ارزهای دیجیتال

اشاره‌های اجتماعی Chiliz (CHZ) بالاترین امتیاز را در 90 روز گذشته کسب کردند.

داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط LunarCrush نشان می‌دهد که هفته‌های اخیر شاهد افزایش چشمگیری در ذکر اجتماعی Chiliz بوده‌ایم. اوج 90 روزه توکن آن باعث شد در جدیدترین اشاره های اجتماعی بزرگ شود.

LunarCrush، ردیاب بینش بازار، این رقم (9.46k) را به عنوان یکی از شاخص‌های مورد توجه در هنگام بررسی سرمایه‌گذاری در Chiliz ذکر کرد.

نزدیک شدن به جام جهانی فوتبال 2022 ممکن است به توضیح افزایش سر و صدای رسانه های اجتماعی کمک کند. دلیل این امر این است که توکن CHZ کاربرد عملی در حوزه ورزش دارد.

آیا افزایش مراجعات رسانه‌های اجتماعی در کمتر از یک ماه تا شروع تماشای پرحاشیه ورزشی جهانی منجر به رونق خواهد شد؟

از زمان نوشتن این مقاله، CHZ در معاملات است 0.193980 دلار، کاهش یافته است 9.5٪ در هفت روز گذشته، داده های Coingecko، جمعه نشان می دهد.

Chiliz Jargon And All The Talk

داده های ارائه شده توسط CryptoQuant نشان می دهد که ذخایر ارزی CHZ طی هفت روز گذشته 0.72 درصد کاهش یافته است.

این واقعیت که به نظر می رسد سرمایه گذاران CHZ را با قصد نگه داشتن آن برای طولانی مدت خریداری می کنند، یک شاخص بسیار خوش بینانه است.

تعداد بالای سپرده گذاران به صرافی ها که با ابزار تراکنش های سپرده گذاری صرافی قابل مشاهده است، بیش از آن را جبران می کند.

Chart: TradingView

حرکات قیمت های قبلی و فعلی یک الگوی هارمونیک سر و شانه را نشان می دهند که معمولاً درست قبل از تغییر روند رخ می دهد. در هر دو دوره روزانه و 4 ساعته، سکه در حال حاضر سقوط آزاد قابل توجهی را تجربه می کند.

شاخص جریان پول Chaikin نیز بدتر می شود و به 0.34- نیز سقوط می کند. نشانه ای که نشان می دهد خرس ها در چارچوب زمانی فعلی غالب هستند. سیگنال قدرت خرس گاو نر منفی است و خرس ها در حال حاضر به بازار حمله می کنند.

با سرعت فعلی کاهش شدید، یک روز معاملاتی زیر سطح 61.80 فیبوناچی پیش بینی می شود.

آیا CHZ هنوز هم می تواند وضعیت را ادویه کند؟

CHZ در حال حاضر در یکی از بدترین شرایط ممکن برای یک ارز دیجیتال قرار دارد. با قدرت نمایش مقاومت 0.28 دلار و شکسته شدن خط حمایت 0.18 دلار، کاهش به سمت سطح کلیدی 0.14 دلار پیش بینی می شود.

با این حال، اگر سطح فیبوناچی 61.80 رکود فعلی را کاهش دهد، سطوح مقاومت فوری 0.18 دلار یا 0.21 دلار می‌تواند آزمایش یا شکسته شود. به نظر می رسد در این لحظه اوضاع برای گاوها خوب به نظر نمی رسد.

سرمایه گذاران بلندمدت با مشکل مواجه هستند زیرا این کاهش الگوی مثلث صعودی را شکسته است. DEMA 20 روزه تا 100 روزه همگی از این تمایل حمایت می کنند. با نزدیک شدن به جام جهانی فوتبال، ممکن است طی چند هفته آینده یک تغییر روند رخ دهد.

اجتماعی Chiliz CHZ بالاترین امتیاز را در 90 روزCHZ market cap at $1.16 billion on the daily chart | Featured image from The Coin Republic, Chart: TradingView.com
Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا