ارزهای دیجیتال

اعلام تغییر Hashstack به Starknet – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بنگالورو، هند، 8 آگوست 2022، چین وایر

Hashstack بسیار هیجان زده است که تغییر استراتژیک خود را به آن اعلام می کند Starkware توسعه یافته استارک نت– اولین ZK-Rollup غیرمتمرکز بدون مجوز همه منظوره، برای استقرار Open – پروتکل بازار پول Hashstack برای فعال کردن وام های ایمن و کم وثیقه در بلاک چین. با این کار، Hashstack تمرکز خود را از زنجیره‌های EVM به zk-primitives تغییر می‌دهد تا ماموریت خود را برای ایجاد زیرساخت‌های حیاتی لازم برای 10 برابر قابلیت استفاده از امور مالی غیرمتمرکز، به منظور توانمندسازی واقعی گنجاندن مالی از طریق رمزنگاری، تقویت کند.

Zk-Rollups چیست؟

اتریوم محبوب ترین پلتفرم توسعه بلاک چین است. 26.65 درصد از تمام Dapp های موجود در اتریوم مستقر هستند. امروزه از هر 10 dapp، 9 مورد بر روی اتریوم یا L1 مبتنی بر evm مستقر می‌شوند. این در درجه اول به دلیل موانع توسعه کمتر، و اکوسیستم بالغ توسعه دهندگان و منابع است. از طرف دیگر، افزایش بار شبکه به طور مداوم منجر به هزینه های گزاف گاز و زمان معاملات کندتر می شود. که به شدت بر مقیاس پذیری شبکه تاثیر می گذارد. این مهم است زیرا بلاک چین در چند سال گذشته با پیش بینی پیشرفت های چشمگیری داشته است CAGR 56.3٪ بین 2022 تا 2029. این ممکن است ممکن نباشد اگر مشکلات امروزی همچنان وجود داشته باشد.

پروتکل های مقیاس پذیری L2 مانند zk-Rollups با جمع آوری صدها تراکنش خارج از زنجیره در یک تراکنش واحد عمل می کنند. آنها یک استدلال غیر تعاملی کوتاه از دانش (SNARK) را به عنوان اثبات اعتبار به زنجیره اصلی برمی گردانند. این تضمین می‌کند که به‌جای داده‌های تراکنش سنگین، فقط اثبات اعتبار باید در شبکه اصلی اتریوم نگهداری شود، و ZK Rollups را راهی سریع‌تر و ارزان‌تر برای تأیید تراکنش‌ها می‌کند. StarkNet، یک ZK-Rollup غیرمتمرکز بدون مجوز است که به‌عنوان یک شبکه L2 بر روی اتریوم کار می‌کند، جایی که هر dApp می‌تواند مقیاس نامحدودی را برای محاسبات خود به دست آورد، بدون اینکه قابلیت ترکیب‌بندی و امنیت اتریوم را به خطر بیندازد.

درباره استارک نت

آماده آینده: Starknet که از سال 2017 در حال توسعه است، یکی از معدود مجموعه‌های ZK آماده بازار با بیش از 205 میلیون تراکنش پردازش شده است که تا به امروز بیش از 657 میلیارد دلار حجم معاملات را تسهیل کرده است. القای اطمینان در قابلیت اطمینان شبکه

جامعه: مسلماً همکاری‌کننده‌ترین اکوسیستم سازندگانی است که با آن برخورد کرده‌ایم. اتخاذ یک چارچوب توسعه کاملاً جدید با مجموعه ای از چالش ها همراه است. موفقیت تیم Starkware در ایجاد جامعه‌ای با ذهن باز و مبتنی بر همکاری، ارزیابی و استقرار تیم Hashstack در Starknet را 10 برابر آسان‌تر کرد. علاوه بر این، Starkware Hashstack را برای ساخت و استقرار در Starknet تشویق کرد.

قاهره لنگ: ماشین مجازی Powers Starknet، یک زبان کامل تورینگ با شباهت نحوی به پایتون است. در مقایسه با Solidity، قاهره کمتر محدود کننده است و دسترسی کامل سطح پایین به اولیه های سطح پایین را فراهم می کند.

درباره Hashstack

Hashstack زیرساخت های حیاتی لازم برای استفاده بیشتر از تامین مالی غیرمتمرکز را ایجاد می کند. راه حل Hashstack برای مشکل بیش از حد وثیقه در وام دهی DeFi، Open یک پروتکل بازار پول غیرقانونی و بومی zk است که برای فعال کردن وام های تحت وثیقه ایمن در زنجیره طراحی شده است.

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا