ارزهای دیجیتال

افزایش 35٪ در 7 روز گذشته به دلیل معیارهای اجتماعی قوی

کوانت با دوبرابر کردن (و اضافه کردن مقداری بیشتر) قیمت 14 روزه خود، در مواجهه با مشکلات در فضای کریپتو فشار قوی نشان می دهد.

  • کوانت از نظر افزایش قیمت 14 روزه و 30 روزه بهتر از بیت کوین و اتریوم است.
  • QNT در 24 ساعت گذشته تقریباً 10٪ کاهش یافته است، اما همچنان در طول هفته گذشته تقریباً 29٪ افزایش یافته است.
  • کوانت می تواند تا 300 دلار افزایش یابد

در حالی که افزایش قیمت 28.9 درصدی طی دو هفته گذشته با توجه به فصل زمستان طولانی که بازار ارزهای دیجیتال را فراگرفته بود، چشمگیر به نظر می رسد، کوانت توانست با سودهای خود در 30 روز گذشته از آن بالاتر باشد.

در زمان مطبوعات، ردیابی از کوینگککو نشان می دهد که قیمت نقطه ای برای QNT 183.39 دلار است. در حالی که طی 24 ساعت گذشته تقریباً 10 درصد کاهش یافته است، اما همچنان نسبت به عملکرد ماهانه خود 76 درصد افزایش یافته است.

30هفتم بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار (2.668 میلیارد دلار) یکی از پر سودترین ارزهای دیجیتال در حال حاضر است که از بیت کوین و اتریوم در این بخش برتری دارد.

Quant نتوانست قیمت بالای 200 دلار را حفظ کند

آلتکوین از نمایش فوریه خود در زمانی که نشانگر مقاومت آن در 140 دلار بود، بهبود چشمگیری داشت. در فضای کریپتو، مقاومت به نقطه ای اطلاق می شود که افزایش قیمت دارایی متوقف می شود.

Source: TradingView

گاوها توانستند بر خرس ها تسلط پیدا کنند و حجم معاملات افزایش یافت مقدار بر روی حجم موجودی دارایی (OBV) منعکس شد.

همانند قیمت خود، شاخص قدرت نسبی QNT (RSI) نیز افزایش شدیدی را تجربه کرد که منجر به کسب امتیاز 71 شد که نشان می‌دهد کریپتو بیش از حد خریداری شده است.

دیروز، آلتکوین به 225 دلار رسید، اما نتوانست آن محدوده را حفظ کند زیرا فشار فروش شدید وجود داشت. کاهش تقریباً 10 درصدی در واقع برای Quant انتظار می رفت زیرا برخی از شاخص های آن به اصلاح فوری قیمت اشاره می کردند.

خبر خوب برای دارندگان این است که بلوک خرسی که در ماه فوریه مشاهده شد، اکنون در حال شکستن صعودی است و دریچه ای را برای افزایش قیمت قابل توجهی که بین 250 تا 320 دلار است باز می کند.

سلطه اجتماعی کمی افزایش سوخت

در پست اخیر خود در مورد Quant سلطه اجتماعیLunarCrush به افزایش باورنکردنی که کریپتو نیز در این بخش به دست آورد اشاره کرد.

در 9 اکتبر، ذکر ساعتی در مورد QNT به 1.17 هزار رسید که بالاترین رقم ارز دیجیتال در 90 روز گذشته بود. مدت کوتاهی پس از آن، کوانت با افزایش قیمت 96.30 درصدی به 158.3 دلار رسید.

این ثابت کرد که افزایش قابل توجهی در اعداد تسلط اجتماعی به نفع ارز دیجیتال کار می کند و در صورت تحقق افزایش قیمت پیش بینی شده آن، احتمال زیادی وجود دارد که دارایی دیجیتال در خط مقدم گفتگوها در فضای کریپتو قرار گیرد.

اگر این اتفاق بیفتد، یک رالی گاو نر طولانی ممکن است رخ دهد. با این حال، سرمایه‌گذاران همچنان هشدار می‌دهند زیرا فعالیت شبکه کوانت در این مرحله بسیار کم است و این نشان می‌دهد که توسعه و پیشرفت‌ها ممکن است به این زودی‌ها رخ ندهد.

35٪ در 7 روز گذشته به دلیل معیارهای اجتماعی

QNT total market cap at $2.5 billion on the daily chart | Featured image from Invezz, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا