ارزهای دیجیتال

از Decentraland، Elrond، و Big Eyes Coin در فصل بعدی بول چه انتظاری باید داشته باشید؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار سکه به کاربران امکان خرید دارایی های دیجیتالی مختلف را می دهد. صدها دارایی دیجیتال در فضای کریپتو وجود دارد که هر کدام بر ابزار متفاوتی تمرکز دارند. از آنجایی که روی موارد استفاده متفاوت تمرکز می‌کنند، این سکه‌ها تحت شرایط یکسان رفتار متفاوتی دارند – به خصوص در فصل گاو نر. در حالی که می‌بینید سکه‌های خاصی ارزش خود را در یک فصل افزایشی دو برابر می‌کنند، سایر سکه‌ها در رسیدن به سود قابل توجه شکست خواهند خورد. به همین دلیل باید تصمیم بگیرید که از بین گزینه های مختلف چه چیزی بخرید.

سقوط کریپتو در سال 2022 به پایان خود نزدیک می شود و بازار صعودی قریب الوقوع است. این مقاله بهترین جایگزین‌های ارزهای دیجیتال و انتظاراتی را که باید از آنها در فصل آینده داشته باشید را بررسی می‌کند.

دسنترالند

زمانی که Decentraland ماه ها پیش به بازار سکه معرفی شد، بسیاری از کارشناسان و معامله گران در مورد انتظارات از این پروژه تردید داشتند. از همان ابتدا، مشخص بود که این ارز دیجیتال پیوندهای نزدیکی با متاورس دارد. این یکی از پروژه هایی است که برای حمایت از توسعه Metaverse راه اندازی شد.

1665219923 13 از Decentraland، Elrond، و Big Eyes Coin در فصل بعدی

امروزه این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا زمین های دیجیتالی را از این دنیای مجازی خریداری کنند. مانند زمانی که شما زمین را در زندگی واقعی خریداری می کنید، کاربران مجاز خواهند بود زمین های دیجیتال خود را توسعه دهند و پیشرفت هایی را به آنها اضافه کنند. پس از توسعه زمین، می توانید آن را در اختیار خود نگه دارید یا آن را با سود بفروشید. تعداد محدودی قطعه زمین دیجیتال در دسنترالند موجود است. همانطور که تعداد به تدریج کاهش می یابد، هزینه هر قطعه موظف است افزایش یابد.

کاربران توکن های MANA را برای توسعه زمین های دیجیتال خود خرج می کنند. همچنین، کاربران می توانند طیف گسترده ای از آیتم های درون بازی را به سرزمین دیجیتال خود اضافه کنند. Decentraland بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. بنابراین کاربران می توانند از امنیت معماری آن اطمینان داشته باشند.

الروند

الروند یکی از جواهرات رمزنگاری است که هنوز به پتانسیل خود نرسیده است. در نتیجه، چیزهای زیادی از آن در بازار صعودی بعدی انتظار می رود. زمانی که الروند ایجاد شد، توسعه دهندگان آن قصد داشتند یک توکن رمزنگاری ایجاد کنند که به طور یکپارچه چندین تراکنش را پردازش می کند. این پروژه به عنوان بلاک چین و بلاک چین ارز دیجیتال وجود دارد. الروند به عنوان یک پروتکل غیرمتمرکز عمل می کند که به کاربران امکان دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز را می دهد. به دلیل سرعت این شبکه، بسیاری از توسعه دهندگان از استفاده از این پلتفرم برای طراحی اپلیکیشن های خود لذت خواهند برد. EGLD ارز اصلی بلاک چین است. شما می توانید EGLD را مستقیماً از بلاک چین یا در چندین صرافی رمزنگاری در سراسر جهان خریداری کنید.

1665219924 576 از Decentraland، Elrond، و Big Eyes Coin در فصل بعدی

الروند به دلیل مکانیسم اثبات سهام، می تواند یک بلاک چین انعطاف پذیر را در اختیار کاربران قرار دهد. این بلاک چین ارز دیجیتال از پروژه های مختلفی پشتیبانی می کند. همچنین قادر به پردازش سریع و ارزان تراکنش ها است. الروند می تواند در هر ثانیه 15000 تراکنش را پردازش کند. بلاک چین می تواند با تراکم مبارزه کند زیرا هر شش ثانیه شش بلوک جدید به پروتکل غیرمتمرکز اضافه می شود. الروند برای اطمینان از اینکه این بلاک چین مقیاس پذیر و مقرون به صرفه برای توسعه دهندگان و معامله گران رمزارز است، به فناوری اشتراک گذاری تطبیقی ​​متکی است. به دلیل نحوه عملکرد، الروند می تواند تراکنش های خود را تا 0.001 دلار پردازش کند.

1665219924 209 از Decentraland، Elrond، و Big Eyes Coin در فصل بعدی

سکه چشم بزرگ ویروسی می شود

تمام دوستداران میم در بازار سکه در حال حاضر روی سکه چشم بزرگ متمرکز شده اند. این پروژه در چند ماه گذشته مورد توجه زیادی قرار گرفته است. کاربران بیشتری در مورد تمایل سکه برای انتقال ثروت از فضای کریپتو به دست کاربران مطلع شده اند. توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال نگران بازپرداخت به جامعه هستند. به همین دلیل است که آنها یک رویکرد جامعه محور را برای معماری سکه خود اتخاذ کرده اند. هر عضوی از جامعه چشمان بزرگ مسئول رشد آن خواهد بود.

1665219924 254 از Decentraland، Elrond، و Big Eyes Coin در فصل بعدی

چشم های بزرگ توجه زیادی را از سمت راست به خود جلب کرده است. اخیراً بین Big Eyes Coin و Tamadoge جنگ توئیتری رخ داده است. در طی این تبادل کوتاه، بیگ آیز به سرعت دریافت که این یک سکه میم است که به معنای تجارت است و نباید آن را ساده گرفت. از آن زمان، بیگ آیز کوین منفجر شد و بیش از 4 میلیون دلار درآمد داشت. مرحله 4 به زودی آغاز می شود که در آن نقطه افزایش 25 درصدی در قیمت BIG وجود خواهد داشت. هنوز میلیون‌ها سکه Big Eyes برای گرفتن وجود دارد، و شما می‌توانید با کلیک کردن روی لینک پیش‌فروش زیر به گروه BIG بپیوندید.

وب سایت: https://bigeyes.space/

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا