ارزهای دیجیتال

الروند و آپتوس تسلط پیدا می کنند، پیامدهای منفی برای کریپتو؟

الروند (EGLD) و Aptos (APT) در یک بازار جانبی جذاب هستند زیرا نوسانات شدید قیمت را ثبت می کنند. این اقدام قیمتی، فعالان بازار را جذب می‌کند که از روندهای جانبی بیت‌کوین و اتریوم خسته شده‌اند و موقعیت‌های لانگ و شورت را حذف می‌کنند.

Aptos که یک روز پیش در اکثر صرافی های رمزنگاری راه اندازی شد، نوسانات قیمت زیادی را تجربه می کند. در زمان نگارش این مقاله، الروند با 57 دلار با 4 درصد سود در هفت روز و 20 درصد سود در 30 روز معامله می شود. در این بین، Aptos با 47 درصد ضرر در 24 ساعت گذشته به قیمت 7 دلار معامله می شود.

روند قیمت EGLD در نمودار 4 ساعته به سمت صعودی می رود. منبع: EGLDUSDT Tradingview

معامله گران خرده فروشی در الروند و آپتوس شرط بندی می کنند

NewsBTC پیشتر گزارش داده بود که بیت کوین و ارزهای دیجیتال بزرگتر احتمالاً در هفته های آینده به حرکت جانبی خود ادامه خواهند داد. این اقدام جانبی قیمت ممکن است نوسانات EGLD، APT و توکن‌هایی را که در رسانه‌های اجتماعی در حال گسترش هستند، افزایش دهد.

از این نظر، داده‌های Santiment افزایشی را در «نرخ بحث» در توییتر، تلگرام و سایر پلتفرم‌ها ثبت کردند. معامله گران خرده فروشی در مورد این ارزهای رمزنگاری شده پست هایی را منتشر کرده اند که باعث علاقه بیشتر افراد شده و منجر به نوسانات بیشتر می شود.

این شرکت تحقیقاتی در مورد اقدام قیمت الروند و آپتوس در حالی که اشتراک گذاری نمودار زیر:

الروند و آپتوس هر دو به دلایل مختلف روز چهارشنبه در ترند هستند. قیمت $APT پس از راه اندازی شبکه اصلی مورد انتظار آن کاهش یافت. در همین حال، $EGLD از برخی شیلینگ ها و هدایای تبلیغاتی به ویژه در تلگرام سود برده است.

نمودار الروند EGLD EGLDUSDT Aptos APT APTUSDT 1
EGLD و APT در پست های رسانه های اجتماعی اشاره می کنند که قیمت های آنها بی ثبات شده است. منبع: Santiment

داده های اضافی از شاخص های مواد این پایان نامه را پشتیبانی می کند. تاجران خرده‌فروشی با افزایش حجم پست‌های الروند در رسانه‌های اجتماعی، آن را دنبال می‌کنند. معامله‌گرانی که سفارش‌های خرید از 100 تا 1000 دلار دارند، برای اقدام قیمت EGLD پیشنهاد می‌دهند.

کریپتوکارنسی در بازه های زمانی پایین تر، شتاب خود را از دست می دهد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، قیمت EGLD در سطوح فعلی خود به مقاومت سنگینی می رسد. سفارشات فروش در حال ضخیم شدن هستند و ممکن است مانع از تداوم قیمت این ارز دیجیتال شود.

Elrond EGLD EGLDUSDT Aptos Chart 3
معامله گران خرده فروشی وارد عمل قیمت EGLD می شوند. منبع: شاخص های مواد

در حالی که ارزهای رمزپایه مهم تر روندی جانبی دارند، هر گونه افزایش یا نوسان در قیمت الروند و آپتوس ممکن است کوتاه مدت باشد. با این حال، اگر معامله‌گران زیادی وارد این توکن‌ها شوند، بیت‌کوین و اتریوم ممکن است ثبات خود را از دست بدهند.

به گفته یک معامله گر با نام مستعار، نوسانات APT و افزایش می یابد مشارکت ممکن است نقدینگی سایر جفت‌های معاملاتی را از بین ببرد. این اقدام قیمت منجر به تغییر ناگهانی جهت قیمت برای ارزهای رمزنگاری برجسته تر می شود، وضعیتی که ممکن است در حالی که بازار مسیر مشخصی ندارد، عادی شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا