ارزهای دیجیتال

افزایش قیمت اکثر سرمایه گذاران اتریوم را به سود رساند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سرمایه گذاران اتریوم در سال 2022 یک ترن هوایی را پشت سر گذاشته اند. این سال هم در برخی جنبه ها موفق بوده و هم از جنبه های دیگر ناراحت کننده بوده است. پس از اینکه برای مدتی طولانی در پایین ترین سطح 1000 دلار قرار داشت، رالی بازار کریپتو شاهد افزایش اتریوم به بالاترین سطح دو ماهه بود. آنچه به دنبال داشت افزایش قابل توجهی در تعداد سرمایه گذارانی بود که در واقع از سرمایه گذاری خود سود می بردند.

57 درصد از سرمایه گذاران در سود

در هر صورت، سودآوری اتریوم در طول سال‌ها یک مورد بزرگ برای دارایی دیجیتال بوده است. حتی در حال حاضر، در طول زمستان وحشیانه رمزارزها، ارز دیجیتال یکی از دارایی‌های با بهترین عملکرد است و تعداد سرمایه‌گذارانی که در حال حاضر از سرمایه‌گذاری‌های خود سود می‌برند، بالاتر از حد متوسط ​​است.

داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که در مجموع 57 درصد از کیف‌پول‌های ETH در حال حاضر حتی با قیمت‌های فعلی سود دارند. این امر آن را از اکثریت بازار که شاهد زیان اکثر دارندگان آن در قیمت‌های فعلی هستند، جلوتر می‌اندازد. حدود 40 درصد از کل سرمایه گذاران را در قلمرو زیانده قرار می دهد و تنها 3 درصد در قلمرو بی طرف هستند. این 3 درصد خنثی کسانی هستند که دارایی‌هایشان در حال حاضر با قیمتی که توکن‌ها را با آن خریداری کرده‌اند، قرار دارند.

57% of ETH holders in profit | Source: IntoTheBlock

برای همه اینها، داده های IntoTheBlock همچنین ارتباط مهمی بین مدت زمان نگهداری توکن ها و حاشیه سود روی آنها نشان می دهد. اکثر سرمایه گذاران ETH (65٪) سکه های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند. این آنها را به زیرمجموعه ای از سرمایه گذارانی تبدیل می کند که احتمالاً سود خواهند داشت.

در حال حاضر، این بدان معنا نیست که دارندگان کوتاه مدت هیچ سودی نمی بینند، زیرا قیمت فعلی به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت چند ماه پیش است. با این وجود، وضعیت گاو نر همچنان به سمتی است که دارندگان بلندمدت احتمال سود بیشتری دارند.

پیشرفت بیشتر برای اتریوم؟

اتریوم همچنان موقعیت خود را بالای 1500 دلار حفظ کرده است و آن را به اوج محلی اخیر خود یعنی کمی بالای 1600 دلار نزدیک می کند. این سطح پایدار به تسلط گاو نر در بازار اشاره دارد و این می تواند در کوتاه مدت منجر به افزایش بیشتر شود. اما این تنها به صرف اتریوم و نه کل بازار است.

نمودار قیمت اتریوم از TradingView.com

ETH price recovers above $1,600 | Source: ETHUSD on TradingView.com

با توجه به اینکه نشست FOMC به زودی در نوسان کامل خواهد بود، انتظار می رود نوسانات بازار در حال ورود باشد. در حال حاضر، نوسانات می تواند صعودی یا نزولی باشد، اما در این مدت به دلیل افزایش نرخ تورم، انتظار می رود.

با این وجود، احساسات نگهداری برای دارندگان ETH همچنان قوی است. از آنجایی که ETH اکنون بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه خود قرار دارد، عملاً فروشندگان را شکست داده است. احساسات کوتاه‌مدت تا میان‌مدت اکنون به شدت به سمت نگه‌داری منحرف شده است که نشان می‌دهد هر گونه نزولی با حمایت قوی در 1500 دلار مواجه خواهد شد.

Featured image from Yahoo Finance, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا