ارزهای دیجیتال

ارقام ذخایر دارایی Tether سقوط قابل توجهی را در مقایسه با سال 2021 ثبت کردند.

پس از فروپاشی Terra و اکوسیستم آن، کاهش قابل توجهی از اعتماد به استیبل کوین‌ها، به‌ویژه تتر وجود دارد. اکثر شرکت کنندگان در فضای رمزنگاری شک و تردید در مورد سطح ثبات با استیبل کوین ها افزایش یافته اند. در حالی که بسیاری در بیشتر پروژه‌ها احتیاط بیشتری می‌کنند، برخی از آنها عقب‌نشینی کامل کرده‌اند.

به همین دلیل است که فشار روی برخی از استیبل کوین های برتر افزایش یافته است. سرمایه گذاران خواستار شفافیت بیشتر در ذخایری هستند که از آنها حمایت می کند. تتر USDT استیبل کوین پیشرو است و چندین درخواست برای افشای ذخایر خود به عموم دریافت کرده است.

در توسعه اخیر، Tether سرانجام جزئیات معکوس خود را برای عموم فاش کرد. این شرکت روز جمعه طی اعلام همکاری خود با BDO Italia، یک شرکت حسابداری عمومی، این کار را انجام داد. بیانیه شرکت پشتیبان استیبل کوین نشان داد که تتر تا 66.4 میلیارد دلار به عنوان ذخایر خود دارد.

همچنین، این شرکت اشاره کرد که پشتوانه خود را که اوراق تجاری را در برابر گزارش سه ماهه قبلی خود نگهداری می کرد، کاهش داده است. در حال حاضر، این شرکت اعلام کرد که دارایی های بیشتری را به عنوان پول نقد و سپرده های بانکی حفظ می کند که در سه ماهه مورد بررسی 32 درصد افزایش یافته است.

بازار تتر در نمودار به سمت بالا معامله می شود منبع: ارزش کل بازار USDT در TradingView.com

این شرکت طرح خود را برای حذف اوراق تجاری به عنوان بخشی از ذخایر خود ذکر کرد. در سه ماهه گذشته گفته شد؛ استیبل کوین دارایی خود در اوراق تجاری را بیش از 58 درصد کاهش داد. همچنین، تتر اشاره کرد که به‌روزرسانی‌های مربوط به توکن‌ها و رزروهای صادر شده را روزانه ارائه می‌کند.

و قصد دارد نظرات تضمینی را به صورت ماهانه منتشر کند. در نهایت، تتر اظهار داشت که ماهیت قوی عملیات و مدیریت ذخیره خود را برای اقدامات دقیق ثابت کرده است.

ارزش کل دارایی های Tether کاهش می یابد

بر اساس گزارش BDO برای پایان ماه ژوئن، دارایی Tether حدود 66.4 میلیارد دلار است. این نشان دهنده کاهش حدود 16 میلیارد دلاری بین دو سه ماهه برای استیبل کوین است. کل بدهی های تلفیقی برای تتر در گزارش سه ماهه 66.22 میلیارد دلار است. اما بیشتر آنها صدور توکن دیجیتال هستند.

تتر بار دیگر تاکید کرد که گزارشش انعطاف پذیری و توانایی آن را برای ایستادن در برابر طوفان های دیگر نشان می دهد. همچنین، این معیاری برای تعهد آن به شفافیت برای کاربران و عموم مردم است.

علاوه بر این، این شرکت بیان کرده است که شفافیت و مسئولیت پذیری ارزش اصلی آن باقی خواهد ماند. این کشور برنامه خود را برای انتشار ماهانه داده ها برای تسهیل حرکت های مترقی تر به سمت باز بودن فاش کرد.

این یک تغییر جدید نسبت به رویه قدیمی آن در ارائه گزارش فصلی از عملکرد و وضعیت خود است. علاوه بر این، USDT مشارکت رسمی جدید خود را با یک شرکت حسابداری جدید فاش کرد.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا