ارزهای دیجیتال

از فناوری حاشیه تا پذیرش اصلی: CESS در مورد ظهور، فرصت‌های فعلی و آینده Web3 در IVS Crypto 2022 بحث می‌کند.

در این اجلاس که اکنون در 14 سال از آن می گذرد، افراد برجسته ای از فضای وب 3، از جمله نیکلاس زالدستانی، رئیس CESS، که یک غواصی عمیق فنی، عملیاتی و تجاری در وب 3 ارائه کرد، حضور داشتند.

CESS، سیستم ذخیره‌سازی رمزگذاری شده کومولوس، یک پروتکل ذخیره‌سازی داده غیرمتمرکز و مبتنی بر ابر نسل سوم است که برای وب 3.0 ساخته شده است. علیرغم صعود سریع فناوری‌های Web3 به خط مقدم بحث‌ها در مورد نحوه اتصال، اشتراک‌گذاری و انجام تجارت جهان، بسیاری از مردم تصورات نادرستی درباره مسیر رشد این فناوری پیشرفته، فرصت‌های تجاری برای استفاده از Web3 و نقش دارند. Web3 در فضای گسترده تر فناوری.

در این زمینه، IVS Crypto 2022 یک پنل ویژه در 8 ژوئیه 2022 برگزار کرد تا در مورد همه چیز مربوط به Web3 بحث کند. این پنل که توسط ماسا کاکیا از Consensys مدیریت می‌شد، شامل رهبران صنعت Bware Labs، Nakji Network و Google بود و همچنین نیکلاس زالدستانی، رئیس CESS را به نمایش گذاشت.

از جمله موضوعاتی که مورد بحث قرار گرفت موارد زیر بود: Web3 چیست؟ چگونه – و چرا – کسب و کارها باید به انقلاب Web3 بپیوندند؟ برخی از فرصت های بزرگتر در فضای Web3 چیست؟

این پانل همچنین در مورد چگونگی توسعه برنامه های بومی Web3 صحبت کرد. مزایای زیرساخت های غیرمتمرکز مبتنی بر Web3 نسبت به سیستم های Web2؛ چگونه کسب و کارها می توانند از Web2 به Web3 منتقل شوند. و اینکه چگونه کاربران جدید می توانند برای کار در این پارادایم جدید و پیشگامانه وارد شوند.

نیکلاس زالدستانی رئیس CESS در مورد این کنفرانس اظهار نظر کرد و گفت: وب 3 در مورد گردآوری قدرت محاسباتی، داده ها و شبکه های جهان در یک سیستم توزیع شده بسیار ایمن است. از مین‌فریم‌های تاریخی گرفته تا Web2.0 تا بلاک‌چین، Web3 پیچیده‌ترین تلاش‌های فن‌آوری تا کنون است. این نه تنها برنامه های موجود ما را مؤثرتر و ایمن تر می کند، بلکه مجموعه کاملاً جدیدی از برنامه های کاربردی را ایجاد می کند که هرگز فکر نمی کردیم ممکن باشد. CESS سیستم ذخیره سازی Web3 است که اطمینان حاصل می کند که این همه امکان پذیر است.”

بخشی از صحبت‌های آقای زالدستانی حول محور حصول اطمینان از اینکه محصولات و برنامه‌ها با توجه به پذیرش گسترده Web3 مطابقت دارند و مطابق با انتظارات کاربران هستند، از پیکربندی‌های فلزی برهنه سریع و عملکردی که حاوی ظرفیت‌های ذخیره‌سازی بزرگ هستند، و چگونگی موفقیت به عنوان یک کسب‌وکار بومی Web3 بود. در دنیایی سریع، رایگان و کاربر محور.

برای بسیاری، Web3 یک راه انقلابی جدید برای انجام کارها است که برخی از افراد را غافلگیر کرده است، و بنابراین آنها کمی محتاط هستند که بدون درک کامل آن به جنبش بپیوندند – حتی با توجه به مزایای متعدد آن و ارزش منحصر به فرد آن فناوری های مبتنی بر وب 3 به عنوان یک راه حل ذخیره سازی غیرمتمرکز که به عنوان پایه و اساس برنامه های Web3 در آینده عمل می کند، CESS در حال آموزش فضای فناوری در مورد چشم انداز Web3، ذخیره سازی غیرمتمرکز و روندهای آینده برای فضای فناوری است تا کل صنعت را به جلو حرکت دهد.

CESS یک راه حل ذخیره سازی غیرمتمرکز با یک زیرساخت منحصر به فرد است که ذخیره سازی، زمان بندی، اجماع و لایه برنامه را از هم جدا می کند. این به بهینه‌سازی عملکرد شبکه و دستیابی به سرعت‌های انبوه تا 10000 TPS کمک می‌کند.

همراه با بهبود کارایی، هزینه‌های پایین‌تر، قابلیت‌های ذخیره‌سازی تقویت‌شده، مکانیسم‌های تشویقی منحصربه‌فرد برای ماینرها و مشارکت‌کنندگان شبکه، و افزایش موفقیت‌آمیز بودجه خصوصی، CESS موقعیت مناسبی برای ارائه USP‌های خود با تضمین داده بالا با در دسترس بودن بالا، به حداکثر رساندن فضای ذخیره‌سازی و سریع دارد. بازیابی داده‌ها به ترتیب میلی‌ثانیه و ادغام‌ها و APIهای هوشمند – از جمله پشتیبانی از سازگاری WASM و EVM – که به گسترش CESS در پلت‌فرم‌ها و پروژه‌های واقعی کمک می‌کند.

در اینجا درباره کنفرانس بیشتر بیاموزید و درباره چگونگی تغییر روایت CESS برای ذخیره سازی غیرمتمرکز Web3 در اینجا بیشتر بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا