ارزهای دیجیتال

اتریوم سیگنال های قرمز می فرستد، آیا باید نگران طولانی مدت باشید؟

بازار کریپتو در حال تجربه اصلاحاتی است که بیت‌کوین و اتریوم سود هفته‌های گذشته خود را پس می‌دهند. احساسات عمومی در این بخش خوش بینانه بود، اما اگر ارزهای دیجیتال اصلی سطوح فعلی خود را از دست بدهند، می تواند ضربه ای وارد کند.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم (ETH) به ترتیب با 10 درصد زیان در 24 ساعت و 7 روز گذشته با 1690 دلار معامله می شود. کریپتوکارنسی منطقه حمایتی حیاتی را در 1700 دلار حفظ کرده است که از مقاومت اصلی به حمایت تبدیل شده است.

قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته حرکت می کند. منبع: ETHUSDT Tradingview

در یک به‌روزرسانی بازار، آرتور هیز، بنیان‌گذار BitMEX، اقدام قیمت کوتاه‌مدت در بازار ارزهای دیجیتال را «زشت» خواند، زیرا او پتانسیل زیان‌های بیشتر را می‌بیند. هیز گفت از طریق توییتر:

اقدام قیمت کوتاه مدت زشت است. با فرض اینکه طولانی هستید، ممکن است به این معنی باشد که بازار را اشتباه خوانده اید. آیا زمان پوشاندن، محکم نشستن یا اضافه کردن بیشتر رسیده است؟ این همه به اعصاب شما و اینکه چقدر خوب می توانید نمودار را بخوانید بستگی دارد.

در کوتاه‌مدت، یک معامله‌گر ممکن است با ضرر مواجه شود، اما اگر معامله‌گر در بلندمدت روی اتریوم بازی کند، هیز بر این باور است که هیچ چیز برای دومین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار «تغییر اساسی» نکرده است. در کمتر از یک ماه، اتریوم قرار است “The Merge” را در شبکه اصلی مستقر کند.

این رویداد انتقال کامل ETH به یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) را نشان می دهد. در اتفاقی که یکی از مورد انتظارترین رویدادها در تاریخ بازار ارزهای دیجیتال است، اتریوم زمینه را برای یک شبکه کم مصرف، مقیاس پذیرتر و در دسترس فراهم خواهد کرد.

در گذشته، هیز گفته بود که “ادغام” یک رویداد ماورایی برای قیمت ETH خواهد بود، زیرا ارز دیجیتال موفق به جذب سرمایه تازه خواهد شد. بنیانگذار BitMEX معتقد است زمانی که بلاک چین مصرف انرژی خود را کاهش دهد، پول در حاشیه جریان پیدا می کند و به طور بالقوه قیمت ETH را بالاتر می برد. هیز گفت:

اگر به من بگویید ادغام $ETH اتفاق نمی افتد، یا اتفاقی رخ داده است که احتمال موفقیت آن را به شدت کاهش می دهد، من نگران موقعیت طولانی خود خواهم بود.

زمان آن رسیده است که ذخایر اتریوم خود را افزایش دهید؟

از این نظر، معامله گران باید مراقب “ادغام” و هر گونه موانع احتمالی باشند زیرا می توانند بر قیمت اتریوم تأثیر منفی بگذارند. در زمان نگارش این مقاله، به‌روزرسانی در مسیر درست قرار دارد، اما قیمت ETH باید سطوح فعلی خود را حفظ کند تا از کاهش بیشتر جلوگیری شود.

اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، جاستین بنت، تحلیلگر معتقد است که قیمت اتریوم ممکن است به 300 دلار برسد. بنت گفت:

نظر نامطلوب: پایین $ETH احتمالا نزدیک به 300 دلار است تا 1000 دلار. آنها خواهند گفت: “این هرگز اتفاق نخواهد افتاد.” قبلاً در آخرین بازار خرس #کریپتو انجام شده است. و این بدون رکود جهانی، بازار نزولی برای سهام، و افزایش تورم به بالاترین حد جدید در بسیاری از کشورهای توسعه یافته بود.

اتریوم ETH ETHUSDT
مقاومت بحرانی قیمت و سطوح پشتیبانی ETH. منبع: جاستین بنت از طریق توییتر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا