ارزهای دیجیتال

از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی بایننس استفاده کنید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی بایننس استفاده کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 12

تجارت استراتژی وسیله ای برای تجارت و کسب سود مستقل با استفاده از سفارشات خرید و فروش از پیش تعیین شده است. از چندین پارامتر دقیق برای کمک به معامله گران برای کسب سود در نوسانات کوچک قیمت استفاده می کند و شامل مجموعه ای از ویژگی های الگوریتم مانند تجارت شبکه و مشارکت حجمی است.

صفحه اصلی به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی پارامترهای خود را تکرار کنند و در عین حال به مصرف کنندگان یک دید کلی از تکنیک های Spot و Futures Grid Trading و همچنین اطلاعاتی در مورد عملکرد و محبوبیت کاربر ارائه می دهند.

تجارت استراتژی در طول زمان به دلیل سرعتی که معامله‌گران می‌توانند با استفاده از تکنیک‌های برگشت قیمت در مجموعه‌ای از استراتژی‌های معاملاتی خودکار، از بازارهای پرنوسان یا جانبی سود ببرند، مرتبط شده است.

معاملات آتی گرید

گرید تریدینگ راهی برای خودکارسازی معاملات است. با آن، سفارشات باید در محدوده قیمتی خاص (بالاتر و زیر قیمت تعیین شده) محدود شوند و شبکه ای برای افزایش و کاهش قیمت ها تشکیل دهند. این نوع معاملات در بازار آتی بهترین گزینه در بازارهای بسیار پر نوسان است. در شرط‌بندی‌های مکرر بر روی تغییرات کوچک قیمت می‌توان سود به دست آورد، و هر چه گرید بیشتری اضافه کنید، تعداد معاملات بیشتر می‌شود.

در Binance Futures Grid، سه محیط اصلی برای تنظیم شبکه ها وجود دارد. اولی یک محیط خنثی است. شما می توانید شبکه هایی را بدون جهت خاص بازار ایجاد کنید. دومی یک محیط صعودی است. در اینجا، بازار همچنان بی ثبات است اما به سمت یک روند صعودی گرایش دارد. شما باید یک موقعیت طولانی بنویسید و از شبکه‌ها برای شرط‌بندی خود استفاده کنید. در نهایت، یک موقعیت کوتاه وجود دارد. این زمانی انجام می شود که بازار در حال نزولی باشد. با استفاده از Grid موقعیت های کوتاه خواهید داشت.

به عنوان مثال، در یک محیط خنثی، یک معامله گر می تواند اتریوم را با قیمت 50 دلار زیر قیمت نقدی خریداری کند در حالی که به طور همزمان یک سفارش فروش را 80 دلار بالاتر از قیمت بازار تعیین می کند. به این ترتیب، ربات می تواند از شرایط نوسان بازار استفاده کند، اگر بازار به هر دو سمت پیش برود.

با این حال، احتیاط در مورد تجارت شبکه ای این است که سود هر سفارش شما از قبل تعیین شده و کمتر از بسیاری از استراتژی های دیگر است.

معاملات Grid Futures Binance ویژگی‌های قابل تنظیم را ارائه می‌دهد و پس از ایجاد قیمت‌های خرید و فروش از پیش تعیین‌شده، خود به خود شروع می‌شود.

چگونه کار می کند؟

بیایید فرض کنیم در بازار عدم اطمینان وجود دارد و شما پیش‌بینی می‌کنید اتریوم در محدوده قیمتی 1400 و 1800 دلار باقی بماند. می توانید یک شبکه برای خودکارسازی معاملات در این محدوده قیمت راه اندازی کنید. جزئیات شبکه می تواند شامل این پارامترها باشد.

 • مرزهای بالا و پایین محدوده قیمت
 • تعداد سفارش‌هایی که باید در محدوده قیمت تنظیم‌شده ارسال شوند،
 • عرض بین هر سفارش خرید و فروش محدود.

1659126608 904 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

اگر اتریوم به 1400 دلار کاهش پیدا کند، پسر تا آخر موقعیت را خریداری می کند. با بازیابی کریپتو، ربات این موقعیت ها را می فروشد و سود را به جیب می زند.

معاملات الگوریتمی قیمت میانگین وزن شده زمانی (TWAP)؟

بایننس برای کاربران API قراردادهای آتی خود، الگوریتم معاملاتی میانگین وزنی زمان (TWAP) را در دسترس قرار داده است.

این الگوریتم به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا از قابلیت معاملاتی ربات Binance برای کاهش تاثیر قیمت بر سفارش‌ها با کاهش این سفارش‌های بزرگ به بیت‌ها استفاده کنند. معاملات را با قیمت‌های وزن‌دار زمانی دارایی، با استفاده از یک دوره مشخص شده توسط کاربر به عنوان راهنما، انجام می‌دهد.

چه زمانی از الگوریتم TWAP استفاده کنیم؟

ویژگی برجسته TWAP زمان است. سفارش‌های بزرگ با کاهش آن‌ها به بیت‌های کوچک‌تر بهینه می‌شوند و همچنین می‌توانند نوسانات بازار را کاهش دهند.

دو سناریو وجود دارد که در آن TWAP بهترین ربات الگوریتمی برای استفاده است

 1. اگر نقدینگی دفترچه سفارش کمتر از اندازه سفارش باشد
 2. اگر پیش بینی یک دوره نوسان قیمت بالا بدون جهت گیری بازار تعیین کننده وجود دارد.

اگر هر یک از این سناریوها برآورده شد، چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید

 1. اندازه تجارت: شما باید اندازه معامله را برای قرارداد تعیین کنید. این در محدوده حداقل TWAP پذیرفته شده حداقل 10000 USDT قرار می گیرد
 2. مدت زمان معامله: باید دوره اجرا را انتخاب کنید. معاملات TWA عمدتاً درون روز است و حداقل زمان اجرا 5 دقیقه تعیین شده است.

تجارت الگوریتمی مشارکت حجمی چیست؟

جدا از TWAP، بایننس ابزار معاملاتی الگوریتمی دیگری به نام مشارکت حجمی (VP) را ارائه می دهد. این الگوریتم مبتنی بر فرصت است و به دنبال افزایش حجم بازار برای ورود و خروج از معاملات است.

اگر بخواهید میانگین قیمت معاملاتی را هدف قرار دهید و در عین حال تأثیر بازار سفارش را برای یک دوره خاص محدود کنید، VP ممکن است مفید باشد.

چه زمانی از الگوریتم مشارکت حجمی استفاده کنیم؟

مانند TWAP، مشارکت حجمی زمانی اجرا می شود که سفارش موجود بزرگتر از نقدینگی موجود باشد و در عین حال تأثیر آن بر بازار کاهش یابد.

چندین موقعیت در بازار وجود دارد که VP ممکن است اجرا کند یا نه.

 1. اگر حجم بازار پایین و قیمت پایدار وجود داشته باشد، سفارش VP ممکن است در قیمت متوسط ​​بازار بدون تأثیر بر بازار اجرا شود.
 2. اگر حجم بازار بالا و قیمت نوسان بازار وجود داشته باشد، سفارش VP ممکن است در فوریت اجرا نشود و ممکن است منجر به یک قیمت اجرایی نامطلوب شود.

1659126609 942 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

الگوریتم VP دارای محدودیت هایی است.

 1. اولین محدودیتی که احتمالاً مشاهده خواهید کرد، حد مفهومی است. این زمانی دیده می شود که سفارش کمتر از حداقل 10000 USDT یا بیشتر از 1 میلیون USDT مورد نیاز باشد.
 2. همچنین، در صورت استفاده از هر قراردادی به غیر از انواع USD-Margined، سفارش شما محدود خواهد شد.

پاسخ ها هنگام استفاده از الگوریتم مشارکت حجمی و معانی آنها

 1. 0: یعنی قرارداد درست است
 2. -1000: یعنی یک خطای ناشناخته رخ داده است
 3. -1102: به معنی یک پارامتر اجباری است که نادیده گرفته شده یا تنظیم نشده است.
 4. -20121: به معنی علامت نامعتبر است
 5. -20130: یعنی داده های مجموعه پارامتر نامعتبر است
 6. -2013: یعنی نظم وجود ندارد.
 7. -5007: به این معنی است که هیچ مقدار یا مقداری نباید بزرگتر از صفر باشد
 8. -20124:به معنی الگوریتم نامعتبر است
 9. -20132: یعنی الگوریتم کپی شده است
 10. -20195: به این معنی است که اندازه کل سفارش خیلی کوچک است
 11. -20196: به این معنی است که اندازه کل سفارش خیلی بزرگ است
 12. -20198: به این معنی است که شما به حداکثر تعداد سفارشات باز رسیده اید.

نحوه استفاده از صفحه فرود تجارت استراتژی: راهنمای گام به گام

در اینجا راهنمای گام به گام نحوه استفاده از صفحه فرود تجارت استراتژی است.

مرحله 1

در اپلیکیشن Binance، روی Strategy Trading (بین Referral و Earn) کلیک کنید.

1659126609 283 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

گام 2

قبل از تنظیم استراتژی، بیانیه سلب مسئولیت ریسک را امضا کنید (اگر قبلاً این کار را انجام داده اید از این قسمت صرفنظر کنید)

مرحله 3

برنامه شما باید به طور خودکار در Futures Grid باشد، اما اگر نه، روی Futures Grid کلیک کنید.

1659126610 585 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

مرحله 4

پارامترهای خود را انتخاب کنید (بازه زمانی، قیمت پایین تر، قیمت بالا، تعداد شبکه ها، و غیره).

1659126610 585 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

مرحله 5

روی جهت بازار معامله خود کلیک کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تا 20 برابر اهرم ارائه شده توسط Binance استفاده کنید.

مرحله 6

پس از اتمام، بر روی ایجاد کلیک کنید.

1659126610 641 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

مرحله 7

می‌توانید گریدهایی که از قبل ایجاد شده‌اند را در تب Running ببینید و تاریخچه همه شبکه‌هایی که ایجاد کرده‌اید در برگه History خواهد بود.

استفاده از محیط تجارت ساختگی برای تمرین تجارت استراتژی

اگر از استراتژی هایی که می خواهید استفاده کنید مطمئن نیستید، می توانید مهارت های خود را با استفاده از محیط تجارت ساختگی آزمایش کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پس از ورود به صفحه اصلی برنامه، روی نمایه کلیک کنید. از آنجا، Mock trading را انتخاب کنید. همچنین می توانید روی Futures کلیک کنید، روی سه خط افقی در سمت راست بالا کلیک کنید و بر روی Mock Trading کلیک کنید.

1659126610 900 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

شما باید اجازه دسترسی به حساب کاربری خود را به testnet بدهید و روی ادامه کلیک کنید.

1659126610 291 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

به شما یک موجودی رایگان 3000 USDT داده می شود تا معاملات خود را آزمایش کنید. این موجودی پس از 72 ساعت قابل افزایش است، اما نمی توان آن را از محیط معاملات ساختگی خارج کرد. پس از آزمایش استراتژی شما می توانید به پلتفرم معاملاتی زنده بازگردید.

1659126611 264 از تجارت استراتژی برای خودکارسازی سفارشات خرید و فروش آتی

نتیجه

گزینه تجارت استراتژی توسط بایننس استرس ناشی از انتظار برای رسیدن به نمودارها و قیمت های خاص را قبل از انجام معاملات از بین می برد. فرآیند معاملات را خودکار می کند و به معامله گر اجازه می دهد تا به طور مکرر بر اساس یک پیش نیاز از پیش تعیین شده درآمد کسب کند. شایان ذکر است که هیچ استراتژی ضد شکست نیست، اما تا زمانی که تلاش نکنید متوجه نخواهید شد. با مبالغ کم معامله کنید، به پیش نیازهای خود ادامه دهید و آسمان محدودیت شما خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا