ارزهای دیجیتال

از دست رفته Aptos؟ در اینجا 5 پروژه وجود دارد که ممکن است Airdrop شود

در چند روز گذشته، راه‌اندازی شبکه اصلی بلاک چین Aptos و ایردراپ همراه آن موج‌های بزرگی را در فضای کریپتو ایجاد کرد. در حالی که توکنومیکس و توزیع توکن که مدت هاست ناشناخته است، بحث های زیادی را برانگیخته است، ذینفعان airdrop توانسته اند از رمزنگاری رایگان لذت ببرند.

شما ایردراپ APT از Aptos را از دست دادید و اکنون از این موضوع ناراحت هستید؟ نگران نباشید. کمتر از 5 پروژه بسیار امیدوار کننده وجود دارد که می توانند در هفته ها و ماه های آینده یک ایردراپ انجام دهند. ما به شما خواهیم گفت که این پروژه‌ها کدامند و چه کاری باید انجام دهید تا احتمالاً واجد شرایط ایردراپ شوید.

در اینجا پروژه هایی هستند که ممکن است Airdrop را انجام دهند

اولین پروژه ای که احتمالاً ایردراپ را انجام می دهد ZetaChain. این یک بلاک چین لایه 1 است که با استفاده از Cosmos SDK ایجاد شده است که شبکه آزمایشی خود را در 10 آگوست راه اندازی کرده است.

هدف ZetaChain این است که یک omnichain dApp باشد که از چندین شبکه، از جمله بلاک چین های لایه 1 مانند اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و همچنین راه حل های لایه 2 مانند Polygon و Optimism پشتیبانی می کند.

اولین dApp زنده در ZetaLabs یک مبادله omnichain کاربردی برای تجارت دارایی بین هر بلاک چین متصل بود. کاربران Testnet می توانند با مبادله دارایی ها، دعوت از اعضای جدید و گزارش مشکلات امتیاز ZETA کسب کنند. جدول زیر نشان می دهد که کاربران با هر کار چند امتیاز می توانند کسب کنند. ساختار کسب امتیاز ZETA به شرح زیر است:

قوانین ZETA Point منبع: Medium.com

برای شروع کار در تست نت، اولین قدم ایجاد یک کیف پول و درخواست توکن از طریق یک شیر آب است. پس از تأیید کیف پول، مبادله دارایی ها می تواند از قبل شروع شود. در طول آزمایش بتا فعلی، شبکه آزمایشی ETH Goerli، Polygon Mumbai و شبکه آزمایشی BSC استفاده می‌شود.

SUI ممکن است ترامپ Aptos

همراه با Aptos، SUI بلاک چین یکی از پرطرفدارترین پروژه‌ها در حال حاضر در فضای کریپتو است. درست مانند Aptos، SUI توسط کارمندان سابق متا تأسیس شد که در حال توسعه یک بلاک چین لایه 1 بسیار مقیاس پذیر بر اساس زبان برنامه نویسی MOVE Diem و اثبات سهام هستند.

در حالی که SUI قبلاً پذیرش اعتبارسنجی های جدید در شبکه آزمایشی مشوق را در پایان ماه اوت بسته بود، ممکن است هنوز فرصتی برای airdrop وجود داشته باشد، زیرا SUI باید علاقه مند به آوردن نقدینگی به شبکه باشد.

از آنجایی که هنوز اطلاعاتی در دست نیست، توصیه می شود پروژه را در Medium، Twitter و Discord دنبال کنید و به دنبال پروژه هایی مانند DEX در SUI باشید. همچنین، کاربران می توانند کیف پول SUI را به عنوان افزونه های کروم دانلود کنند.

توکن SUI testnet نیز عکس خوبی ارائه می دهد. ساده ترین راه تهیه آن از پلتفرم هایی است که دارای شیر آب داخلی هستند. BlueMoveNFT انتخاب خوبی است. این پروژه بازار پیشرو چند زنجیره ای NFT در Aptos و SUI است.

کاربر توییتر SUI Station نیز در حال برنامه ریزی برای انتشار لیستی از تمام فرصت های airdrop در اکوسیستم Sui است.

zkSync

گزینه سوم می تواند باشد zkSync. بهترین گزینه برای airdrop ممکن است تعامل با dapps zkSync در شبکه تست باشد. قبل از اینکه کاربران بتوانند این کار را انجام دهند، باید یک پیکربندی RPC را اضافه کنند. ساده ترین راه برای انجام این کار در https://chainlist.org است، جایی که اتصال کیف پول به شبکه آزمایشی پیکربندی شده است.

نمونه های متعددی برای تعامل با شبکه آزمایشی zkSync و dApps آن توسط یک کاربر ناشناس توییتر در تاپیک زیر گردآوری شده است.

گزینه های بیشتر …

گزینه چهارم این است لایه صفر. این پروژه یک پروتکل قابلیت همکاری omnichain است که امکان تحقق برنامه های کاربردی زنجیره ای متقابل را با یک ارتباط اولیه سطح پایین فراهم می کند.

از یک طرف، با استفاده از شبکه آزمایشی رایگان، شانس واجد شرایط شدن برای ایردراپ احتمالی وجود دارد. از جمله، می توان پل USDC Layer Zero Bridge و Liquid Swap Bridge را آزمایش کرد.

از سوی دیگر، Stargate Finance فرصت بسیار جالبی را ارائه می دهد. پروتکل حمل و نقل نقدینگی 135 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است که توسط حامیان بسیار مشهوری مانند Sequoia Capital، PayPal Ventures، FTX Ventures، Andreessen Horowitz، Coinbase Ventures، Tiger Global، Uniswap Labs و سایر سرمایه گذاران هدایت می شود.

ایده این است که رای دهنده DAO در Stargate Finance شوید. برای این کار، کاربران باید مقدار کمی از Stargate Finance Token (STG) را در Uniswap یا پلتفرم دیگری در شبکه اصلی خریداری کنند و سپس آن را به اشتراک بگذارند.

این به آن‌ها حق رای در مورد پیشنهادات حاکمیتی Stargate Finance می‌دهد. به عنوان یک رای دهنده DAO در Stargate Finance، شانس زیادی برای تبدیل شدن به یک ذینفع از airdrop وجود دارد. دستورالعمل دقیق را می توان در اینجا یافت.

آخرین اما حداقل وجود دارد شبکه Quai. شبکه Quai یک شبکه لایه 1 از بلاک چین است که از ادغام برای دستیابی به توان عملیاتی بالا استفاده می کند.

برای پاداش دادن به مشارکت اولیه جامعه، این پروژه یک برنامه پاداش رسانه های اجتماعی را در پلتفرم های اجتماعی مختلف، از جمله توییتر، یوتیوب و ردیت نگه می دارد. اعضای فعال جامعه به احتمال زیاد ایردراپ دریافت می کنند.

در همین حال، توکن APT Aptos پس از لیست دیروز در همه صرافی‌های اصلی، روندی جانبی دارد.

نمودار APT USD
APT پس از راه اندازی به صورت جانبی معامله می شود. منبع: Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا