ارزهای دیجیتال

الروند (EGLD) تا 80 دلار افزایش خواهد یافت، اما این ابتدا باید اتفاق بیفتد

  • قیمت EGLD جرقه ای از قدرت را نشان می دهد زیرا قیمت از 45 دلار با حجم خوب بالا رفت.
  • EGLD به حرکت محدود به محدوده ادامه می دهد زیرا قیمت در نظر دارد قبل از صعود به 80 دلار برسد.
  • قیمت EGLD همچنان بالای 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می‌شود، زیرا قیمت در بازه زمانی روزانه بالا می‌رود.

علیرغم عدم قطعیت های بازار که در هفته های اخیر بر قیمت بسیاری از آلتکوین ها تأثیر گذاشته است، قیمت الروند (EGLD) همچنان قوی باقی مانده است. Elrond (EGLD) ثابت نگه داشته است و از حمایت خود دفاع می کند زیرا قیمت در محدوده باقی می ماند و احتمال شکست به دلیل هدف گذاری قیمت 80 دلار وجود دارد. قیمت بیت کوین (BTC) از پایین ترین حد خود یعنی 19100 دلار به 19600 دلار افزایش یافت زیرا سعی داشت به 20000 دلار برسد. شکست موفقیت آمیز منجر به جهش های تسکین برای اکثر دارایی های رمزنگاری شده در بازار خواهد شد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت الروند (EGLD) در نمودار هفتگی.

علیرغم اینکه در هفته‌های اخیر به دلیل مشارکت‌های زیاد و پروژه‌های بزرگ ساخته شده در شبکه الروند، تغییرات قیمتی بسیار خوبی را تجربه کرده است، EGLD با استفاده منحصر به فرد خود توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است زیرا بسیاری به دنبال فرصت‌هایی برای خرید هستند.

بازار نزولی سهم منصفانه ای از قیمت EGLD داشته است، زیرا قیمت EGLD از بالاترین قیمت 500 دلار به پایین ترین سطح هفتگی 40 دلار کاهش یافت، جایی که قیمت توانست حمایت خوبی برای حفظ فروش به دلیل وحشت ایجاد کند.

قیمت MATIC پس از تشکیل حمایت خوب، قیمت تا سقف 68 دلار افزایش یافت و با وجود قدرت زیاد برای شکستن و بسته شدن بالاتر از این مقاومت، قیمت تا 45 دلار رد شد. رد EGLD از این منطقه منجر به ایجاد محدوده قیمت برای ایجاد خریداران بیشتر به غیر از خروج از این محدوده شده است.

مقاومت هفتگی برای قیمت EGLD – 70-80 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت EGLD – 45 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت EGLD در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه EGLD | منبع: EGLDUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت EGLD همچنان زیر مقاومت اصلی خود در 65 دلار معامله می شود. قیمت EGLD علیرغم جهش از پایین ترین سطح روزانه خود، با آزمایشی برای شکستن به بالای 65 دلار روبرو است.

اگر قیمت EGLD بشکند و بالاتر از 65 دلار بماند، می‌توانیم قیمت رالی EGLD را با حجم خوب تا 80 دلار ببینیم، اما اگر قیمت EGLD به شکست نرسد، می‌توان آن را به محدوده 45 تا 65 دلار بازگرداند. .

در بازه زمانی روزانه، شاخص قدرت نسبی (RSI) برای EGLD پس از صعود از یک منطقه بیش از حد فروش خوب به نظر می رسد، که نشان دهنده حجم خرید خوب برای EGLD است.

مقاومت روزانه برای قیمت EGLD – 65 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت EGLD – 45 دلار.

Featured Image From Cryptoninjas, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا