ارزهای دیجیتال

اتریوم ETHUSD پیش از ادغام شتاب بیشتری به دست می آورد

در این قسمت از ویدیوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، ما می خواهیم اتریوم را قبل از ادغام در بازه های زمانی مختلف با استفاده از جفت معاملاتی USD و در مقابل بیت کوین بررسی کنیم.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (ETHUSD و ETHBTC): 6 سپتامبر 2022

از هفته گذشته تغییرات زیادی در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ایجاد نشده است. با این حال، اتریوم همچنان خود را برای ادغام آینده آماده می کند و در آخر هفته دستاوردهای خوبی را به ثبت رساند. در اینجا نگاهی دقیق‌تر به عملکرد اتریوم قبل از Merge داریم.

در بازه‌های زمانی روزانه، ETHUSD بالاتر از باند بولینگر میانی بسته شد و باید در اوج‌های محلی یک حرکت دیگر انجام دهد. یک شکست بالقوه پرچم گاو نر می تواند به یک تجمع بزرگتر اشاره کند. یک متقاطع صعودی از LMACD همچنین از حرکت افزایش قیمت اتر پشتیبانی می کند.

علاوه بر افزودن اعتبار به یک حرکت رو به بالا، ETHUSD بالاتر از Tenkan-sen است و در تلاش است تا بالاتر از مقاومت ابری Kumo بسته شود. قابل ذکر است، اتر قبل از از دست دادن پشتیبانی در حدود 2500 دلار از پایین ابر رد شد.

Will a bull flag lead Ethereum higher? | Source: ETHUSD on TradingView.com

سیگنال از قدرتمندترین رالی های اتر

اتریوم در بازه‌های زمانی هفتگی درست در مقابل گروه بولینگر متوسط ​​قرار دارد. بسته شدن بالاتر از خط وسط، که یک میانگین متحرک ساده است که در 20 دوره تنظیم شده است، منجر به برخی از قوی‌ترین رالی‌های این ارز دیجیتال شده است. به عنوان مثال، در سال 2017، بسته شدن بالاتر از آن منجر به افزایش 13000 درصدی قبل از شروع بازار نزولی شد. ایده رالی احتمالاً توسط یک متقاطع صعودی LMACD پشتیبانی می شود.

برای اینکه واقعاً صعودی شود، اتریوم باید ابر ایچیموکو را بازیابی کند. با این حال، قیمت در حال حاضر بالاتر از Tenkan-sen در هفته بسته شده است که یک شروع است. جالب است که بیت کوین در مقایسه با این خط همچنان در زیر این خط گیر کرده است، در حالی که اتر بسیار بالاتر از آن است.

ETHUSD_2022-09-06_12-06-57

Making it above the mid-BB could be significant | Source: ETHUSD on TradingView.com

مطالب مرتبط: تماشا کنید: بیت کوین سپتامبر به یاد داشته باشید: خوب، بد، و زشت | BTCUSD 1 سپتامبر 2022

پیش بینی آینده ETHUSD: طوفانی در راه است

قبل از اینکه به مقایسه مستقیم تر بیت کوین و اتریوم بپردازیم، بازه زمانی ۳ هفته ای که به ندرت استفاده می شود می تواند بسیار گویا باشد. تنها پنج روز از شمع باقی مانده است و ETHUSD باید از سطح فعلی به سمت بالا حرکت کند وگرنه از طریق ابر Ichimoku بسته می شود.

در گذشته، بسته شدن از طریق ابر منجر به یک حرکت به سمت پایین و پایین نهایی می شد. شایان ذکر است که بسته شدن از طریق ابر پشتیبانی را در آخرین بازار نزولی افزایش داد. این بار، پشتیبانی از قبل جاروب شده بود. حرکت نزولی نیز در بازه زمانی مطابق با LMACD در حال تضعیف است، بنابراین امکان برگشت وجود دارد.

ETHUSD_2022-09-06_12-09-47

The 3-week timeframe warns of danger or reversal | Source: ETHUSD on TradingView.com

ادغام برای رهبری عملکرد بهتر در برابر بیت کوین

ETHBTC بالاتر از BB میانه است که در گذشته منجر به برخی از بزرگترین رالی ها شده است، مانند مثال جفت معاملاتی USD. اتریوم همچنین در تایم فریم های هفتگی در مقابل بیت کوین در مقابل باند بولینگر بالایی قرار دارد، بنابراین فشار مشابهی خارج از باندها ممکن است.

نکته مهم این است که اتریوم ابر Ichimoku را در بازه‌های زمانی هفتگی مجدداً آزمایش کرد و در برابر مقاومت خط گردن در پایین سر و شانه‌های معکوس پنج ساله بالا می‌رود. از سر تا گردن یک حرکت 400 درصدی بود، بنابراین شکست مقاومت می‌تواند منجر به عملکرد بیش از حد در اتریوم در مقابل بیت‌کوین شود.

ETHBTC_2022-09-06_12-12-15

An inverse head and shoulders could send ETH higher | Source: ETHBTC on TradingView.com

چرا یک حرکت عظیم می تواند علیه بیت کوین انجام شود؟

در نهایت، با بازگشت به بازه زمانی 3 هفته ای مورد استفاده برای جفت USD، اتریوم پس از آزمایش مجدد Kijun-sen و تأیید آن به عنوان پشتیبانی، ابر را حذف کرد. این همچنین می تواند به شکل گیری تکیه گاه سهموی منحنی اشاره کند. این اولین ادغام عمده پس از خروج ETHBTC از مقاومت روند نزولی است و به نظر می‌رسد که LMACD آماده عبور از صعود و ارسال اتریوم بسیار بالاتر در مقابل بیت کوین است.

آیا ادغام کاتالیزوری خواهد بود که گاوهای ارز دیجیتال به آن امیدوار هستند؟ حتما نظر خود را در ویدیوی بالا بنویسید. همچنین به یاد داشته باشید که در کانال YouTube NewsBTC مشترک شوید و ما را در توییتر دنبال کنید.

ETHBTC_2022-09-06_12-11-10

High timeframes suggest there are clear skies ahead for Ether | Source: ETHBTC on TradingView.com

با دوره تجارت NewsBTC خودتان تحلیل تکنیکال کریپتو را بیاموزید. برای دسترسی به برنامه آموزشی رایگان اینجا را کلیک کنید.

دنبال کردن @TonySpilotroBTC در توییتر یا ملحق شوید تلگرام TonyTradesBTC برای بینش منحصر به فرد بازار روزانه و آموزش تحلیل تکنیکال. لطفا توجه داشته باشید: محتوا آموزشی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

Featured image from iStockPhoto, Charts from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا