ارزهای دیجیتال

اتریوم منطقه تقاضا را از دست می دهد. چشم سرمایه گذاران به قیمت 700 دلار ETH؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت ETH دوباره منطقه تقاضای کلیدی 1200 دلار را از دست داد
  • چون خرس‌ها با گاوها نبرد می‌کنند، قیمت ضعیف باقی می‌ماند. اینقدر عدم اطمینان در بازار
  • قیمت اتریوم از پایین 1220 دلار در بازه زمانی بالا رد می شود

قیمت اتریوم (ETH) زیر 1200 دلار همچنان ادامه دارد زیرا قیمت با رد شدن، شکستن و روند صعودی به منطقه 1300 دلاری پس از جهش قیمت از پایین ترین سطح هفتگی 1080 دلاری خود، ادامه می یابد.

در بازه زمانی بالا، قیمت اتریوم (ETH) ضعیف به نظر می رسد و در مقایسه با روند صعودی، نتیجه احتمالی یک حرکت نزولی است. علیرغم جهش تسکین و عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو، شکست FTX همچنان به عنوان کاتالیزوری برای پایین آمدن بازار عمل می کند.

اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ بازار را متوقف کرده است، زیرا هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است و نگرانی ها را در مورد جهت گیری بازار افزایش داده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

با وجود جهش تسکین در سراسر بازار، با افزایش قیمت اتریوم از پایین ترین سطح هفتگی 1080 دلار به بالاترین سطح 1220 دلار، بازار ارزهای دیجیتال نامطمئن و متلاطم باقی می ماند و بر قیمت اتریوم (ETH) تأثیر می گذارد. بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای بقا تلاش می‌کنند و تلاش می‌کنند تا همچنان که قیمت‌های آلت‌کوین‌ها به حرکت نزولی قیمت ادامه می‌دهند، سرپا بمانند.

با توجه به اخبار بسیار در مورد تسلیم شدن قریب‌الوقوع همه دارایی‌های رمزنگاری به همراه FTX و سایر پروژه‌های رمزنگاری که از ورشکستگی رنج می‌برند، ممکن است به زودی به پایان برسد.

قیمت ETH پس از نشان دادن قدرت بسیار بالا که از پایین ترین سطح هفتگی 1080 دلار به بالاترین سطح 1220 دلار رسید زیرا قیمت نتوانست به بالای 1250 دلار برسد، بسته شدن هفتگی به زیر منطقه حیاتی 1200 دلار داشت.

پس از کاهش قیمت اتریوم از بالاترین سطح 1220 دلار به منطقه 1170 دلار، قیمت برای به دست آوردن مجدد چنان قدرتی تلاش کرد که با گمانه زنی های فزاینده در مورد آزمایش مجدد قیمت منطقه 700 دلار تا این حد صعود کرد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1250 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1000 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین پس از بسته شدن به زیر 1250 دلار در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می ماند. از آنجایی که قیمت ETH قادر به شکستن و بسته شدن به بالای 1300 دلار نیست، شانس افزایش قیمت برای آزمایش مجدد قیمت در مناطق 700 دلاری وجود دارد.

قیمت اتریوم در حال حاضر با قیمت 1174 دلار زیر 50 و 200 متحرک نمایی متحرک (EMA) معامله می شود که به عنوان مقاومتی برای قیمت ETH از معاملات بالاتر عمل می کند. برای شروع طرح بازیابی قیمت، قیمت اتریوم باید از 1400 دلار و 1700 دلار برای قیمت ETH بشکند.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1400 دلار و 1700 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1000 تا 900 دلار.

Featured Image From Reuters, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا