ارزهای دیجیتال

اسنوک اهمیت مشارکت جامعه را از طریق اتاق‌های با موضوع BBT برای پروژه‌های شریک نشان می‌دهد

مشارکت جامعه می تواند هر پروژه ای را در فضای ارزهای دیجیتال ایجاد یا شکست دهد. اسنوک، بازی آنلاین چندنفره IO، راه حل جدیدی برای کمک به پروژه های بیشتر در ارتباط با جوامع خود ایجاد کرده است. اتاق‌های با تم BBT اضافه‌شده‌ای هیجان‌انگیز هستند و این سرمایه‌گذاری دارای صف قوی از شرکای اولیه است.

Snook Goes The Extra Mile

با وجود محبوبیت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و GameFi، برخی ناکارآمدی‌های صنعت هنوز باید برطرف شوند. به عنوان مثال، اسنوک اذعان می‌کند که درجه‌ای از تورم وجود دارد که باید زودتر کاهش یابد. علاوه بر این، این پروژه برای به دست آوردن ارزش مهارت ها و عملکرد، کد را شکسته است. این آن را از آهنگ و رقص وزوز و گمانه زنی سنتی که با NFT ها مرتبط می شود متفاوت می کند.

اسنوک به عنوان یک بازی پیشرو در بلاک چین Polygon، از زمان عرضه خود بسیار موفق بوده است. اندازه گیری کار ماهرانه سرمایه گذاری شده در ایجاد و توسعه NFT ها چیزی است که ارزش واقعی این توکن های غیر قابل تعویض را نشان می دهد. در حالی که هنرمندان شایستگی کسب درآمد را دارند، اما هر چیزی که خلق می کنند ارزشمند نخواهد بود. همه چیز به بکارگیری خود، بهتر شدن و به دست آوردن پاداش از انجام این کار برمی گردد.

این طرز فکر متفاوت، تیم اسنوک را قادر می سازد تا از زاویه بسیار متفاوتی با NFT ها مقابله کند. معرفی اخیر اتاق هایی با موضوع BTT این نکته را به خوبی نشان می دهد. هر اتاق با مضمون BBT یک تجربه مارک دار و دارای نشانه است که در آن پروژه ها می توانند با جامعه خود درگیر شوند. علاوه بر این، هر پروژه شریکی می‌تواند از گیم‌پلی مار مانند اسنوک برای ایجاد یک محیط مارک دار استفاده کند تا بتواند شب‌ها و مسابقات بازی را سازماندهی کند.

فرصت های زیادی برای پروژه های شریک در پیش است. تیم‌ها می‌توانند دارایی‌های درون بازی را با برندهای خود طراحی کنند تا به اعضای جامعه احساس کنند که بخشی از چیزی بسیار بزرگ‌تر هستند. علاوه بر این، این اتاق‌ها و محیط‌ها برای دارندگان توکن و اعضای جامعه مفید هستند. چیزی که بسیار جالب است این است که چگونه دارندگان غیر توکن می توانند اتاق با موضوع BBT پروژه را ببینند اما وارد آن نشوند. هنگام تلاش برای ورود، از آن‌ها خواسته می‌شود که رمز را به دست آورند و یک راه‌پیمایی جدید برای وارد کردن اعضای جدید جامعه ایجاد کنند.

صف شریک اولیه قوی

چشم انداز اسنوک و اتاق های با مضمون BBT آن با بسیاری از پروژه ها و انجمن ها برخورد می کند. اولین همکاری با Unstoppable Domains، یکی از بزرگترین جوامع بلاک چین و وب 3 است. این مشارکت مکان جدیدی برای معاشرت برای اعضای UD ارائه می‌کند و اسنوک را قادر می‌سازد تا منحنی رشد خود را در صنعت گسترده‌تر ادامه دهد.

از طریق این مشارکت، کاربران اسنوک می‌توانند با دامنه غیرقابل توقف خود وارد شوند و با سایر دارندگان UD بازی کنند. آنها به یک اتاق انحصاری با نام تجاری و طرح زمینه Unstoppable Domain دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این، بازی‌ها دارای Snook‌های ویژه‌ای هستند که با نام تجاری Unstoppable Domains طراحی شده‌اند، که برای کسب توکن‌های SNK $ و/یا توکن‌های زنجیره‌ای بومی استفاده می‌شود.

دومین شریک درجه یک در LobsterDAO، که اختصاصی نیز دریافت کرد، تحقق یافت اتاق هایی با تم BBT. این تیم قصد دارد یک شب بازی انحصاری را برای همه دارندگان LobsterDAO NFT میزبانی کند. به روش مناسب DAO، جامعه می‌توانست به ایده شب بازی و نحوه سازماندهی چیزها رأی دهد.

با مشارکت بیشتر در افق، این اتاق‌های با موضوع BBT در چند ماه آینده رایج‌تر خواهند شد. برای پروژه‌ها ضروری است که جوامع خود را درگیر کنند و ایجاد یک فضای امن و سرگرم‌کننده برای معاشرت و بازی – با جوایز بالقوه – یک افزونه خوش‌آمد است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا