ارزهای دیجیتال

اتریوم (ETH) و بازار کریپتو ممکن است در این ماه قیمت های بالاتری داشته باشند

با نزدیک شدن به تاریخ 13 سپتامبر، تاریخ ادغام شبکه اصلی اتریوم، جامعه ارزهای دیجیتال معتقد است که سرنوشت بلاک چین اتریوم و اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر را تعیین خواهد کرد. با این حال، رویداد دیگری قرار است در همان روز اتفاق بیفتد که ممکن است بر بازار، انتشار CPI ایالات متحده و داده‌های تورم تأثیر بگذارد.

تحلیلگر کریپتو: ادغام بر سرنوشت ETH و بازار گسترده‌تر کریپتو تأثیری نخواهد گذاشت

تحلیلگر معتبر ارزهای دیجیتال، Cred، هیاهوهای پیرامون اتریوم آینده را ارزیابی کرده است. ادغام رویداد. او به این نتیجه رسید که هر اتفاقی بیفتد، هیچ تاثیری بر بازار کریپتو و قیمت ETH نخواهد داشت.

مطالب مرتبط: چرا قیمت اتریوم ممکن است قبل از “ادغام” سود طولانی کند

ادغام قرار است پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز چندین شبکه آزمایشی، در 13 سپتامبر فعال شود. در نهایت بلاک چین اتریوم را از مکانیسم اجماع انرژی بر انرژی قبلی خود خارج می کند و به مکانیسم PoS با مصرف انرژی 99.95 درصد کمتر وارد می شود.

این ادغام در حال حاضر باعث شده است که قیمت ETH بیش از 40٪ از حدود 1000 دلار به 1500 دلار در ماه جولای افزایش یابد. سپس از 1600 دلار به 2000 دلار در اواسط آگوست رسید که آخرین شبکه آزمایشی Goerli با موفقیت اجرا شد. حامیان ادغام پیشنهاد کرده‌اند که وقتی به طور کامل عرضه شود، هم ETH و هم بازار عمومی رمزارز را افزایش می‌دهد.

قیمت اتریوم در حال حاضر بالای 1600 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت ETHUSD از TradingView.com

The Real Game Changer: CPI and Inflation Data Publication

با این حال، به گفته Cred، رویداد واقعی که در همان روز اتفاق می‌افتد، انتشار آخرین داده‌های تورم است.

شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) انتشار و داده های تورم نیز در سیزدهم شهریور ماه جاری است. اگر فدرال‌رزرو موضع خود را نرم کند و از بین برود، همه چیز به دنبال ETH و رمزارز به طور کلی خواهد بود. اگر فدرال رزرو چشم انداز جنگ طلبانه خود را حفظ کند یا بی طرف بماند، زمستان کریپتو ممکن است طولانی تر شود.

Cred: بازار به کاتالیزور اشتباه اعتبار خواهد داد

با این حال، تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که جامعه ارزهای دیجیتال به جای بررسی داده‌های اقتصاد کلان، احتمالاً ادغام اتریوم را برای هر اتفاقی که بیفتد اعتبار می‌بخشد. این به این دلیل است که آخرین باری که ETH افزایش یافت به دلیل “رشد بزرگ ضد روند در سهام” بود که توسط “ماکرو” که به اتریوم بازگشت. Cred معتقد است که در ادغام همزمان با چاپ داده های تورم نیز همین اتفاق خواهد افتاد.

مطالب مرتبط: چرا ترس شدید به روشی بزرگ به کریپتو بازگشته است

به گفته این تحلیلگر رمزارز،

“اگر ETH تخلیه شود، در نتیجه، همه می گویند، “اوه، خوب ببینید ادغام قیمت دارد. واضح بود.” اگر ETH تخلیه نشود. در نتیجه، مردم خواهند گفت، “ادغام قیمتی نداشت و این تازه شروع است.”

در هر صورت، Cred معتقد است که این یک علیت نادرست است.

به ازای هر کوین مارکت کپ، اتریوم در حال حاضر حدود 1500 دلار معامله می شود.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا