ارزهای دیجیتال

اتریوم 27 درصد افزایش می یابد، چرا هدف بعدی آن 1700 دلار است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بازار ارزهای دیجیتال با پیشروی اتریوم (ETH) به حالت سبز بازگشته است. دومین کریپتو بر اساس ارزش بازار، پس از انتقال کامل بالقوه به اجماع اثبات سهام (PoS) شتاب صعودی داشته است. تاریخ برگزاری این رویداد دو روز پیش اعلام شد.

مطالب مرتبط | TA: اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت، چرا ETH می تواند به 1500 دلار برسد

این فرآیند با “ادغام”، رویدادی که برای 19 سپتامبر 2022 تنظیم شده است، با هدف ترکیب لایه اجرایی اتریوم با لایه اجماع آن تکمیل خواهد شد. توسعه دهندگان هسته ETH با موفقیت این فرآیند را در شبکه اصلی آزمایشی شبکه انجام داده اند.

همانطور که عدم اطمینان در مورد “ادغام” کاهش می یابد، سرمایه گذاران کریپتو به طور فزاینده ای صعودی می شوند. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم (ETH) با 10 درصد سود در 24 ساعت گذشته و 27 درصد سود در هفته گذشته با قیمت 1480 دلار معامله می شود.

قیمت ETH با سود اندک در نمودار 4 ساعته. منبع: ETHUSDT Tradingview

در 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، تنها قیمت ETH چنین افزایشی را ثبت می کند. بیت کوین در هفته گذشته 7 درصد سود ثبت کرد، در حالی که XRP و Solana در مدت مشابه سود 12 و 15 درصدی را ثبت کردند.

داده های Material Indicators نشان می دهد که نقدینگی جفت معاملاتی ETH/USDT با قیمت ارز دیجیتال روند صعودی داشته است. هنگامی که قیمت اتریوم به بالای 1350 دلار رسید، توانست به سرعت به منطقه 1400 دلاری حرکت کند.

این نشان می دهد که 1300 دلار از مقاومت به حمایت تبدیل شده است و آن را به یک سطح کلیدی در صورت نزول قیمت در آینده تبدیل کرده است. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، قیمت ها با قیمت اتریوم با بیش از 7 میلیون دلار سفارش خرید در حدود 1450 دلار افزایش یافته است که به عملکرد قیمت صعودی پایدار اشاره دارد.

اتریوم ETH ETHUSD
قیمت ETH (خط آبی روی نمودار) سفارشات پیشنهادی را به سطوح فعلی نردبان می‌بیند. منبع: شاخص های مواد

تحلیلگر علی مارتینز معتقد است ETH چاپ شده یک کندل چهار ساعته صعودی زمانی که به زیر 1300 دلار رسید. در آن زمان، کریپتوکارنسی از یک تثبیت چند ماهه شکست و شتاب کافی برای بازپس گیری سطوح بالای 1650 دلار به دست آورد.

این تحلیلگر معتقد است که قیمت اتریوم با پتانسیل رسیدن به 1670 دلار به سمت این منطقه می رود. منطقه بعدی که باید در صورت مشاهده ETH در این منطقه تماشا کنید، 1700 دلار است.

چرا 1700 دلار برای قیمت اتریوم مهم است؟

اضافی داده ها ارائه شده توسط JarvisLabs به یک تغییر مهم در پویایی بازار اتریوم اشاره می کند. این ارز دیجیتال بازده 30 روزه خود را تغییر داد که برای اندازه‌گیری سود و زیان کوتاه‌مدت سرمایه‌گذاران کریپتو در این دوره استفاده می‌شود.

این معیار پس از چندین ماه حرکت در قلمرو منفی به سمت 0٪ روند داشته است. به گفته Jarvis Labs، تلنگر بالای 0 درصد برای بازده 30 بعدی اتریوم می تواند فرصت فروش را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

مطالب مرتبط | XRP برای جلوگیری از رکود باید این سطح کلیدی را نقض کند

در گذشته و در طول یک بازار نزولی، هر زمان که بازده 30D ETH یک دوره تثبیت و متعاقب آن یک چرخش مثبت در متریک را تجربه می‌کرد، ارز دیجیتال شاهد سقوط شدید بود. Jarvis Labs افزود: در زیر نموداری وجود دارد که نشان می‌دهد با مشاهده عملکرد مشابه چه اتفاقی برای قیمت ETH افتاده است:

اگر این فراکتال دوباره پخش شود، همه پمپ‌ها تا سطح 1700 دلار باعث فروش برای 1 سال آینده می‌شوند. برعکس، تلنگر 1700 از مقاومت به حمایت برابر با 350 دلار در تابستان 2020 خواهد بود و می‌تواند نشانه شروع یک روند صعودی جدید باشد.

اتریوم ETH ETHUSD 3
ETH شاهد کاهش بازدهی در طول بازارهای نزولی است که منجر به زیان بیشتر می شود. منبع: Jarvis Labs از طریق توییتر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا