ارزهای دیجیتال

افزایش ریپل در حالی که بیت کوین زیر 20000 دلار باقی می ماند

سقوط اخیر بیت کوین را به زیر 19000 دلار رساند، اما به تدریج بهبود یافت. این اقدام به دنبال افزایش 6 درصدی خود از روز گذشته بود. در همین حال، به نظر می رسد ریپل کوین (XRP) یکی از نشانه های دیجیتال قابل توجه در روند صعودی باشد.

سرمایه‌گذاران به دلیل ادامه زمستان کریپتو متحمل ضررهای زیادی شدند. بسیاری بر این باور بودند که ادغام اتریوم روند نزولی بازار را متوقف خواهد کرد. برعکس، اکثر آلتکوین ها، از جمله بیت کوین، قیمت خود را کاهش می دهند.

بیت کوین نمی تواند به بالای 20000 دلار برسد

هفته گذشته، بیت کوین چند حرکت امیدوارکننده به سمت سطح قیمت 23 هزار دلار انجام داد. اما، متأسفانه، این جایی بود که سفر صعودی آن به پایان رسید. از آن زمان تاکنون، شرایط بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه برای سرمایه گذاران، چندان خوب نبوده است.

پس از معرفی اعداد CPI ایالات متحده، بیت کوین چند هزار دلار دیگر از دست داد و تا مرز 20 هزار دلار کاهش یافت. این موقعیت را برای چند هفته حفظ کرد تا اینکه در روز یکشنبه به حدود 20500 دلار رسید.

این شروعی بود برای یک حرکت صعودی تا روز دوشنبه که قیمت آن به شدت کاهش یافت و به سطح قیمت 18300 دلار رسید. پایین ترین سطح سه ماهه به پایین ترین معیار نزولی آن تبدیل شد. از 20 سپتامبر، بیت کوین فشار زیادی به دست آورد تا به 19500 دلار برسد.

رشد 24 ساعته 1.72 درصدی زیان هفتگی آن را به حدود 10.90 درصد کاهش داد. در حالی که این حرکت قیمت خوبی به نظر می رسد، توکن و بازار ارز دیجیتال در منطقه قرمز باقی می مانند.

بیت کوین طبق نمودار l BTCUSDT در Tradingview.com زیر 20000 دلار است.

اخیراً BTC برای به دست آوردن مجدد قیمت ۱۹ هزار دلار مبارزه کرد. در آن زمان حرکات صعودی انجام داد. متأسفانه بیت کوین در 24 ساعت گذشته حدود 2 درصد از ارزش خود را از دست داده است. این احتمال وجود دارد که قبل از بسته شدن بازار، حتی بیشتر از این سقوط کند.

این توکن با توجه به تسلط خود بر سایر توکن های دیجیتال اکنون به 39.4 درصد کاهش یافته است. در همین حال، ارزش بازار آن به حدود 360 میلیارد دلار کاهش یافته است.

رشد ریپل XRP در میان بازار خرس

در میان بازار خونریزی، به نظر می رسد XRP (ریپل) در میان برندگان در کانون توجه است. رشد آن را می توان در رویداد اخیر بین آزمایشگاه های ریپل و SEC دنبال کرد. ریپل با 0.4 دلار معامله می شود که 10 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته است.

پس از رژه منطقه قرمز دوشنبه، دیروز چندین ارز دیجیتال دیگر با افزایشی روبرو شدند. متأسفانه، بر اساس دیده بان بازار امروز، شکوه سبز برای بسیاری از این توکن های دیجیتال دوام نیاورد.

در میان دارایی های دیجیتال با بیشترین ضرر، اتریوم بود. ادغام، همانطور که بسیاری معتقد بودند، قرار بود اتر را به ارتفاعات سبز برساند. در حالی که این احتمال وجود دارد، اتریوم در حال حاضر به یک سطح قیمت نامعلوم سقوط می کند.

چند روز پیش، اتریوم کمی بیش از 1600 دلار معامله شد. چند روز بعد قیمت آن به کمتر از 1300 دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت 1311 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته حدود 1 درصد کاهش داشته است.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا