ارزهای دیجیتال

از Solana (SOL) در Homestretch 2022 چه انتظاری باید داشت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سولانا یکی از سخت‌ترین آسیب‌دیدگان از سقوط FTX است، زیرا این دو شرکت برای ایجاد Serum، یک بازار مشتقات غیرمتمرکز با یکدیگر همکاری کرده‌اند.

این منجر به ارتباط نزدیک سولانا با صرافی رمزنگاری Sam Bankman-Fried شد و بیش از 900 میلیون دلار SOL در اختیار FTX قرار داشت.

بیایید یک مرور کلی داشته باشیم:

  • مبانی این شرکت قوی است، بنابراین باید بتواند به زودی دوباره شروع به کسب درآمد کند.
  • فشار مداوم ناشی از شرایط فنی و نزولی بازار قیمت را پایین نگه می دارد.

با این حال، معیارها نشان می دهد که SOL در حال پیشرفت در بهبود خود از فاجعه است. بنیانگذار و مدیر عامل گروه IBC، ماریو نوفل، بیان کرده است که مبانی این توکن “قوی” است و به رشد توسعه توکن، فضای بازار NFT سالم و حجم معاملات روزانه نسبتاً بالا در مقایسه با سایر زنجیره های L1 اشاره کرده است.

با ثبت افزایش SOL در بازه‌های زمانی هفتگی و دو هفته‌ای، آیا توکن واقعاً بهبود می‌یابد؟

ثروت SOL هنوز پیشرفت نکرده است

علیرغم اظهارات نوفل، داده ها نشان می دهد که شاخص های توکن و اکوسیستم به خوبی به نظر نمی رسند.

داده های مساری نشان می دهد که نوسان دارایی در بالاترین حد تاریخ 2.00 است، که نشان می دهد احتمال حرکت دارایی در این دوره، چه صعودی و چه نزولی، بیشتر است.

نسبت شارپ که در حال حاضر 3.73- است، نشان دهنده یک چشم انداز کوتاه مدت بدبینانه است. این نشان می دهد که بازده SOL در رابطه با نوسانات آن نزدیک یا مساوی صفر است.

با افزایش مثلث، تکنیک های SOL همچنان از روند نزولی حمایت می کند.

RSI در بازه زمانی 4 ساعته بیش از حد خریداری می شود که سیگنال را به سمت یک متقاطع نزولی سوق می دهد. MFI نزولی بودن SOL را تأیید می کند زیرا همزمان با قیمت کاهش می یابد. در زمان نوشتن این مقاله، SOL با یک شمع قرمز با قیمت 13.836 دلار معامله می شود.

در زمان انتشار، نیمه بالایی و پایینی باند بولینگر 14.3602 دلار و 13.3052 دلار بود. همچنین SOL را در موقعیتی پرخطر قرار می‌دهد، زیرا به نظر می‌رسد یک منطقه کرنش در حال ساخت است.

SOL و FUD

حتی با وجود اصول اولیه عالی، نوار EMA در میان یک متقاطع نزولی قرار دارد و بازیابی را برای گاوهای نر SOL دشوار می کند.

سولانا برای مقابله با ترس، عدم اطمینان و شک در مورد اکوسیستم و سکه SOL خود تلاش می کند. برای اینکه بهبودی حتی یک شانس باشد، حفظ پشتیبانی در 130769 دلار سودمند است.

با CMF 0.07- و متقاطع نزولی در MACD، قیمت SOL باید به 13.0769 دلار یا کمتر کاهش یابد.

Crypto total market cap at $796 billion on the daily chart | Featured image: TheNewsCrypto, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا