ارزهای دیجیتال

افزایش 11 درصدی MANA با تلاش خریداران برای بازیابی

قیمت MANA همچنان بالاتر از مرز 0.8 دلار حرکت می کند و به افزایش 0.86 دلاری یا 6.8 درصدی اوج خود اشاره می کند.

  • قیمت MANA در نمودار 4 ساعته شکل گیری یک الگوی پایین گرد را نشان می دهد
  • آگوست فروش گسترده ای را برای جفت MANA/USDT ثبت کرد
  • فعالیت خرید MANA باعث اصلاح می شود

آگوست بیشترین فروش را برای MANA به ثبت رساند، با جفت MANA/USDT 32.5 درصد از ژوئن تا ژوئیه با حمایت کلیدی 0.75 دلار.

در 29 آگوست، کریپتو توانست با تشکیل یک شمع غرق کننده که حاکی از فعالیت خرید صعودی یا تهاجمی در این سطح بود، از منطقه پشتیبانی بازگردد. سود حاصل از ژوئن تا ژوئیه به دنبال اصلاحات اخیر کاملاً نامرتب بود.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت MANA در 0.8025 یا 0.94٪ افزایش تا زمان انتشار معامله می شود.

Decentraland: A Play-To-Earn-Backchain-Backchain Metaverse

Decentraland یک متاورس مجازی و فراگیر مبتنی بر بلاک چین P2E است که به بازیکنان امکان می‌دهد در زمان بازی، معاشرت، کاوش و کسب درآمد داشته باشند.

پروژه Decentraland به طور مداوم در حال گسترش است زیرا علاقه به متاورس تقریباً یک سال پیش منفجر شد. بازیکنان می توانند املاک و مستغلات مجازی را خریداری کنند که می توانند در هنگام تعامل با سایر بازیکنان بر روی آن بسازند یا توسعه دهند.

زیبایی این پروژه این است که شما می توانید مالکیت یک زمین مجازی را در دست بگیرید و از آن درآمد کسب کنید. اساساً، مقدار زیادی قبلاً به قیمت 20 دلار فروخته می شد، اما اکنون می توانید این زمین های مجازی را به میلیون ها دلار بفروشید.

طی چند روز گذشته، MANA تلاش زیادی برای حفظ منطقه پشتیبانی موجود در 0.75 دلار داشت. در نتیجه، روند صعودی در 4 سپتامبر مشاهده شد که توانست مقاومت 0.8 دلاری را بشکند که به این معنی است که خریداران ممکن است روی بازیابی کار کرده باشند.

قیمت MANA در حال تلاش برای آزمایش مجدد است که راهی را برای جهش معامله گران سود فراهم می کند. اما ضعف کمی تا متوسط ​​در رد قیمت بالاتر وجود دارد که ممکن است سکه را به جهت مخالف بکشاند.

MANA برای عبور از مارک 0.86 دلاری؟

حرکت صعودی ممکن است الگوی پایین گرد را تحریک کند، به این معنی که پتانسیل بالایی برای فراتر رفتن از منطقه 0.86 دلاری و ارتقای بهبود سریعتر دارد.

از طرف دیگر، اگر خریداران MANA نتوانند در منطقه 0.8 دلار ثابت بنشینند، بستن یک شمع زیر سطح حمایت کلیدی ممکن است به یک شکست جعلی اشاره کند که باعث عقب نشینی قیمت در 0.75 دلار شود.

RSI برای کریپتو یک واگرایی صعودی را در محدوده خود نشان می دهد که یک جهش بالای خط وسط نشان دهنده تقویت حرکت صعودی است.

MANA total market cap at $1.42 billion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from Coinpedia, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا