ارزهای دیجیتال

افزایش قیمت دوج کوین – بدون تعجب – پس از این توییت از ایلان ماسک

Dogecoin، برترین سکه میم سگ، دوباره این کار را انجام داده و پس از پست توییتری ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا که در آن نوشته شده بود: “X AE A-XII Doges را دوست دارد” با ویدیویی که پسرش را در حال بازی کردن نشان می دهد، این کار را دوباره انجام داد و بیش از 4٪ مسیر خود را افزایش داد. با سگ های شیبا اینو

ماسک و پسرش ایکس نیز عکس هایی را از طریق توییتر منتشر کردند که مدل موی آنها را به خوبی نشان می دهد. این میلیاردر اعتراف می کند که هم موهای خودش و هم موهای پسرش را کوتاه کرده است. جالب اینجاست که کاربر توییتر @cb_doge توانست چند عکس قدیمی از رئیس بزرگ تسلا بیابد و ماسک را با پسرش مقایسه کند.

ژوئن گذشته، Business Insider اعلام کرد که میلیاردر تسلا به همراه Shivon Zilis، مدیر ارشد Neuralink، رسما صاحب دوقلو شد. ماسک تا به امروز بیش از 10 فرزند دارد.

قیمت Dogecoin بیش از 16 درصد افزایش یافت

ایکس فرزند ماسک با کلر بوچر، ستاره پاپ کانادایی است. ظاهرا بوچر پس از به دنیا آمدن فرزند دوم خود از ماسک جدا شد.

مدیرعامل تسلا همچنین گفت که روز سه شنبه عکس دیگری را به همراه سگ فلوکی اینو خود منتشر خواهد کرد.

پس از توییت سرگرم کننده ماسک، توکن DOGE بیش از 16 درصد افزایش یافته است. در اواسط ژوئن بود که ماسک با یک شکایت 258 میلیارد دلاری روبرو شد که میلیاردر را به دخالت در طرح‌های هرمی کریپتو متهم کرد.

گاوهای Dogecoin فشار خرید قوی را در منطقه حمایت 0.06 دلار افزایش دادند. این به نوعی باعث احیایی شد که بالاتر از نقطه قرمز یا نقطه کنترل (POC) شلیک می کند. به منظور عبور از شکست در نوسانات، DOGE در حال افزایش سودهای کوتاه مدت است.

DOGE Bullish، مجموعه ای برای برداشت سود بیشتر

نمودار چهار ساعته DOGE الگوی صعودی را نشان می دهد زیرا فروشندگان با تهدید مواجه می شوند. از زمان نوشتن این مقاله، DOGE با قیمت 0.0727 دلار معامله می شود که افزایش 3.61 درصدی را در یک شب نشان می دهد.

پس از عبور از خط مقاومت 0.07 دلار، Dogecoin توانست تقریباً 21٪ از TVL خود را کاهش دهد که با پایین ترین سطح هفتگی سکه در 26 جولای جفت شد.

همانطور که در چند روز گذشته مشاهده شد، DOGE بسیار صعودی بود. به طور قابل پیش بینی، یک برگشت نزولی ممکن است در محدوده 0.0715-0.071 دلار اتفاق بیفتد. بدیهی است که خرس ها می توانند در محدوده 0.073 تا 0.076 دلار با موانع ظاهر شوند.

به طور مشابه، RSI DOGE تا زمان نوشتن این مقاله به منطقه بیش از حد خرید رسید. برگشت از نزدیکترین محدوده مقاومت قریب الوقوع است. علاوه بر این، نوسانگر حجم نیز واگرایی صعودی را نشان داد که ناشی از افت بیشتر در چند روز گذشته بود که باعث تحریک حجم خرید شد.

با شکست صعودی، DOGE می‌تواند شعله‌های آتش را شعله‌ور کند و دستاوردهای بیشتری را در کوتاه‌مدت به دست آورد.

ADA total market cap at $16.7 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا