ارزهای دیجیتال

ادغام ETH آینده باعث مثبت شدن احساسات سرمایه گذاران نهادی می شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

اتریوم (ETH) اخیراً مورد توجه سرمایه گذاران حرفه ای قرار گرفته است. به نظر می‌رسد که احساسات عمومی پیرامون توکن حتی در میان بازار خرس کریپتو در حال بهبود است.

روند نزولی حاکم در چند ماه گذشته موجی را به سمت بسیاری از دارایی های دیجیتال برجسته آورده بود. برخی از آنها از سال 2022 بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داده اند. ارزش اکثر دارایی های رمزنگاری به تدریج در طول هفته کاهش یافته است و ETH نیز از این قاعده مستثنی نیست. قیمت توکن نیز در معاملات چهارشنبه کاهش یافت.

با این حال، اتر یک نگاه اجمالی از نور از انتهای تونل می بیند. این تغییر پیوندی با راه اندازی جدیدترین توسعه آن، Merge که مدت ها در انتظار آن بودیم، دارد که نزدیک تر می شود. این شبکه برای ارتقاء با برچسب Merge آماده شده است. راه اندازی آن، بلاک چین را از عملکرد به عنوان اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) منتقل می کند.

مطالب مرتبط | تورم به بالاترین حد خود در 40 سال اخیر رسید، آیا بیت کوین و اتریوم دوباره سقوط خواهند کرد؟

شبکه آزمایش نهایی خود را برای ارتقاء برای اطمینان از حداکثر عملکرد خود انجام داده است. اگر به نظر می رسد همه چیز به درستی جریان داشته باشد، اتریوم ارتقاء را قبل از اکتبر راه اندازی خواهد کرد.

مثبت بودن در اطراف ETH افزایش می یابد

بر اساس گزارش هفتگی مدیر صندوق CoinShares در مورد جریان های دارایی، بهبود قابل توجهی برای محصولات مبتنی بر اتر وجود دارد. این مدیر خاطرنشان کرد که برای سه هفته متوالی، ورودی های مثبتی برای محصولات مبتنی بر اتر وجود دارد. در نتیجه، صندوق های اتر حدود 7.6 میلیون دلار در سرمایه گذاری های نهادی جمع آوری کردند. برعکس، بیت کوین خروجی های زیادی تا 1.7 میلیون دلار داشت.

CoinShares ضمن تلاش برای توضیح دلیل احتمالی که باعث ورود سرمایه‌های اتر شده است، به انتظار ادغام اشاره کرد. در این بیانیه ذکر شده است که یازده هفته جریان خروجی برای وجوه دارایی در سال 2022 وجود داشته است. مجموع خروجی ها برای سال به 460 میلیون دلار افزایش یافته است. بنابراین، چرخش ناگهانی در احساسات، پیشرفت مثبتی برای ارز دیجیتال اتریوم است.

سرمایه‌گذاران علاقه خود را به بیت کوین از دست می‌دهند، زیرا جریان ورودی به صندوق‌های کوتاه بیت‌کوین افزایش می‌یابد

در حال حاضر، مجموع ورودی های نهادی 14.6 میلیون دلار است. با این حال، حدود 6.3 میلیون دلار از صندوق های کوتاه بیت کوین به دست می آید که نشان دهنده اعتماد کمتر بسیاری از سرمایه گذاران به ارز دیجیتال پیشرو جهانی است. همچنین، سرمایه‌های ایالات متحده و جریان‌های مبادله‌ای تقریباً 8.2 میلیون دلاری بود، اگرچه 76 درصد در موقعیت‌های کوتاه قرار داشتند. این همان درصد را برای هفته منتهی به 8 جولای نشان می دهد.

سرمایه‌های مبتنی بر اتر از اواخر ژوئن، همان هفته، افزایشی در جریان ورودی از سرمایه‌گذاران نهادی داشتند و رکورد خروجی آن به 423 میلیون دلار رسید. قابل ذکر است که وجوه مبتنی بر بیت کوین اکثریت این مبلغ را تشکیل می دادند.

مطلب پیشنهادی | Quant (QNT) دستاوردهای روزهای گذشته را ثبت می‌کند – یک رشد کوتاه‌مدت در محل؟

به نظر می‌رسد که تغییر احساسی روی اتر توسط سرمایه‌گذاران نهادی در قیمت نقدی آن منعکس نشده است. نمودار امروز نشان می دهد که ETH 1091 دلار است که در 24 ساعت گذشته 1.7٪ کاهش یافته است. همچنین این مقدار نسبت به ماه گذشته حدود 28 درصد کاهش قیمت داشته است.

ETH/USD نزدیک به 1 هزار دلار شناور است. منبع: TradingView

بحث‌های مداومی در کریپتو توییتر وجود دارد که آیا اتر باید به عنوان امنیت دسته‌بندی شود یا خیر. برخی از حداکثرگرایان بیت کوین از مایکل سایلر، مدیر عامل MicroStrategy، که ETH را به عنوان امنیت پیشنهاد می کند، حمایت می کنند. با این حال، طرفداران اتریوم، از جمله ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران پروتکل، از چنین پیشنهادی دوری می کنند.

Featured image from Shutterstock, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا