ارزهای دیجیتال

ارزش‌های بایت شفافیت در کریپتو و برنامه‌ریزی برای ایجاد یک برنامه اثبات ذخیره – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

ارزش‌های بایت شفافیت در کریپتو و برنامه‌ریزی برای ایجاد یک برنامه اثبات ذخیره - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • مشکل نقدینگی که یکی از بزرگترین صرافی‌ها در صنعت کریپتو تجربه می‌کند، صرافی‌های دیگر را برای شفاف‌سازی بسیج کرده است.
  • بای‌بیت که می‌خواهد با وجود شک و تردید سرمایه‌گذاران در این بخش راه‌حل‌هایی را توسعه دهد، از نیاز به یک استاندارد جهانی مبتنی بر امنیت و شفافیت صندوق حمایت می‌کند.
  • Bybit قصد دارد در آینده نزدیک یک برنامه Proof of Reserve ایجاد کند.

نوسانات تجربه شده در بازار کریپتو، به ویژه در 2 روز گذشته، نشان می دهد که چرا نیاز به شفافیت در این بخش حیاتی است. Bybit، 5 صرافی برتر ارزهای دیجیتال در جهان، گفت که ثبات بازار و اعتماد مشتری باید اولویت اصلی هر صرافی باشد. توسط Bybit تاکید شد که صنعت کریپتو باید با مسائل مربوط به ذخیره‌سازی وجوه، امنیت و عدم شفافیت برخورد کند و هیچ گونه ابهامی وجود نداشته باشد.

بای بیت بر ارائه تضمین برای مشتریانی که در بازارهای نوسان معامله می کنند تمرکز دارد. Bybit استدلال می کند که باید یک استاندارد جهانی برای قابلیت اطمینان و اعتماد بیشتر برای اکوسیستم کریپتو و شفافیت بیشتر وجود داشته باشد تا به اطمینان از اعتماد برای تنظیم کنندگان و مشتریان کمک کند.

اثبات رزرو

اگرچه بای‌بیت ارجاعات خوبی در زمینه امنیت و اعتماد دارد، اما قصد دارد در آینده نزدیک یک برنامه اثبات رزرو ایجاد کند تا هم برای سایر صرافی‌ها نمونه باشد و هم اطمینان حاصل کند که مشتریان به تجارت شفاف و با اطمینان ادامه می‌دهند. PoR می‌تواند شامل کیف پول‌های رمزنگاری سرد باشد که در آن بای‌بیت دارایی‌های رمزنگاری و پول‌های فیات را در بانک‌ها نگهداری می‌کند.

نقل قول از مدیر

بن ژو، بنیانگذار و مدیرعامل Bybit، گفت: “کل بخش وظیفه و تعهدی دارد که توسط مشتریان ما بهتر عمل کند.” بای‌بیت همیشه در این زمینه پیشرو بوده و یکی از بالاترین سطوح ایمنی و امنیت صندوق را در این صنعت فراهم می‌کند – اما ما همچنین می‌توانیم بهتر عمل کنیم.

ژو همچنین بر موضع Bybit در برابر سرمایه مشتری تاکید کرد.

«بای بیت یک بانک نیست، ما نگهبان وجوه مشتریان خود هستیم. ما از این سرمایه ها برای هیچ هدف دیگری استفاده نمی کنیم! Bybit می‌تواند تضمین کند که تمام دارایی‌های مشتری در نقدینگی یک به یک نگهداری می‌شود – به طور کامل، در صورت درخواست و بدون تاخیر در صورت درخواست در دسترس است.

ما برای درازمدت اینجا هستیم و تاکید زیادی بر متمرکز ماندن فرآیندها، سیاست‌ها، انطباق و استراتژی مدیریت ریسک خود داریم. همانطور که در بازار نزولی حرکت می کنیم، محصولات و کارکنان خط مقدم خود را تولید می کنیم – برای شروع سریع زمانی که بازار تغییر می کند آماده می شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا