ارزهای دیجیتال

اداره مالکیت معنوی ایالات متحده مجوز کامل پتنت را برای ویدیوی پاداش توسط Verasity اعطا می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لندن، بریتانیا، 23 نوامبر 2022، Chainwire

Verasity، یک اکوسیستم دفتر کل باز که برای ارائه خدمات ویدیویی با پاداش و جلوگیری از تقلب تبلیغاتی طراحی شده است، امروز اعلام کرد که مجوز کامل پتنت را برای سیستم و روش ویدیویی پاداش دار خود در ایالات متحده (با اولویت بین المللی) دریافت کرده است. تایید اختراع نشان‌دهنده مهم‌ترین نقطه عطف Verasity در حفاظت و صدور مجوز از فناوری ویدیویی پاداش‌دار تا به امروز است.

ویدیوی پاداش دار هر نوع تماشای انگیزشی است که برای تماشای یک ویدیو به کاربران پاداش می دهد. فرمت ویدیوی پاداش به ویژه در بازی‌های موبایلی محبوب است، جایی که کاربران ممکن است اعتبار درون بازی، آیتم‌ها، ارز یا حتی پول نقد سنتی را به عنوان پاداش برای تماشای محتوای ویدیویی یا تبلیغات نمایش داده شده در یک برنامه دریافت کنند. همه این نوع ویدیوهای دارای پاداش اکنون تحت حق اختراع Verasity تحت عنوان «سیستم و روش پاداش مشاهده ویدیوو هزینه های مجوز برای آن تعلق خواهد گرفت.

در اکوسیستم Verasity، ویدیوی پاداش از طریق ویژگی به نام Watch & Earn در دسترس قرار می گیرد. Watch & Earn که شامل یک ماژول توزیع ویدیوی تماشای پاداش و یک پخش کننده ویدیو است، می‌تواند محتوای ویدیویی را به کاربر ارائه کند و بر اساس ارزش ویدیو یا تبلیغی که تماشا می‌کند، اعتبار بازار را در اختیار بیننده قرار دهد.

با این حال، حق اختراع اعطا شده توسط Verasity به طور گسترده‌تری هر ویدیویی را در هر قالب دیجیتالی که برای آن جایزه به بیننده اعطا می‌شود، پوشش می‌دهد – مجموعه‌ای از فرصت‌های کسب‌وکار جدید و مجوز را باز می‌کند.

RJ Mark، بنیانگذار و مدیر عامل Verasity، با برجسته کردن اهمیت این پتنت، می گوید:

«ویدئوی با پاداش بازاری بزرگ و به سرعت در حال گسترش است. این حق ثبت اختراع اوج سال‌ها تلاش تیم Verasity برای به دست آوردن یک حق ثبت اختراع شناخته شده بین‌المللی برای بازار ویدیوی دارای پاداش است. این حق ثبت اختراع تمام اشکال ویدیویی را که در آن کاربر هر نوع پاداشی را برای تماشای یک ویدیو در یک پلت فرم دیجیتال دریافت می کند، پوشش می دهد. ویدیوی پاداش قبلاً توسط شرکت‌های پیشرو بازی‌سازی مانند بلیزارد اکتیویژن و پلتفرم‌های ویدیویی بزرگ مانند YouTube که اکنون ممکن است حق ثبت اختراع ما را نقض کنند، به کار گرفته شده است. از آنجایی که وراسیتی حق اختراع ایالات متحده را برای همه انواع ویدیوهای دارای پاداش دریافت کرده است، ما قصد داریم از این حق اختراع تا حد امکان استفاده کنیم و فرصت‌های مجوز را برای همه پلتفرم‌هایی که به بینندگان ویدیو پاداش می‌دهند، که اکنون توسط پتنت ما محافظت می‌شود، دنبال کنیم. درآمد حاصل از این معاملات مجوز برای خرید VRA استفاده خواهد شد.

درخواست ثبت اختراع پاداش را می توان در اینجا مشاهده کرد. Verasity اکنون به دنبال فرصت‌هایی برای دریافت مجوز فناوری ویدیوی پاداش‌دار خود است و اطمینان حاصل می‌کند که مالکیت معنوی آن در محدوده این حق ثبت اختراع برای همه انواع ویدیوهای دارای پاداش محافظت می‌شود.

درباره Verasity

Verasity یک اکوسیستم دفتر کل باز است که برای مبارزه با تقلب در تبلیغات طراحی شده است، دسترسی آزاد به زیرساخت را برای ناشران و تبلیغ‌کنندگان فراهم می‌کند و به کاربران برای تماشای محتوای ویدیویی پاداش می‌دهد. Verasity با محصولات عمودی در صنایع تبلیغاتی، ورزش‌های الکترونیکی و پخش‌کننده ویدیو، اکوسیستم خود را با فناوری اختراع مبتنی بر بلاک چین «اثبات نمایش» به هم پیوند می‌دهد. توکن $VRA که برای تامین مالی کمپین‌های تبلیغاتی، سرمایه‌گذاری از طریق VeraWallet و توزیع پاداش‌های Watch & Earn استفاده می‌شود، در اکوسیستم Verasity به‌عنوان یک توکن کاربردی واحد با مجموعه‌ای از برنامه‌ها، مرکزی است. در www.verasity.io درباره Verasity بیشتر بیاموزید

مخاطب

مدیر روابط عمومی
سایمون موزر
PolyGrowth
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا