ارزهای دیجیتال

افزایش 5 درصدی VeChain زیرا سرمایه گذاران VET به دنبال سود قبل از کریسمس هستند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

داده‌های Coingecko نشان می‌دهد که VeChain در 24 ساعت گذشته شاهد یک پمپ قیمت 4 درصدی بوده یا در حال حاضر با 0.0161 دلار معامله می‌شود.

با این سناریو، اگر فشار خرید ادامه یابد، VET می‌تواند به سمت سطح مقاومت و منطقه عرضه در سطح 100 درصد فیبوناچی که در 0.01967 دلار است، حرکت کند.

  • سرمایه گذاران VeChain می توانند 0.01778 دلار سود کنند
  • شکسته شدن زیر علامت 0.0156 دلار می تواند رگه صعودی VET را باطل کند.
  • VET بازیابی قیمت را در 0.01583 دلار نشان می دهد

VeChain اخیراً ارتقاء PoA 2.0 خود را راه اندازی کرده است و شاخص قدرت نسبی آن (RSI) پس از جدا شدن از منطقه فروش بیش از حد، افزایش شدیدی را نشان داده است. این نشان می دهد که چگونه فشار خرید در طول زمان افزایش یافته است.

Chart: TradingView

VeChain: در مورد تقلب و هزینه های گاز بالا

مطابق با تجزیه و تحلیل بینش“VeChain (VET) برای اولین بار توسط سانی لو، مدیر ارشد فناوری سابق لویی ویتون، کسی که از نزدیک در مورد مشکلات مربوط به ردیابی و اثبات کالاهای اصلی در مقابل تقلبی می‌داند، شکل گرفت.

به این ترتیب، VeChain به عنوان اولین بلاک چین لایه 1 در نوع خود شناخته می شود که هدف آن ارائه راه حل های نوآورانه برای در نهایت حل مشکلات دنیای واقعی مانند کارمزدهای بالای تراکنش و جعل است که به نظر می رسد بسیار مفید است. برای فعال کردن تراکنش بدون اصطکاک و همچنین برای استخراج بدون دردسر NFTها.

حجم در تعادل VET (OBV) نیز افزایشی را ثبت کرده است که نشان دهنده افزایش حجم معاملات و فشار خرید است.

در صورتی که این روند ادامه یابد، VeChain در نهایت می تواند به هدف سود خود در 0.01968 دلار برسد. سرمایه گذاران نسبت به کسب سود درست قبل از کریسمس خوشبین هستند.

HBqeo6Xw

VET total market cap at $1.18 billion on the daily chart | Chart: TradingView.com

سرمایه گذاران ریسک گریز برای کسب سود؟

اما، این یک پیاده روی در پارک برای VeChain نخواهد بود، زیرا گاوها باید در طول مسیر از موانع مقاومت عبور کنند. در این صورت، سرمایه گذاران ریسک گریز به سود خود در ناحیه مقاومت 0.01776 دلاری متوسل می شوند.

این به این معنی است که شکست زیر 0.01564 دلار، هر رگه صعودی را باطل می کند و می تواند VeChain را به منطقه پشتیبانی جدید که در 0.01470 دلار یافت شده است، بازگرداند.

همچنین به نظر می رسد که VET از اواسط این ماه افزایش قابل توجهی در فعالیت های توسعه ای داشته است. این نشان می دهد که توسعه دهندگان به نوآوری های آینده VeChain اعتماد کامل دارند.

اگرچه قیمت VET در واکنش به تغییرات در فعالیت های توسعه در گذشته نوسان داشته است، اما جدیدترین افزایش نشان دهنده این روند نیست زیرا با رشد فعالیت های توسعه قیمت کاهش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا