ارزهای دیجیتال

افزایش کوتاه مدت قیمت بیت کوین در خطر با از بین رفتن پرخاشگری گاوها

قیمت بیت کوین (BTC) در حال تلاش برای حفظ سطح بالای 23500 دلار است.

  • بیت کوین در 18 آگوست تلاش می کند تا به بالای 23500 دلار برسد
  • کاهش پرخاشگری گاوها
  • فشار فروش بسیار زیاد در این هفته می تواند روند نزولی قیمت را باطل کند

پادشاه کریپتو سعی می کند روند صعودی را که بیش از دو ماه به اوج خود رسیده است ثابت نگه دارد.

گاو نر پرخاشگری خود را از دست می دهد؟

با قضاوت بر اساس نمودار روزانه، آشکار است که تهاجم گاوها در حال محو شدن است و باید قدرت انقلابی خود را نشان دهد تا قیمت را در سطح بالایی که در دو ماه گذشته مثبت بوده است، حفظ کند.

تشدید فشار فروش در این هفته می تواند با روند افزایشی قیمت ها مقابله کند. قیمت دارایی دیجیتال پیشگام پس از نشست ژوئیه فدرال رزرو کاهش چشمگیری داشت که انتظارات از سیاست پولی تطبیقی ​​تر در سال 2023 را از بین برد.

Chart from TradingView.com

در 17 آگوست، قیمت بیت کوین تقریباً بیش از 2٪ یا یک افت لرزان به زیر خط روند مثبت تشکیل شده از پایین ترین سطح ثبت شده در 15 و 26 ژوئیه سقوط کرد. به ترتیب.

صورت جلسه فدرال رزرو که روز چهارشنبه منتشر شد، بحث سیاست گذاران را نشان داد که بر اهمیت بالا بردن نرخ بهره برای جلوگیری از هزینه های بالای استقراض تاکید می کند.

تغییرات سیاست فدرال رزرو بر قیمت بیت کوین تاثیر می گذارد

به راحتی می توان متوجه شد که چگونه قیمت بیت کوین با تغییرات ناگهانی در سیاست فدرال رزرو تحت تاثیر قرار می گیرد و در واقع از زمانی که فدرال رزرو جلسه خود را در مورد اجرای دقیق سیاست های پولی که در ماه مارس آغاز شد، به نصف کاهش یافته است.

قیمت غالب بازار که انتظارات کاهش نرخ بهره را در سال 2023 نشان می دهد و همچنین قیمت بیت کوین را به 25200 دلار می رساند، تمایل به افزایش مداوم نرخ ها و سیاست های محدود کننده را نفی می کند.

با وجود تضعیف گاوها، تحلیلگران کریپتو به بیت کوین اعتماد دارند. به گفته Michaël van de Poppe، یک تحلیلگر معتبر رمزنگاری، می‌گوید: «بازگرداندن ۲۳.۷ هزار دلار بسیار مهم است. اگر حرکت به 24 هزار دلار اتفاق بیفتد، 23.7 هزار دلار برگردانده می شود برای مدت طولانی. این روند در بازه های زمانی بالاتر رو به افزایش است. با این حال، انتظار 28 تا 30 هزار دلار در هفته های آینده را داریم.

بر اساس داده های CurrentMarketCap، امروز قیمت بیت کوین 8.55 درصد کاهش یافته یا در حال حاضر با قیمت 21523.94 دلار معامله می شود.

ocyqUcT8

BTC total market cap at $409 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Heather Cullen, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا