ارزهای دیجیتال

اتریوم (ETH) گاوها و خرس ها با 1000 دلار مبارزه می کنند. آیا خرس ها بالا می آیند؟

  • قیمت اتریوم منطقه تقاضای 1200 دلاری خود را از دست داد زیرا قیمت برای حفظ بالای 1000 دلار تلاش می کرد.
  • قیمت ETH همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت ETH ضعیف به نظر می رسد زیرا قیمت در تلاش برای نگه داشتن بالای 1000 دلار است و احتمال بازیابی میانگین متحرک نمایی روزانه و هفتگی 50 و 200 (EMA) تاریک است.

قیمت نمایش داده شده توسط اتریوم (ETH) همچنان مانند یک افسانه به نظر می رسد، و بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران ناامید شده اند، پس از فروپاشی اثر FTX که بر پروژه های رمزنگاری کوچکی مانند جنسیس تأثیر می گذارد، زیرا بازار همچنان ضعیف به نظر می رسد در هر روز که می گذرد نشان دهنده این است پایین هنوز به قیمت بسیاری از آلت‌کوین‌ها، از جمله اتریوم (ETH) منجر نشده است، زیرا قیمت همچنان در تعادل است و برای بقا می‌جنگد. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از هفته های گذشته که قیمت ETH در تلاش برای حفظ بالای 30 دلار بود، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است. اکثر آلتکوین‌ها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند و با بیش از 90 درصد ضرر معامله می‌شوند و بسیاری به احیای کریپتو امیدوارند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین در صورت بدتر شدن اتریوم شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که آنها به این زودی‌ها افزایش یابند.

اخبار FTX و جنسیس به شدت بر قیمت ETH تأثیر گذاشته و قیمت را به یک حرکت مارپیچی به منطقه 1050 دلاری فرستاده است زیرا قیمت در تلاش برای باقی ماندن بالای 1000 دلار است.

پس از بسته شدن قیمت ETH به زیر بالاترین سطح هفتگی 1200 دلار، احتمال کاهش بازار بسیار زیاد است، زیرا قیمت SOL با باز شدن هفتگی نزولی تر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1200 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1000 تا 900 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت ETH در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 1000 دلار در چندین مورد، زیر مقاومت 1200 دلار معامله می‌شود و این باور بیشتر به کاهش قیمت به منطقه 900 تا 800 دلار می‌دهد.

شایعه‌سازی احتمال ورشکستگی جنسیس می‌تواند بر قیمت ETH و سایر دارایی‌های کوچک‌تر تأثیر بگذارد و در صورت از دست دادن شرایط، قیمت آن با احتمال از دست دادن 700 تا 600 دلار مواجه است.

اگر قیمت اتریوم به زیر 900 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه مورد علاقه برای جلوگیری از خرس‌ها بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1200 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1000 تا 900 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا