ارزهای دیجیتال

اجلاس بلاک چین 2022 ویتنام با موفقیت برگزار شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اجلاس بلاک چین 2022 ویتنام با موفقیت برگزار شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3
  • انتظارات برای ایجاد پیشرفت موفقیت آمیز از بلاک چین
  • بیش از 2000 نماینده، از جمله نزدیک به 300 نماینده بین المللی از بیش از 30 اقتصاد به مدت بیش از 2 روز در کنفرانس شرکت کردند.
  • 20 موضوع بحث متمرکز بر: فناوری – پلتفرم های بلاک چین، مقررات، DeFi و Fintech، NFTs و Metaverse، Web3 و DAOs
  • مقصد پیشرو در نقشه رویداد بلاک چین در سراسر جهان
[October 20, 2022, Hanoi] اجلاس بلاک چین 2022 ویتنام (VBS 2022) با موفقیت به پایان رسید. این رویداد که توسط انجمن خدمات نرم افزار و فناوری اطلاعات ویتنام (VINASA) و انجمن بلاک چین ویتنام سازماندهی شده است، در 19 و 20 اکتبر 2022 در مرکز کنوانسیون ملی برگزار شده است. این کنفرانس بیش از 2 روز بیش از 2000 نفر از رهبران آژانس ها، انجمن ها، مشاغل و کارشناسان برجسته در مورد سیاست ها و فناوری بلاک چین در سطح ملی و جهانی را به خود جلب کرد.

در سال های اخیر، بلاک چین به یک فناوری پیشرو تبدیل شده است و به سرعت در حال رشد در سراسر جهان است. بلاک چین پتانسیل بالایی دارد و به سرعت در بیشتر صنایع و زمینه ها اعمال می شود و مدل های کسب و کار جدیدی ایجاد می کند و پیشرفت های چشمگیری را به ارمغان می آورد. برخی گزارش ها نشان می دهد که ارزش بازار جهانی بلاک چین در سال 2021 به 4.67 میلیارد دلار می رسد و انتظار می رود که در سال 2022 به 7.18 میلیارد دلار و در سال 2029 به 163.83 میلیارد دلار برسد، با نرخ فزاینده و رشد مرکب سالانه 56.3 درصد در این مدت. عادت زنانه.

آقای Truong Gia Binh، رئیس شورای موسس VINASA cum، و رئیس FPT Corporation در سخنرانی اصلی خود به اشتراک گذاشتند: «بلاک چین دارای خواص عالی ضد جعل، شفافیت و عدم تمرکز است. اینها شرایط بسیار امیدوارکننده ای برای ایجاد Digital Twins در عصر تحول دیجیتال جامع است. بلاک چین در بسیاری از صنایع پیشرفت کرده است. در سال 2021، در بخش مالی، 6 تریلیون دلار در یک زنجیره اتریوم معامله می شود، در مقایسه با 1.250 میلیارد دلار در Paypal و 13 تریلیون دلار در VISA. کشورهای مختلفی مانند امارات متحده عربی، استونی، لوکزامبورگ، سوئیس … بلاک چین را در مدیریت جمعیت و هویت الکترونیکی قرار داده اند. آی بی ام، آمازون و مک کینزی، بلاک چین را وارد مدیریت زنجیره تامین کرده اند. جهان 450 میلیارد دلار در تجارت سالانه ناشی از محصولات تقلبی صرفه جویی خواهد کرد و با اعمال بلاک چین در این زمینه ها، صدها هزار مرگ را با 10 درصد داروهای تقلبی کاهش خواهد داد.

به گفته کارشناسان، ویتنام در حال حاضر یکی از بالقوه ترین بازارها برای بلاک چین است. پروژه های بلاک چین توسعه یافته در ویتنام در بازار جهانی طنین انداز می شوند و بسیاری از پلتفرم ها و راه حل های مفید فناوری بلاک چین را شکل می دهند و سرمایه گذاران زیادی را جذب می کنند. از 200 شرکت برتر بلاک چین در جهان، بیش از 10 شرکت ویتنامی هستند. این پایه ای برای ادامه توسعه صنعت بلاک چین در ویتنام است. علاوه بر این، دولت ویتنام همیشه آماده است تا راهروهایی برای رشد فناوری‌های جدید بسازد تا در خدمت تحول دیجیتال ملی، به سمت ایجاد رشد موفقیت‌آمیز باشد. در سال 2020، نخست‌وزیر تصمیم 2117/QD-TTg را امضا کرد که فهرستی از فناوری‌های اولویت‌دار برای تحقیق، توسعه و کاربرد را برای مشارکت فعال در چهارمین انقلاب صنعتی، از جمله فناوری بلاک چین، منتشر کرد. در 15 ژوئن 2021، در تصمیم 942/QD-TTg برای تصویب استراتژی توسعه دولت الکترونیک در قبال دولت دیجیتال، نخست وزیر بانک دولتی را به ریاست بر تحقیق، توسعه و اجرای آزمایشی ارز دیجیتال منصوب کرد. مجازی سازی بر اساس فناوری بلاک چین از سال 2021 تا 2023. دولت همچنین سیاست های حمایتی قوی برای استارت آپ های نوآور، به ویژه در زمینه فناوری های جدید مانند هوش مصنوعی، بلاک چین، VR/AR/XR…

اجلاس بلاک چین 2022 ویتنام به عنوان یک رویداد بین المللی سالانه قرار گرفته و به یکی از جذاب ترین رویدادهای بلاک چین در جهان تبدیل شده است. در اولین سال برگزاری، این رویداد بیش از 2000 نماینده با بیش از 50 سخنران، از جمله نزدیک به 300 نماینده بین‌المللی از بیش از 30 اقتصاد – نیروگاه‌های فناوری بلاک چین در جهان و همچنین سایر مناطق در سراسر جهان مانند به عنوان: امارات، سنگاپور، مالزی، تایوان – چین، ایالات متحده آمریکا، کره، انگلستان، فرانسه، دبی… اجلاس بلاک چین 2022 ویتنام پشتیبانی های زیادی از حامی الماس – FTX، حامی پلاتینیوم – FPT، حامیان طلایی – DFG، OKC (زنجیره OKX)، AAX و XTATUZ، حامیان نقره ای – BingX، CoinW، Playground، apM Coin و حامیان مس – MEXC Global، Chainalysis، AWS، CESS Cloud و بسیاری دیگر.

اجلاس بلاک چین 2022 ویتنام شامل بسیاری از فعالیت ها: کنفرانس، نمایشگاه نمایش پلت فرم های بلاک چین، راه حل ها و شبکه. سخنرانان بر بحث‌های عمیق در مورد اعلامیه‌های ویژه در مورد استارت‌آپ‌های فناوری جدید، پیشرفت فناوری، و رشد، به اشتراک گذاشتن درس‌های آموخته‌شده، سرمایه‌گذاری‌ها، و روندها و پیش‌بینی‌های کلی آینده و غیره تمرکز کردند. برخی از موضوعات برجسته در بین 20 جلسه مورد بحث عبارتند از: بازنگری در رویکرد خود به بلاک چین در عصر DX. معنی استیبل کوین و CBDC برای تحول آینده مالی آزادسازی قدرت بلاک چین در سازمان؛ آینده دارایی های دیجیتال از طریق لنز FTX. حرکت رو به جلو: پذیرش انبوه دارایی های دیجیتال و آینده تجارت آنلاین. زمستان Web3 اشتهای سرمایه گذاری VC را کسل نکرده است. و خیلی بیشتر. این رویداد تعداد زیادی از سخنرانان برجسته را جمع آوری کرد: FTX، DFG، OKC (OKX Chain)، AAX، CoinTelegraph، Jsquare، Gala، Sky Mavis، Binance، BNB Chain، Chainalysis، AWS، Kyber Network و غیره.

آقای Phan Duc Trung، معاون انجمن بلاک چین ویتنام در این رویداد به اشتراک گذاشت: در حالی که پایگاه‌های داده سنتی فقط سوابق را برای واحدهای منفرد دنبال می‌کنند، بلاک چین گروهی از موجودیت‌ها را به هم متصل می‌کند و اجازه می‌دهد داده‌ها بین چندین ذینفع مستقل همگام شوند. به همین دلیل است که فناوری بلاک چین کاربردهای جدیدی را در اقتصاد جهانی باز می کند. اولین اجلاس بلاک چین که امروز در ویتنام برگزار شد، ارتباطات مشاوره فناوری ایجاد می کند و به ارتقای اقتصاد دیجیتال در آینده نزدیک کمک می کند. این رویداد اطلاعات روشنگرانه ای را در مورد این صنعت ارائه می دهد و توصیه های مناسب در مورد سیاست های انطباق را زمانی که سازمان های داخلی و بین المللی مدل های تجاری را با استفاده از فناوری بلاک چین در ویتنام توسعه می دهند، شناسایی می کند.

در آینده، زمانی که فناوری بلاک چین به زیرساخت اقتصادی تبدیل شود، یک ارز دیجیتال بانک مرکزی به نام CBDC یک گام ضروری رو به جلو در معاملات ارزهای قانونی در سراسر جهان خواهد بود. در این زمان، CBDC به عنوان یک پلتفرم خدمات مالی برای پر کردن شکاف‌های بسیاری در سیستم بازار دیجیتال امروزی طراحی خواهد شد.

در طول سال ها، ویتنام همواره به عنوان یکی از سریع ترین کشورهای جهان در حال رشد رتبه بندی شده است. با این حال، برای حفظ رشد به شیوه ای پایدار، نوآوری های جدید و راه حل های جدید مورد نیاز است. ویتنام همچنین در حال انجام یک تحول دیجیتال ملی جامع است، فناوری‌های جدیدی که می‌توانند رشد و توسعه موفقیت آمیزی ایجاد کنند، همیشه مورد علاقه رهبران در همه سطوح هستند. فناوری بلاک چین می تواند این کار را انجام دهد. نشست بلاک چین ویتنام انتظار می رود با علاقه زیاد دانشمندان، کارشناسان و رهبران آژانس های دولتی، انجمن ها و مشاغل به طور فعال بحث و گفتگو کنند، مسیرهای جدید را بیابند و نوآوری های جدید ایجاد کنند، همچنین برای ایجاد یک پیشرفت واقعی با توجه به پتانسیل فناوری بلاک چین، در ارتباط هستند. به توسعه ویتنام به طور کلی و جهان به طور خاص.

تمام اطلاعات جزییات، لطفا تماس بگیرید:

خانم Phuong Anh تلفن: 0964915216 | پست الکترونیک. [email protected]

تلفن. (028) 3821 2001 | وب https://vietnamblockchainsummit.com/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا