ارزهای دیجیتال

انباشت XRP: گروه کوسه‌های کلیدی و نهنگ‌ها به هولدینگ‌های بالا دست یافت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که اخیراً گروهی از کوسه‌ها و نهنگ‌های XRP در حال انباشته شدن هستند، نشانه‌ای که می‌تواند برای قیمت دارایی مثبت باشد.

نهنگ‌ها و کوسه‌های XRP با توکن‌های 100000000 در حال حاضر عرضه بالایی دارند

طبق داده های شرکت تحلیلی Santiment7.23 درصد از کل عرضه XRP اکنون در اختیار این گروه سرمایه گذار کلیدی است. شاخص مربوطه در اینجا «توزیع عرضه» است که به ما می‌گوید در حال حاضر چگونه عرضه کل در بین گروه‌های کیف پول مختلف در بازار توزیع می‌شود.

این «گروه‌های کیف پول» باندهایی هستند که محدوده‌هایی را تعریف می‌کنند که بین آن‌ها تعداد سکه‌های نگهداری شده توسط کیف پول‌های متعلق به یک گروه خاص قرار می‌گیرد. برای مثال، گروه «100-1000 سکه» شامل تمام آدرس‌هایی است که حداقل 100 و حداکثر دارای آدرس هستند. 1000 توکن XRP.

معیار توزیع عرضه دو نسخه دارد. یکی تعداد کیف پول ها (یا به طور ساده تر، تعداد دارندگان) متعلق به هر گروه را نشان می دهد، در حالی که دیگری درصد عرضه هر گروه را اندازه گیری می کند. اکنون، در اینجا نموداری وجود دارد که داده‌های هر دو معیار توزیع عرضه را برای باند سکه‌های 1M-10M نشان می‌دهد:

Looks like the values of both these metrics have climbed up in recent days | Source: Santiment

باند سکه 1M-10M یک گروه مهم برای XRP است زیرا شامل کوسه ها و نهنگ ها می شود. اگرچه، بزرگ‌ترین نهنگ‌ها در این گروه گنجانده نمی‌شوند، زیرا سطح بالای گروه فقط 10 میلیون توکن است که با نرخ ارز فعلی حدود 3.4 میلیون دلار ارزش دارد.

از نمودار، آشکار است که تعداد سرمایه گذاران متعلق به این گروه کلیدی اخیراً افزایش یافته است و ارزش این متریک اکنون به 1617 رسیده است که بالاترین رقم تاریخ است. درصد کل عرضه XRP که توسط این گروه نگهداری می‌شود، روند صعودی شدیدتری را در این ماه مشاهده کرده است، زیرا این کوسه‌ها و نهنگ‌ها اکنون حدود 7.23 درصد از کل توکن‌های در گردش را تشکیل می‌دهند، که یک رکورد جدید است.

به نظر می رسد که این نهنگ ها و کوسه ها به دنبال پایان دادن به سال 2022 با مقداری انباشت XRP سنگین هستند، چیزی که احتمالاً در دراز مدت تأثیر صعودی بر قیمت کریپتو خواهد داشت.

قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP در حدود 0.34 دلار شناور است که در هفته گذشته 12 درصد کاهش یافته است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 5 درصد کاهش یافته است.

نمودار زیر روند قیمت سکه را در پنج روز گذشته نشان می دهد.

نمودار قیمت XRP

The value of the crypto seems to have not seen any significant movement during the last few days | Source: XRPUSD on TradingView

تصویر برجسته از Kanchanara در Unsplash.com، نمودارها از TradingView.com، Santiment.net


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا