ارزهای دیجیتال

اتریوم کلاسیک (ETC) با 19 درصد سود در 24 ساعت از دیگران بهتر عمل می کند.

قیمت دارایی های کریپتو در چند وقت اخیر نوسانات بیشتری را ثبت کرده است. قیمت بسیاری از آنها جهش و عقب نشینی داشته است. به عنوان مثال، در ابتدای این هفته بیت کوین از مرز 20 هزار دلاری خود دورتر شد.

بیت کوین در تاریخ 2 سپتامبر، قیمت 20 هزار دلاری خود را از دست داد و بازار را در 19969 دلار بسته بود. از آن زمان به بعد، کریپتو با افزایش ها و ریزش های اندک تلاش کرده است تا روی آب بماند. همچنین، اتریوم تا 6 سپتامبر خیلی خوب نبود.

مطالب مرتبط: بیت کوین در میان بازار نزولی تلاش می کند تا مارک 20000 دلاری را به دست آورد

ارتقاء Bellatrix که در همان روز انجام می شود، قیمت آن را 4.3 درصد افزایش داد و آن را قادر ساخت تا از مرز 1500 دلار به 1655 دلار صعود کند. اما ETH تنها ارز دیجیتالی نبود که تحت تاثیر تبلیغات تبلیغاتی ارتقاء قرار گرفت. Ethereum Classic ETC همچنین احساس مثبت بازار را احساس کرد که قیمت آن را به بالای 40 دلار رساند.

دستاوردهای کلاسیک اتریوم به عنوان رویکرد ادغام

ETC در حال حاضر با قیمت 41.240 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش بیش از 19 درصدی قیمت در 24 ساعت است. این سکه از 31 آگوست تا 5 سپتامبر بر روی 32 دلار نگه داشته است. حتی در 5 سپتامبر یک عقب نشینی کوتاه به 31 دلار و بالاترین قیمت 39 دلاری در روز ثبت کرد.

در بیست و چهار ساعت، ETC بیش از 19٪ افزایش یافت زیرا جامعه منتظر ارتقا Bellatrix در اتریوم ETH بود. با ادامه معاملات روزانه، ETC به افزایش سرسام آور ادامه داده است، و احتمال افزایش سود قبل از بسته شدن بازار وجود دارد.

قیمت ETC از دست می دهد و در حال حاضر حدود 36 دلار در نوسان است. | منبع: نمودار قیمت ETCUSD از TradingView.com

آیا ماینرها به اتریوم کلاسیک می روند؟

با نزدیک شدن به ادغام، ETC در موقعیتی قرار می گیرد که توجه بیشتری را از سوی ماینرها و سرمایه گذاران جلب کند. به عنوان یک مدرک اثبات کار شبکه، ممکن است گزینه بعدی برای استخراج کنندگان اتریوم پس از ارتقا باشد.

به یاد داشته باشید که پس از انتقال اتریوم از PoW به اثبات سهام، فعالیت‌های ماینینگ دیگر وجود نخواهد داشت. ارتقاء پاریس با برچسب رویداد آخرین موردی خواهد بود که شبکه را به سمت نسخه جدیدتر که مدت ها انتظارش را می رفت سوق می دهد.

طبق برنامه ریزی ها، یک بمب سختی در شبکه، انرژی و نیازهای محاسباتی اعتبار سنجی تراکنش ها را پس از Merge افزایش می دهد. با افزایش نیازها، علاقه ماینرها کاهش می یابد زیرا فعالیت ها دیگر سودآور نخواهند بود.

به همین دلیل است که برخی از ماینرها پیشتر اعلام کردند که قصد دارند شبکه اتریوم را فورک کنند. هدف حفظ شبکه اثبات کار و ادامه فعالیت های معدنی آنها بود. با این حال، این طرح با واکنش متفاوتی در جامعه روبرو شد، زیرا بسیاری از آن حمایت کردند و برخی دیگر واکنش منفی نشان دادند.

پیش بینی قیمت ETC چیست؟

با تجزیه و تحلیل حرکت قیمت فعلی برای ETC، قیمت آتی توکن ممکن است برخلاف آنچه که هست مثبت‌تر شود تحلیلگران پیش بینی کردند برای سال 2022. علاوه بر این، اگر ماینرها برای ادامه عملیات خود در ETC حرکت کنند، فورک اتریوم کشش بیشتری را شاهد خواهد بود.

مطالب مرتبط: تماشا کنید: اتریوم پیش از ادغام شتاب به دست می آورد | ETHUSD 6 سپتامبر 2022

همچنین، تحلیلگران اشاره کرده اند که حرکت به سمت ETC باعث افزایش نرخ هش آن می شود که منجر به کاهش در معرض خطر می شود. به یاد بیاورید که تیم توسعه اتریوم پس از هارد فورک در جولای 2016 به آخرین نسخه نقل مکان کرد.

اما با افزایش مشارکت ماینرها، توسعه دهندگان بیشتری به آن ملحق خواهند شد و علاقه سرمایه گذاران افزایش خواهد یافت. همچنین، احتمال حملات 51 درصدی کاهش می‌یابد و شبکه را به سمت جایگاه بهتر و توجه بیشتر در فضای کریپتو سوق می‌دهد.

Featured image from Pixabay and chart from TradinView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا