ارزهای دیجیتال

اتریوم (ETH) حداقل به طور موقت از بیت کوین پیشی خواهد گرفت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در حالی که بازار نزولی هنوز در نوسان کامل است، کارشناسان متعددی در حال حاضر در حال بحث در مورد زمان وقوع “تغییر” هستند. Flippening به عنوان سناریویی توصیف می شود که در آن یک ارز دیجیتال دیگر از نظر ارزش بازار از بیت کوین (BTC) پیشی می گیرد.

اتریوم محتمل‌ترین گزینه برای بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال از جمله جوردی الکساندر، مدیر ارشد اجرایی Selini Capital است. در یک مصاحبه الکساندر با کریپتو بانتر گفت که او واقعاً طرفدار تلنگر نیست، اما معتقد است که در مقطعی این اتفاق خواهد افتاد.

من فکر می کنم حداقل به طور موقت این اتفاق می افتد. ممکن است نچسبد. من فکر می‌کنم احتمال دارد که ورق بزند و پس از آن شاهد یک تلنگر مجدد باشیم.» CIO گفت. علاوه بر این، او اظهار داشت که به طور کلی از طرفداران اتریوم است زیرا موارد استفاده زیادی به عنوان یک شبکه برنامه غیرمتمرکز دارد.

الکساندر ادامه داد: “اما من یکی از معتقدان به پول فوق العاده سالم نیستم”، و اظهار داشت که این الگو که ETH نسخه بهتری از بیت کوین و نسخه بهتری از پول است، به نظر او، به طور کامل از نظر نظریه بازی غافل است. روانشناسی رمزارز

او گفت، از سوی دیگر، یک میم یک فشار عرضه نیست که اتریوم در مقطعی شاهد آن خواهد بود. “من فکر می کنم این یک سرمایه گذاری فناوری عالی است. و من فکر می کنم توکنومیک عالی است و ما شاهد کاهش عرضه در نقطه ای خواهیم بود. […] این فقط یک میم نیست. الکساندر پیش‌بینی کرد که در برخی مواقع سکه‌های شما تمام می‌شود و ما شاهد یک حرکت انفجاری خواهیم بود.

برای سرمایه گذاران خرد، الکساندر توصیه کرد که نیمی از سرمایه خود را به بیت کوین و اتریوم، با وزن 60 درصد اتریوم و 40 درصد بیت کوین، با توجه به شرایط فعلی بازار اختصاص دهند. مابقی را به شناسایی روایت های جدید اختصاص می داد.

اتریوم (ETH) می تواند از بیت کوین بهتر عمل کند

نه تنها مدیر ارشد اجرایی Selini Capital بلکه مایک مک گلون، تحلیلگر ارشد بلومبرگ اینتلیجنس، پیش بینی می کند عملکرد بهتر اتریوم در مقابل بیت کوین. مک‌گلون دیروز اعلام کرد که اتریوم می‌تواند بهترین نامزد برای حفظ صدرنشینی ارزهای دیجیتال متولد اول باشد.

مک‌گلون گفت: «پیشرفت‌های اتریوم در برابر بیت‌کوین با کاهش تورم سال 2022 در اکثر دارایی‌های مخاطره‌آمیز متزلزل شده‌اند و ممکن است زیربناها را به دست آورند. همانطور که تحلیلگر بلومبرگ اشاره می کند، نسبت اتریوم به بیت کوین در حال حاضر حدود 0.08 است، همان سطح در ماه می 2021، زمانی که شاخص سهام نزدک 100 حدود 20 درصد بالاتر بود.

گرافیک ما روند نه را نشان می دهد. 2 ارز دیجیتال با عملکرد بهتر از شماره 1، که همزمان با افزایش دارایی های ریسک بود. […]

مهاجرت به جریان اصلی راه حل ما است، و هنگامی که گرد و غبار ناشی از برخی بازگشت‌ها در دارایی‌های ریسکی در میان فشارهای تورمی فروکش کرد، اتریوم به احتمال زیاد به انجام کارهای قبلی خود – عملکرد بهتر – ادامه خواهد داد.

کریس برنیسک که تلاش‌های رمزنگاری ARK Invest را رهبری کرد و اکنون شریک Placeholder VC است. نظر داد:

ETH جدی ترین تلاش خود را برای گسترش بعدی جایگاه شماره 1 انجام خواهد داد.

این کارشناس به توییتی از رایان برکمنز اشاره کرد که در آن گفته بود اتریوم به خوبی در مسیر خود برای بازگرداندن قرار دارد. برکمنز گفت: «این نسبت هرگز در بازار نزولی به این خوبی عمل نکرده است.

اتریوم در مقابل بیت کوین منبع: توییتر

در زمان انتشار، قیمت اتریوم در 1211 دلار بود و در مقاومت حیاتی 1220 دلار رد شد.

اتریوم اتریوم USD_2022-12-21
قیمت ETH، نمودار 4 ساعته

تصویر ویژه از Traxer | Unsplash، نمودار از TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا