ارزهای دیجیتال

اثر پلوسی؟ اتریوم با بادهای مخالف در منطقه با قیمت 1600 دلار روبرو می شود

اتریوم پس از یک هفته معامله در سود، قدرت خود را از دست داده است. عناصر گسترش بالقوه حرکت صعودی در مرحله کلان اقتصادی مطرح شدند. با این حال، افزایش تنش بین چین و ایالات متحده، عدم اطمینان را به دنیای مالی جهانی بازگردانده است.

نانسی پلوسی، نماینده کنگره و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در اوایل این هفته از تایوان دیدن کرد. سفر او بحث برانگیز است، زیرا تایوان به عنوان سرزمینی در شورش آشکار چین در نظر گرفته می شود.

دومی با شلیک توپخانه در نزدیکی تایوان و اعلام تمرین نظامی به سفر پلوسی پاسخ داد، غول آسیایی این اقدام را “اقدام تحریک آمیز” می داند. بنابراین، تنش در مورد یک درگیری بالقوه بین ایالات متحده، تایوان و چین در آینده نزدیک ظاهر شد.

شرکت سرمایه گذاری کامبرلند معتقد است که موارد فوق نشان دهنده همبستگی تنگاتنگ بین اتریوم، بازار ارزهای دیجیتال و بخش مالی سنتی است. دومین کریپتو بر اساس ارزش بازار در کوتاه مدت در نتیجه این عدم اطمینان روند نزولی داشته است.

اتریوم و بیت کوین با نزدک 100، شاخصی که سهام های بزرگ فناوری را ردیابی می کند، همبستگی بالایی دارند. کامبرلند معتقد است که اگر قیمت اتریوم بتواند این همبستگی را بشکند، ارز دیجیتال می‌تواند بالاترین سطح قبلی را پس بگیرد. تا آن زمان، حرکت صعودی ETH محدود به نظر می رسد.

منبع: کامبرلند از طریق توییتر

این شرکت سرمایه گذاری در مورد سرنوشت قیمت ETH تا زمانی که با بازارهای قدیمی مرتبط باشد، موارد زیر را بیان کرد:

تا زمانی که کریپتو با پس‌زمینه کلان گسترده‌تر ارتباط پیدا نکند، تولید آلفای معنادار برای این مضامین دشوار خواهد بود. گفته می‌شود، ادغام آینده، بازارهای دارایی دیجیتال را به عنوان یک طبقه دارایی مستقل از نو ایجاد می‌کند.

ادغام رویداد بسیار مورد انتظاری است که لایه اجرایی اتریوم را با لایه اجماع آن ترکیب می کند. این رویداد ممکن است به اندازه کافی مهم باشد که به گاوها حرکت تازه ای بدهد و همبستگی با نزدک 100 را بشکند.

اتریوم ETH ETHUSDT
قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته در حال حرکت است. منبع: ETHUSDT Tradingview

قبل از ادغام، اکوسیستم اتریوم عملکرد بهتری داشت

ادغام در حال حاضر تأثیر مثبتی در سراسر اکوسیستم اتریوم و دو دارایی دیگر، Lido DAO و Ethereum Classic (ETC) داشته است. گزارشی از Kraken Intelligence نشان می‌دهد که اکوسیستم ETH عملکرد بهتری نسبت به بازار کریپتو داشته و دارد.

در ماه جولای، قیمت ETH، تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به ترتیب به طور متوسط ​​59، 52 و 35 درصد سود ثبت کردند. توماس پرفیمو، رئیس عملیات تجاری و استراتژی در Kraken، در مورد تأثیر بالقوه The Merge چنین گفت:

اتریوم در این زمستان ارزهای دیجیتال در برابر بیت کوین ارزش خود را حفظ می کند، که یک انحراف قابل توجه از چرخه قبلی است. همه نگاه‌ها به The Merge، مهم‌ترین نقطه عطف در نقشه راه مقیاس‌پذیری اتریوم از زمان راه‌اندازی زنجیره بیکن در اواخر سال ۲۰۲۰ است. در صورت موفقیت، صنعت شفافیت برای نگاه بلندمدت به اتریوم را خواهد داشت.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا