ارزهای دیجیتال

اتریوم 1100 دلار کاهش می یابد اما در یک منطقه امن نیست. در اینجا چرا

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت ETH با وجود آشفتگی بازار، منطقه تقاضای 1200 دلاری خود را پس می گیرد زیرا قیمت به منطقه 1250 دلاری جهش می کند.
  • قیمت ETH پس از یک روند نزولی با وضعیت فعلی بازار همچنان به قدرت خود ادامه می دهد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت اتریوم از 1100 دلار در بازه‌های زمانی روزانه جهش می‌کند زیرا هدف قیمت برای بهبود به سمت میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

در چند روز گذشته، بازار کریپتو شاهد تغییرات شدیدی در احساسات بود، به طوری که اتریوم (ETH) و قیمت سایر آلت‌کوین‌ها پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه بایننس پس از انجام بررسی‌های لازم، FTX را تصاحب نخواهد کرد، برای بقا در حال مبارزه هستند. هفته های گذشته شاهد عملکرد خوبی بودیم که قیمت اتریوم (ETH) از پایین ترین سطح 1300 دلار به 1680 دلار افزایش یافت. اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله DOGE که از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار می رسد، روند صعودی دارند و بسیاری امیدوارند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

خبر نجات بایننس با در اختیار گرفتن FTX به تنش های زیادی منجر شد زیرا فضای ارزهای دیجیتال ناآرام باقی می ماند و منجر به آسیب بیشتر آلت کوین ها از جمله قیمت ETH شد.

قیمت اتریوم قبل از جهش از این منطقه به پایین ترین حد هفتگی 1100 دلار کاهش یافت، که قدرت بالایی را به منطقه 1300 دلاری نشان داد زیرا قیمت قصد دارد بالاتر رود. قیمت اتریوم باید به منطقه 1450 دلار افزایش یابد و به عنوان منطقه تقاضا برای ایمن ماندن از فروش عمل کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1500 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1100 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت ETH در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 1100 دلاری که باعث از دست دادن منطقه تقاضای خود در برابر خرس ها شد، بالای حمایت 1200 دلار معامله می شود.

اگر قیمت اتریوم به بالای 1500 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت اتریوم باشیم. شکستن زیر منطقه 1100 دلاری منجر به فروش بیشتر برای اتریوم می شود.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1500 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1100 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا