ارزهای دیجیتال

اتریوم و سولانا سرمایه خطرپذیر را با DAODAO تحت حمایت Coinbase مختل می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لس آنجلس، کالیفرنیا، 12 اکتبر 2022، Chainwire

غذای آماده:

  • دسو، یک بلاک چین جدید که 200 میلیون دلار از Coinbase، Sequoia و Andreessen Horowitz جمع آوری کرده است، به تازگی راه اندازی شده است. DAODAO، یک پلتفرم جمع آوری کمک های زنجیره ای متقابل.
  • DAODAO به کارآفرینان اجازه می‌دهد تا دورهای جمع‌آوری سرمایه را با سکه‌هایی که فوراً در بورس اوراق بهادار زنجیره‌ای قابل معامله هستند، راه‌اندازی کنند.
  • بنیانگذاران می توانند با هر ارزی، از جمله فیات کش، بیت کوین، اتریوم، سولانا، دسو و USDC، سرمایه خود را افزایش دهند و مستقیماً به USDC پول نقد کنند.
  • بنیانگذاران همچنین می‌توانند به ویژگی‌های اجتماعی زنجیره‌ای مانند پیام‌های رمزگذاری‌شده و چت‌های گروهی، پروفایل‌های زنجیره‌ای، محتوای زنجیره‌ای و نمودار اجتماعی روی زنجیره دسترسی داشته باشند.

امروزه، فرآیند جمع‌آوری کمک‌های مالی برای بنیان‌گذاران بسیار متمرکز است و تعداد انگشت شماری از سرمایه‌گذاران مخاطره‌پذیر نخبه کنترل می‌کنند که چه کسی بودجه دریافت می‌کند و چه کسی نه. علاوه بر این، بنیانگذاران معمولاً باید ده سال یا بیشتر منتظر بمانند تا شرکت آنها «عمومی» شود و در بورس نقدی معامله شود. اما این می تواند به زودی همانطور که بلاک چین ها دوست دارند تغییر کند دسو بنیانگذاران را قادر می سازد تا تنها با کلیک یک دکمه از میلیون ها کاربر بیت کوین، اتریوم و سولانا پول جمع آوری کنند.

یک برنامه جدید به نام DAODAO امروز در خط مقدم این روند مخرب راه اندازی می شود. ساخته شده بر روی دسو بلاک چین که توسط Coinbase، Sequoia، Andreessen Horowitz و دیگران پشتیبانی می شود، DAODAO به هر کاربر بیت کوین، اتریوم یا سولانا اجازه می دهد تا روی بنیانگذاران امیدوار سرمایه گذاری کند. قبل از آنها به سراغ سرمایه گذاران خطرپذیر می روند.

برای بنیان‌گذاران، راه‌اندازی جمع‌آوری سرمایه در DAODAO به آسانی ایجاد یک حساب رسانه‌های اجتماعی است. وجوه به طور خودکار به USD تبدیل می شود و بنیانگذاران می توانند در هر زمان به USDC پول نقد کنند.

با این حال، جالب‌ترین مؤلفه DAODAO این است که بنیان‌گذاران می‌توانند با خرید خود یک توکن مایع به مشارکت‌کنندگان بدهند، که می‌تواند بلافاصله در صرافی غیرمتمرکز زنجیره‌ای بدون گاز دفتر سفارش DeSo معامله کند.

چنین پیشرفتی این سوال را مطرح می‌کند که آیا مدل سنتی جمع‌آوری سرمایه که ده سال انتظار برای یک شرکت برای تجارت در بازار آزاد است، اکنون می‌تواند منسوخ شده باشد؟

می‌گوید: «DeSo تنها بلاک‌چینی است که امروزه می‌تواند چیزی مانند DAODAO را پشتیبانی کند آرش قائمی رهبر بازاریابی رشد در DeSo. «دیسو اخیراً ادغام USDC و تسهیلات مبادله MegaSwap برای تبدیل کریپتو به USD هر دو بسیار مهم بودند و هیچ زنجیره دیگری هر دو را ندارد. علاوه بر این، مبادله کتاب سفارش DeSo سریع‌ترین تبادل کتاب در جهان است که می‌تواند 40000 مسابقه در ثانیه انجام دهد.

DeSo همچنین می‌تواند از ویژگی‌های اجتماعی منحصربه‌فرد استفاده شده توسط DAODAO، از جمله پروفایل‌های روی زنجیره و نمودار اجتماعی روی زنجیره پشتیبانی کند. هزینه ذخیره یک توییت 200 کاراکتری در اتریوم حدود 75 دلار و ذخیره آن در Solana، Avalanche یا Polygon حدود پانزده سنت است. در مقابل، DeSo یک ده هزارم سنت است، و آن را به اولین بلاک چین تبدیل می کند که قادر به ایجاد اختلال در برنامه های کاربردی ذخیره سازی سنگین مانند جمع آوری سرمایه اجتماعی است. این واقعاً یک لایه اجتماعی برای تمام وب 3 است.

1665578204 265 اتریوم و سولانا سرمایه خطرپذیر را با DAODAO تحت حمایت

این آخرین مورد از موفقیت های اخیر DeSo است. پلتفرم فهرست شده در کوین بیس در اوایل سال جاری اعلام شد یکپارچه سازی متاماسک پیشگامانه هفته گذشته که باعث شده است افزایش قابل توجه قیمتو بسیاری از برنامه های اجتماعی جدید مانند الماس، یک شبکه اجتماعی web3 ساخته شده بر روی DeSo، راه اندازی شده و با افزایش اخیر تعداد کاربران به سرعت در حال رشد است.

اخیراً این پلتفرم یکپارچگی USDC را اعلام کرد که سازندگان جدید بسیاری از جمله DAODAO را به اکوسیستم جذب کرده است.

با راه اندازی DAODAO، قدرت مخرب واقعی DeSo آشکار می شود. این پلتفرمی است که می تواند رسانه های اجتماعی و بازار سرمایه گذاری اولیه تریلیون دلاری را مختل کند.

درباره بنیاد DeSo

DeSo یک بلاک چین لایه 1 جدید است که از ابتدا برای تمرکززدایی رسانه های اجتماعی و مقیاس برنامه های کاربردی ذخیره سازی سنگین برای میلیاردها کاربر ساخته شده است. آنها 200 میلیون دلار جمع آوری کردند و توسط Sequoia، Andreessen Horowitz، Coinbase Ventures، Social Capital، Polychain Capital، Winkelvoss Capital، Pantera و دیگران حمایت می شوند.

$DESO، ارز اصلی بلاک چین DeSo، در Coinbase فهرست شده است.

نقشه راه کامل را بررسی کنید و نام کاربری خود را در deso.com ادعا کنید.

مخاطب

رهبر بازاریابی رشد
آش قائمی
بنیاد دسو
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا