ارزهای دیجیتال

انباشت نهنگ تصویر صعودی را برای XRP رنگ می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

نهنگ های XRP از کاهش قیمت ثبت شده در بازار کریپتو استفاده کرده اند تا کیف های خود را پر کنند. این سرمایه گذاران بزرگ به سرعت توکن ها را خریداری کرده و درصد عرضه خود را افزایش داده اند. در ماه گذشته، ذخایر این نهنگ‌های بزرگ افزایش چشمگیری داشته است و مجموع ذخایر آن‌ها را به یکی از بالاترین‌هایی که تا کنون داشته است، رسانده است.

قورت دادن سکه ها

داده های Santiment نشان می دهد که دارایی نهنگ های XRP با 100000 تا 10 میلیون سکه در موجودی خود در پنج هفته گذشته بیش از 6 درصد افزایش یافته است. این نهنگ ها حدود 11 درصد از کل عرضه XRP را در اواسط نوامبر پس از سقوط صرافی کریپتو FTX در اختیار داشتند. اما از آن زمان، آنها دارایی های خود را میلیون ها افزایش داده اند.

در حال حاضر، درصد کل عرضه توسط این نهنگ های بزرگ حدود 18 درصد است. نمودار زیر روند صعودی واضحی را در ماه گذشته نشان می‌دهد که در آن ذخایر این نهنگ‌ها افزایش یافته است، به‌ویژه آنهایی که بین 1 میلیون تا 10 میلیون سکه دارند.

Whale holdings up in five weeks | Source: Santiment

همین روند در بین کیف پول هایی که بالای 10 میلیون سکه دارند نیز دیده می شود. این کیف پول ها در حال حاضر اکثریت بیشتری از کل عرضه را با 71.67 درصد در اختیار دارند، از 70.8 درصد ثبت شده در اواسط نوامبر. بنابراین در مجموع، آدرس هایی که 100000 سکه و بالاتر را در خود جای داده اند، اکنون حدود 90 درصد از کل عرضه XRP را در اختیار دارند.

آیا XRP از اینجا رالی خواهد کرد؟

قیمت XRP در حال حاضر همزمان با بازار کریپتو در حال حرکت است که هنوز تاثیرات اعلامیه روز چهارشنبه FOMC را احساس می کند. با این حال، این روند انباشت واضح در میان نهنگ‌های XRP می‌تواند به جدا شدن احتمالی قیمت دارایی دیجیتال از بازار گسترده‌تر کریپتو اشاره داشته باشد که منجر به افزایش قیمت شود.

نمودار قیمت XRP از TradingView.com

XRP recovers above $0.38 | Source: XRPUSD on TradingView.com

با قیمت های بسیار پایین، بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال فروش سکه های خود نیستند، بلکه در بلندمدت سرمایه گذاری می کنند. اگر عرضه موجود به سمت سرمایه‌گذارانی که دارای بلندمدت هستند ادامه یابد، چنین تقاضایی می‌تواند منجر به کاهش عرضه شود.

داده‌های Santiment حتی در آدرس‌های کوچک‌تر نیز تجمع را نشان می‌دهند، بنابراین ممکن است XRP قبل از پایان هفته، سطح مقاومت 0.4 دلار را آزمایش کند. نوسانات کم مرتبط با بازارهای آخر هفته می‌تواند مانع رشد XRP شود، اما همچنین می‌تواند یک موهبت پنهان برای کمک به ارز دیجیتال در حفظ هر گونه سودی باشد که ممکن است بین پنجشنبه و جمعه ثبت کند.

XRP در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.38 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال با ارزش بازار تقریباً 19.2 میلیارد دلار، ششمین ارز دیجیتال بزرگ است.

تصویر برجسته از انجمن جکوبیان، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا