ارزهای دیجیتال

اشتراک گذاری خودکار در بستر شبکه AirFi – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اشتراک گذاری خودکار در بستر شبکه AirFi - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

هیچ کاری نکردن و هر دقیقه پول درآوردن اکنون واقعی است!

یکی از محبوب‌ترین و آسان‌ترین راه‌های کسب درآمد غیرفعال در حال حاضر، اشتراک خودکار است.

این مقاله با جزئیات در مورد این روش به شما می گوید!

پروتکل 745080.40% APY ثابت با تضمین پروتکل DEX Auto Staking & Auto Compounding با بالاترین پرداخت

745000 APY ثابت
اشتراک گذاری خودکار در بستر شبکه AirFi - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

شبکه AirFi یک دارایی مالی غیرمتمرکز با فناوری بالا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از یک سهام‌بندی خودکار منحصربه‌فرد، پاداشی را در یک مدل ثابت با بهره ترکیبی ثابت دریافت کنند.

AirFi Network Auto-Staking یک پروتکل مالی جدید با سیستم امنیتی پیشرفته است. این کار راندمان سهام را ساده و افزایش می دهد و به دارندگان توکن های $AFI سود رمزنگاری بالا و پایدار ارائه می دهد.

کارهایی که برای شروع کسب درآمد باید انجام دهید:

• خرید توکن های $AFI.

• آنها را در کیف پول خود نگه دارید.

بنابراین، مطابق با APY، پاداشی در قالب پرداخت سود مستقیماً به کیف پول خود دریافت خواهید کرد. همه اینها به دلیل عملکرد Buy-Hold-Earn امکان پذیر است، که به دارندگان توکن های $AFI حداکثر سادگی و استفاده بسیار کارآمد را ارائه می دهد.

شبکه AirFi دارای APY ثابت 745080.40٪ است. دارندگان توکن های $AFI در هر دقیقه پرداخت های منظم 0.0017٪ دریافت می کنند! این محدودیت واقعی برای شبکه زنجیره هوشمند Binance است که به سیستم سهامداری خودکار اجازه می دهد تا به راحتی کار کند.

شبکه AirFi بر نوآوری های DeFi متمرکز است که برای دارندگان توکن $AFI مزایا و ارزش ایجاد می کند. پروتکل استفاده شده در نشانه $AFI مزایای زیر را در اختیار دارندگان $AFI قرار می دهد:

• بالاترین نرخ بهره ثابت سالانه. AirFi Network در 12 ماه اول 745080.40 درصد پرداخت می کند. پس از 12 ماه اول، نرخ بهره طی یک دوره از پیش تعیین شده از چرخه بهره بلندمدت کاهش می یابد.

• پرداخت سریع بهره. AirFi Network در هر دقیقه به هر دارنده AFI پاداش می‌دهد، که آن را به یکی از سریع‌ترین پروتکل‌ها برای تعلق خودکار بهره در ارزهای دیجیتال با کار پایدار و روان تبدیل می‌کند.

• درآمد بهره با پرداخت خودکار. لازم نیست توکن های خود را بارها و بارها قرار دهید. درآمد سود به طور خودکار به کیف پول شما پرداخت می شود. به این ترتیب هرگز پرداخت بعدی را از دست نخواهید داد.

• قرار دادن ساده و ایمن. شما تنها و صاحب حق شناسه های خود هستید. برای دریافت جایزه برای شرط بندی، نیازی به انتقال توکن ها به پلتفرم های متمرکز شخص ثالث ندارید. کافی است توکن های $AFI را بخرید و در کیف پول شخصی خود نگه دارید. سپس جوایز منظم به طور خودکار به کیف پول شما واریز می شود.

• ریسک پایین با مکانیزم جمع‌آوری خودکار کمیسیون. 13% از هر خرید و 13% از هر فروش توکن $AFI برای حفظ پروتکل و همچنین پرداخت منظم به توکن‌ها و دارندگان گره‌ها استفاده می‌شود.

• سوزاندن خودکار توکن ها. یکی از مهم ترین ویژگی های شبکه ایر فای، سیستم سوزاندن خودکار توکن است که به شما امکان کنترل عرضه در گردش توکن های $AFI و همچنین حفظ هزینه بالای توکن $AFI را می دهد. بر اساس این سیستم، 2٪ از کل فروش توکن های AFI در بازار به آتش سوزی فرستاده می شود و در نتیجه تورم به حالت تعلیق در می آید.

بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که شبکه AirFi یک سیستم موثر و پایدار برای شرط‌بندی و پاداش برای دارندگان $AFI است. این پلتفرم مجموعه پیچیده‌ای از عوامل را برای پشتیبانی از قیمت توکن AFI دلاری خود و پاداش‌های تغییر پایه اعمال می‌کند. در نتیجه، AirFi Network Auto-Staking آسان‌ترین و پایدارترین راه برای افزایش چند برابری سرمایه شماست!

پیوندهای شبکه های اجتماعی AirFi Network:

وب سایت: http://AirFi-Network.com/

رسانه های اجتماعی:

توییتر: https://twitter.com/AirfiNetwork

چت: https://t.me/airfinetwork_group

اطلاعیه: https://t.me/Airfi_Network

اختلاف: https://discord.gg/rsJAq4hk7z

رسانه: https://medium.com/@networkairfi

این مقاله پولی است. نظرات و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده نظرات CoinCodex نیست. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا