ارزهای دیجیتال

اتریوم می تواند در این هفته افت 15 درصدی را ببیند – عقب نشینی به 1000 دلار؟

اتریوم هفته خوبی را پشت سر می گذارد و در هفت روز گذشته در منطقه سبز فضای کریپتو باقی مانده و قیمت خود را 3.7 درصد افزایش داده است.

  • اتریوم در حال حاضر در یک الگوی پرچم معکوس قرار گرفته است
  • از سرگیری روند نزولی برای آلتکوین بسیار محتمل است
  • 1130 دلار ممکن است نشانگر پشتیبانی جدید برای اتریوم باشد

second بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار در حال حاضر با قیمت 1324 دلار معامله می شود کوینگفکو در زمان نگارش این مقاله در حالی که حجم معاملات 24 ساعته آن کمی بیش از 5 میلیارد دلار است.

اما پادشاه به رسمیت شناخته شده همه آلتکوین ها و سرمایه گذاران آن باید در نظر داشته باشند که روی پای خود باقی بمانند، زیرا تحلیلگران معتقدند که این دارایی به سمت اصلاح قیمت قابل توجه و حرکت نزولی پیش می رود.

این پیشرفت بار دیگر با انتظارات صعودی برای کریپتو پس از ارتقاء شبکه در ماه گذشته در تضاد است.

اتریوم و الگوی قیمت نزولی آن

الگوی پرچم معکوس جایی است که قیمت اتریوم در روزهای گذشته در حال چرخش بوده است و کریپتو در خطر قرار گرفتن در یک حرکت نزولی شتابان قرار دارد.

Source: TradingView

تحت این الگو، شکل مثلثی ظاهر می شود که در آن قیمت قبل از شکستن خط روند حمایتی پایین به اوج می رسد و روند نزولی قبلی خود را از سر می گیرد.

در مورد اتریوم، چنین سناریویی به معنای شکستن سطح پشتیبانی 1250 دلاری تا 1130 دلار است. اگر این اتفاق بیفتد، آلتکوین ممکن است به دنبال کاهش قیمت تا 14.3٪ باشد.

با این حال، این احتمال وجود دارد که برعکس اتفاق بیفتد و اتریوم خط روند سربار پشتیبانی را از بین ببرد و از نزولی احتمالی دشمن بیت کوین جلوگیری کند.

زمان بدی برای خرید اتریوم نیست؟

اخبار منفی برای اتریوم به عنوان ابزار ردیابی ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد Coincodex نتیجه گرفت که در حال حاضر زمان خوبی برای سرمایه گذاری در آلتکوین نیست.

انتظار می‌رود که در 16 اکتبر، دارایی دیجیتال 7.12 درصد از ارزش خود را از دست بدهد و با قیمت 1237.79 دلار معامله شود. شاخص‌های فنی نیز برای کریپتو بد به نظر می‌رسند، زیرا احساسات فعلی آن نزولی است و نوسانات همچنان بالاست.

در مورد شاخص ترس و طمع، اتریوم امتیاز 22 را به دست آورد که نشان دهنده وجود ترس شدید است. همچنین از 30 روز، این ارز دیجیتال تنها توانست 12 روز سبز معادل 40 درصد داشته باشد.

در همین حال، به نظر می رسد سال آینده برای پادشاه آلتکوین امیدوارکننده تر باشد، زیرا پیش بینی می شود که سال را با قیمت معاملاتی 2156.26 دلار به پایان برساند که به طور قابل توجهی بالاتر از ارزش فعلی آن است.

با این حساب، کارشناسان می گویند که سال 2023 سال خوبی برای خرید این دارایی است.

5pyArLMc

ETH total market cap at $160.36 | Featured image from Local News Today, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا