ارزهای دیجیتال

اسلایدهای PancakeSwap (CAKE) زیر محدوده، آیا این یک نقطه ورود برای خریداران است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

PancakeSwap (CAKE) در برابر بازار گسترده معامله می شود، به خصوص زمانی که محرک های اصلی بازار افزایش یافته اند. این سکه در 24 ساعت گذشته 0.8 درصد از دست داده است و هنوز هیچ اقدام قیمت تعیین کننده ای را در نمودار نشان نمی دهد. علیرغم انتشار داده های CPI، سکه تحت تأثیر آن پیشرفت قرار نگرفته است. معامله گران کیک هنوز نسبت به حرکت بعدی قیمت این دارایی محتاط هستند.

چشم انداز فنی سکه تصویری نزولی را در نمودار ترسیم کرده است. اگرچه به نظر می رسد که چنین است، اما ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن کیک بازگردد. پس از هفته ها معاملات محدود، سکه در نهایت به زیر باند پایین خود شکسته است که نشان دهنده احتمال افزایش قیمت است. این می تواند برای معامله گرانی که در حال برنامه ریزی برای ثبت سود از کریپتو هستند مفید باشد.

با این حال، معامله‌گران ریسک‌گریز باید مراقب سرمایه‌گذاری باشند، زیرا سکه همچنان به معنای زیان احتمالی بیشتر در جلسات معاملات فوری است. این دارایی همچنان در اطراف جیب های دارای نقدینگی بالا قرار دارد که می تواند نقطه منفی برای معامله گران باشد. برای اینکه CAKE بتواند سودهای بیشتری را ثبت کند، سکه باید برخی از سطوح معاملاتی حیاتی را پشت سر بگذارد.

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap: نمودار یک روزه

PancakeSawp در نمودار یک روزه 3.84 دلار قیمت داشت منبع: CAKEUSD در TradingView

در زمان انتشار، کیک با 3.80 دلار دست به دست شد. سکه فقط به زیر باند پایین منطقه قیمت محدود سقوط کرد. کیک بین باندهای قیمتی 4.20 دلار و 3.90 دلار قرار گرفت که نشان دهنده افزایش فروش بود. سقف قیمت فوری سکه 4.08 دلار بود. حرکت بالاتر از آن می تواند باعث شود که سکه دوباره به 4.30 دلار برسد.

شکستن علامت 4.30 دلار مسیر را برای رسیدن آلتکوین به 4.90 دلار باز می کند. با این حال، انتظار می‌رود در طی جلسات معاملات فوری، سکه قبل از بازگشت به 3.40 دلار سقوط کند. سطح فوق می تواند به عنوان یک نقطه ورود برای خریداران عمل کند. مقدار CAKE معامله شده در آخرین جلسه قرمز باقی ماند که نشان دهنده قدرت نزولی است.

تجزیه و تحلیل فنی کیک

تعویض پنکیک
PancakeSwap کاهش قدرت خرید را در نمودار یک روزه نشان داد منبع: CAKEUSD در TradingView

سکه در بیشتر این ماه زیر قدرت فروشندگان باقی مانده است. کاهش اخیر قیمت کیک را بیشتر به منطقه فروش سوق داده است. شاخص قدرت نسبی زیر 40 بود که نشان دهنده قدرت فروش قوی است.

فشار بیشتر فروش می تواند باعث شود کیک به زیر 3.40 دلار و سپس به 4.30 دلار سقوط کند و در نتیجه باعث افزایش 26 درصدی شود. کیک به دلیل تقاضای پایین خریدار به زیر خط 20-Simple Moving Average سقوط کرد، که نشان می‌دهد فروشندگان در زمان انتشار حرکت قیمت را هدایت می‌کنند.

تعویض پنکیک
CAKE شانس یک روند صعودی را در نمودار یک روزه نشان داد منبع: CAKEUSD در TradingView

با تأیید اینکه CAKE ممکن است شروع به ثبت سود کند، SAR سهمی با همان مشاهدات طرف شد. Parabolic SAR جهت قیمت را تعیین می کند و خطوط نقطه چین زیر شمعدان نشان دهنده صعودی بودن سکه است.

با این حال، برعکس، نوسانگر عالی که حرکت قیمتی را نشان می‌دهد، قرمز شد و سیگنال فروش سکه را نشان داد. با این حال، سیگنال در حال کاهش بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا