ارزهای دیجیتال

اتریوم (ETH) به دنده بالا می رود – Crosshair قفل شده در 1250 دلار؟

قیمت اتریوم (ETH) در طی چند روز گذشته به روند صعودی خود ادامه داده است، پس از بازگشت چشمگیر از پایین ترین سطح قبلی نزدیک به 1000 دلار در طول هفت روز گذشته.

روز چهارشنبه جفت ETH/USD به سطح مانع 1175 دلار رسید و بالاترین واضحی را ثبت کرد. طبق داده‌های Coingecko، تا زمان نوشتن این مطلب در روز پنجشنبه، ETH با قیمت 1218 دلار معامله می‌شد که 10.6 درصد نسبت به هفته قبل افزایش داشت.

داده‌ها نشان می‌دهد که اعلامیه اجرای موفقیت‌آمیز The Merge در شبکه آزمایشی Sepolia توسط توسعه‌دهندگان اتریوم، قیمت اتر را در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش داده است.

مطلب پیشنهادی | Sandbox (SAND) در 24 ساعت یک انفجار با 12٪ افزایش می یابد

اتریوم از ادغام مقداری انرژی می گیرد

ادغام انتقال شبکه اتریوم به شبکه اثبات سهام (PoS) را تسهیل می کند. پروتکل های اثبات سهام نوعی مکانیسم اجماع برای بلاک چین ها هستند که اعتبار سنجی ها را متناسب با دارایی هایشان از ارز دیجیتال مربوطه انتخاب می کنند. این به منظور دور زدن هزینه های محاسباتی تکنیک های اثبات کار انجام می شود.

دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان در اوایل این هفته تحت فشار شدید فروش قرار گرفت. از اوایل آوریل، خرس ها به طور کامل بر بازار تسلط داشتند.

حمایت 1000 دلاری از کاهش بیشتر قیمت اتریوم در هفته گذشته جلوگیری کرده است. حال سوال اینجاست که آیا صعود کوتاه مدت امکان پذیر است یا خیر؟

در ماه‌های اخیر، اتریوم (ETH) و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در محیطی با تورم قابل توجه عمل کرده‌اند و فدرال رزرو ایالات متحده اقداماتی را برای اجرای نرخ‌های بهره بالا انجام داده است.

ETH total market cap at $146 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

هدف بعدی اتریوم: 1250 دلار

با تشدید ترس از رکود اقتصادی، دارایی‌های پرریسک‌تر مانند اتریوم به شدت تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و اتریوم در ماه گذشته به طور موقت به زیر منطقه حمایتی 1000 دلاری سقوط کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در روز پنجشنبه صعودی است، زیرا مدیران پول پیش‌بینی می‌کنند پس از پایان ادغام و شکسته شدن بیش از 1175 دلار، سود بیشتری داشته باشند. از این رو، پیش‌بینی می‌شود جفت ETH/USD به صعود خود ادامه دهد و به سطح مقاومت 1250 دلار نزدیک شود.

مطلب پیشنهادی | ATOM به بالاترین حد چند هفته ای می رسد، RSI روزانه الگوی صعودی را نشان می دهد

با وجود کاهش قابل توجه قیمت اتریوم از ابتدای سال، جامعه CoinMarketCap پیش بینی می کند که این ارز غیرمتمرکز در 31 جولای 2022 با قیمت متوسط ​​2529 دلار معامله می شود.

در همین حال، تحلیل امروز قیمت اتریوم مثبت است، زیرا افزایش یک شبه بالاتر از مقاومت در 1175 دلار حفظ شد. در نتیجه، ETH/USD احتمالا به صعود خود ادامه خواهد داد و مقاومت 1250 دلاری را هدف قرار خواهد داد. اگر این سطح شکسته شود، ما باقیمانده بسیار صعودی را برای جولای پیش بینی می کنیم.

Featured image from Mashable, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا