ارزهای دیجیتال

اتریوم (ETH) با قیمت 1540 دلار مبارزه می کند. آیا 1700 دلار هنوز برای گاوها واقعی است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت اتریوم پس از نشان دادن قدرت بسیار کاهش یافت و به بالاترین سطح 1600 دلار رسید، اما با حفظ قیمت نزولی، رد شد.
  • اتریوم ممکن است به دلیل حفظ قیمت بالاتر از ناحیه پشتیبانی کلیدی، کاهش یابد و قیمت را از فروشندگانی که امید به بازگشت دارند، حفظ کند.
  • قیمت ETH در بازه‌های زمانی روزانه قوی باقی می‌ماند زیرا قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 معامله می‌شود.

اتریوم (ETH) قیمت باورنکردنی را نشان داد زیرا قیمت از پایین ترین سطح 1260 دلار به 1650 دلار افزایش یافت و پس از آن با رد شدن به حمایت اصلی خود در حدود 1500 دلار روبرو شد، جایی که گاوها تلاش کرده بودند فروش را متوقف کنند. بازار کریپتو در همه دارایی‌ها کمی از آرامش برخوردار بوده است، به طوری که بیت کوین (BTC) کشش بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد، رشد می‌کند و بازار را می‌کشاند. با وجود ابهام زیاد در بازار کریپتو، اکثر معامله گران و سرمایه گذاران این بار احتیاط بیشتری را رعایت کرده اند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد بودیم که بسیاری از آلت‌کوین‌ها در طول 7 روز گذشته که از حرکت محدود خود خارج شده‌اند، بیش از 200 درصد سود داشته‌اند، زیرا بسیاری بر این باورند که امید بیشتری می‌تواند بار دیگر در فضای کریپتو مستقر شود.

هفته جدید متفاوت به نظر می رسید، زیرا بسیاری از آلتکوین ها هنوز به خوبی اجرا نشده اند. قیمت بیت‌کوین (BTC) برای حفظ سطح پایین‌تر از کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) تلاش کرده است تا قیمت‌های بیت‌کوین را از کاهش کمتر از حد انتظار جلوگیری کند.

قیمت اتریوم (ETH) عملکرد بسیار خوبی داشته است، اما همانطور که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند، در افزایش بیش از 1600 دلار به منطقه 1700 دلار با شکست مواجه شده است. پس از بسته شدن هفتگی بالای 1500 دلار، قیمت ETH به بالاترین سطح 1640 دلار رسید. قیمت با رد جزئی مواجه شد تا به منطقه 1700 دلار برسد.

قیمت اتریوم چشم انداز قوی بالاتر از شکل حمایتی حیاتی خود را در 1500 دلار حفظ کرده است و مصمم به دفاع از این منطقه در برابر فروشندگان است.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1640 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1500-1470 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت اتریوم همچنان قوی است، زیرا گاوها سعی می‌کنند قیمت را بالای منطقه حمایت کلیدی خود در 1470 دلار نگه دارند و حمایت قوی را برای جلوگیری از قیمت از فروشندگان تشکیل می‌دهند.

اتریوم در حال حاضر با قیمت 1540 دلار معامله می شود که درست بالاتر از حمایت کلیدی آن در بازه زمانی روزانه پس از چندین بار صعود موفقیت آمیز از این منطقه به 1650 دلار پیش از رد شدن، معامله می شود.

قیمت ETH همچنان بالاتر از حمایت 1430 دلاری خود باقی می‌ماند که با ارزش 50 EMA مطابقت دارد و به عنوان یک منطقه پشتیبانی خوب برای قیمت‌ها عمل می‌کند. اگر این منطقه پایدار بماند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌های ETH باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1640 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1430 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا