تحلیلگران TradingShot نشان می دهند که MATIC با رد شدن توسط MA 50 روزه، قیمت ETH را از نزدیک دنبال می کند.
– سال 2023 به احتمال زیاد یک تجمع قوی برای MATIC توسط Shelby3 به همراه نخواهد داشت

به گفته TradingShot، نادیده گرفتن اکشن قیمت MATIC کار دشواری است زیرا منعکس کننده اکشن قیمت اتریوم از سال 2016 تا 2017 است.

همه ما می‌دانیم که موفقیت گذشته یک سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده موفقیت آینده آن نیست، اما بیایید ببینیم به هر حال این در مورد چیست.

آنچه در انتظار MATIC در سال 2023 است

بر اساس داده ها، واضح است که MATIC در طول سال های 2016 و 2017 راه ETH را دنبال کرده است.

هر دو در میانگین متحرک 50 روزه، یک سطح بحرانی، رد شدند، زیرا این وضعیت بود که در نهایت گاوهای ETH را از بازار نزولی خارج کرد.

TradingShot پیش بینی می کند که در صورت ادامه تکرار فراکتال، افزایش قابل توجهی در قیمت MATIC در سال 2023 وجود خواهد داشت.

در مقابل، بازار در سال 2017 از نظر اندازه بازار کریپتو و محرک‌های اساسی که بر حرکت قیمت تأثیر می‌گذارند، کاملاً متفاوت است.

با توجه به تأثیرات خارجی قبلی مانند سقوط LUNA و سقوط اخیر FTX، همه ما می توانیم توافق کنیم که بازار در مورد این ادعاها محتاط خواهد بود.

محقق دیگری به نام Shelby3 معتقد است که سال 2023 رنج بسیار بیشتری را به همراه خواهد داشت. ممکن است بتوانیم زمینه متوسطی را برای سرمایه گذاران و معامله گران تشخیص دهیم. سال 2023 رشد قابل توجهی را که پیش‌بینی می‌شد ارائه نمی‌کند، اما به احساسات نزولی در بازار ارزهای دیجیتال پایان می‌دهد.

چشم اضافی در MATIC

از زمان نگارش این مقاله، داده‌های CoinGecko همچنان در تمام خطوط زمانی به رنگ قرمز چشمک می‌زنند، که نشان می‌دهد ارزش آن در حال از دست دادن است. افزایش ذخایر مبادله ای برای توکن نشان دهنده تمایل فروش قوی در بازار MATIC است.

MATIC با قیمت 0.843512 دلار معامله می شود که 10.3 درصد در هفت روز گذشته کاهش یافته است، داده های Coingecko در روز چهارشنبه نشان می دهد.

با ادامه معاملات MATIC با شمع قرمز با قیمت 0.7846 دلار، که با محدوده معاملاتی محدود همراه است، تا اواخر امسال و شاید تا سه ماهه اول سال 2023 همچنان با عذاب مواجه خواهد شد.

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید در کوتاه‌مدت و بلندمدت نسبت به MATIC محتاط باشند، زیرا همچنان یک سوگیری نزولی قوی نشان می‌دهد.

حتی اگر MATIC از ETH پیروی کند، نیروهای بازار و متغیرهای کلان اقتصادی در نهایت بر قیمت MATIC تأثیر خواهند گذاشت.

MATIC total market cap at $7.3 billion on the daily chart | Featured image from Carscoops, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا