ارزهای دیجیتال

اتریوم قبل از ادغام چقدر می تواند بالا برود؟

«ادغام» اتریوم پس از حادثه ای که منجر به فروپاشی شبکه اتریوم در فروش Otherside توسط آزمایشگاه های یوگا شد، با نزدیک به 200 میلیون دلار از دست دادن به عنوان هزینه گاز، به موضوع داغی در میان تحلیلگران برتر ارزهای دیجیتال تبدیل شد.

مطالب مرتبط: اثبات کار در مقابل اثبات سهام – Laneaxis

ادغام اتریوم که با نام اتریوم 2.0 نیز شناخته می شود، ارتقای اجرای موجود لایه 1 اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات حالت (PoS)، زنجیره Beacon است.

POW اولین بار توسط پیشگامان اولیه بلاک چین بیت کوین و اتریوم استفاده شد. هدف آن دستیابی به تمرکززدایی و امنیت با استفاده از ماینرها برای رمزگشایی الگوریتم های رمزنگاری یا ریاضیات پازل مانند است.

همانطور که تقاضا برای معاملات افزایش می یابد، کند می شود، هزینه های گاز افزایش می یابد و منابع تشدید می شود.

Proof-of-Stake (POS) مشابه POW است، فقط این که کاربران تراکنش‌های موجود در بلاک چین را با استفاده از سهام تأیید می‌کنند و پاداش دریافت می‌کنند.

“ادغام” یک گام بزرگ برای اتریوم و جامعه است. توجه به این نکته مهم است که زنجیره بیکن به طور جداگانه از شبکه اصلی اتریوم ارسال می شود. این بدان معناست که Beacon به صورت موازی به عنوان POS کار می‌کند و تمام حساب‌ها، تراکنش‌ها، موجودی‌ها و قراردادهای هوشمند تا زمان ادغام نهایی در POS توسط POW محافظت می‌شوند.

قیمت اتریوم با وجود مقاومت روزانه همچنان قوی است

با نزدیک‌تر شدن ادغام پیش‌بینی‌شده، اتریوم همچنان قدرت حرکت صعودی خود را نشان می‌دهد. اتریوم در حال حاضر با مقاومت 1730 دلاری در نقطه ثبت نمودار روزانه 1 بعدی معامله می شود.

اگر گاوها و احساسات بازار پیش از ادغام قوی بمانند، شکست این منطقه، قیمت اتریوم را به 2400 دلار و حتی بالاتر می‌برد.

مقاومت ETH 1D در نمودار روزانه | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

اتریوم در نمودار در بازه زمانی روزانه واقعاً خوب به نظر می رسد که نشانه خوبی است در حالی که وارد یک ماه جدید می شویم. به دلیل حجم کم در تعطیلات آخر هفته، اتریوم برای شکستن مقاومت کار سختی خواهد داشت.

اگر اتریوم نتواند با موفقیت شکست بخورد، می‌توانیم منطقه 1600 دلاری را به عنوان نزدیک‌ترین پشتیبانی قبل از یک حرکت صعودی بزرگ دوباره آزمایش کنیم.

قیمت اتریوم در نمودار 4H

اتریوم در حال حاضر با مقاومت 1730 دلاری مواجه است و حجم کم آن همراه است. اگر قرار است در آخر هفته عقب نشینی صورت گیرد، حمایت 1600 دلاری ورودی خوبی خواهد بود.

ETHUSDT
ETH با مقاومت 1730 دلاری با حجم کم مواجه می شود | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

مطالب مرتبط: آیا اتریوم ETH را ادغام خواهد کرد؟

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از علامت 50 است که نشان می دهد بازار سالم به نظر می رسد اما قیمت کمتری دارد. از آنجایی که گاوها در روزهای آینده اتریوم را تحت فشار قرار می دهند، شکستن مقاومت 1730 دلاری چندان چالش برانگیز نخواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا