ارزهای دیجیتال

اتریوم رسما وارد دوره PoS می شود، MEXC اولین صرافی است که سپرده ETHW را باز می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اتریوم رسما وارد دوره PoS می شود، MEXC اولین صرافی است که سپرده ETHW را باز می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

در ساعت 06:43 (UTC) در 15 سپتامبر 2022، اتریوم ادغام خود را در ارتفاع بلوک 15,537,393 تکمیل کرد و رسماً به مکانیسم اجماع اثبات سهام تغییر کرد. از آن زمان به بعد، اتریوم با دوران استخراج هفت ساله اثبات کار (PoW) خداحافظی کرد.

در همان زمان، اتریوم رسما از اتریوم هارد فورک شده بود و اجماع PoW را حفظ کرد. به عنوان توکن شبکه ETHW زنجیره فورک شده اتریوم، به طور فعال برای سپرده گذاری و تجارت توسط پلتفرم های مختلف معاملاتی اصلی باز شده است.

در ساعت 15:20 روز 15 سپتامبر، MEXC سپرده های ETHW را باز کرد، که اولین پلت فرم معاملات ارز دیجیتال در کل شبکه است که سپرده های ETHW را باز می کند. با توجه به محاسبه سپرده ETHW، برای تکمیل فرآیند سپرده تنها به 49 بلوک نیاز است که در حال حاضر سریع ترین سرعت سپرده گذاری حساب در بین پلتفرم های معاملاتی است.

1663449159 686 اتریوم رسما وارد دوره PoS می شود، MEXC اولین صرافی
MEXC X ETHW

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت بلادرنگ ETHW 13.01 Tether (USDT) است و حجم معاملات 24 ساعته به 74.05 میلیون دلار رسیده است. در مقایسه با پلت‌فرم‌های معاملاتی اصلی، شاخص‌های جامع MEXC، FTX و Bybit جزو سه شاخص برتر از منظر حجم، عمق و تفاوت قیمت هستند. از صفحه معاملاتی ETHW در MEXC، مقدار مطلق تفاوت قیمت بین قیمت خرید و فروش پیشنهادی تنها 0.002 است که کوچکترین است و شاخص های حجم و عمق معاملات بهتر عمل می کنند.

1663449160 509 اتریوم رسما وارد دوره PoS می شود، MEXC اولین صرافی
MEXC X ETHW/USDT

در واقع، MEXC نه تنها سریع‌ترین پلتفرمی است که سپرده‌های ETHW را در یک روز باز می‌کند، بلکه اولین پلتفرمی است که پشتیبانی خود را از ادغام شبکه اصلی اتریوم 2.0 اعلام می‌کند و اولین پلتفرمی است که توکن‌های بالقوه زنجیره فورک شده اتریوم را فهرست می‌کند.

طبق اعلام MEXC، MEXC از معاملات “توکن فورک شده بالقوه ETHW” در اوایل 5 آگوست حمایت کرده است. در حال حاضر، این توکن را می توان با ETHW، توکن واقعی شبکه اتریوم مبادله کرد. در عین حال، توکن واقعی شبکه اتریوم ETHW که خارج از پلتفرم معاملاتی به دست آمده است نیز می‌تواند برای اهداف تجاری در MEXC سپرده شود.

قابل درک است که MEXC یک پلتفرم تجارت ارز دیجیتال کاربرپسند پیشرو در جهان است که خدمات یک مرحله ای برای معاملات نقطه ای، صندوق های قابل معامله در بورس (ETF)، معاملات آتی دائمی، شاخص NFT و غیره ارائه می دهد. با بیش از 7 میلیون کاربر در سراسر جهان، MEXC همچنین پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال است که دارای سریعترین راه اندازی پروژه های محبوب در کل شبکه و فراوان ترین دسته های قابل معامله است.

همچنین، طبق داده‌های CoinGecko، MEXC در حال حاضر از بیش از 1500 ارز دیجیتال برای معاملات نقطه‌ای، بیش از 120 ارز دیجیتال معاملات آتی و بیش از 300 ارز دیجیتال برای معاملات اهرمی ETF پشتیبانی می‌کند.

مخاطب:

نام شرکت: MEXC

نام: جنی سان

ایمیل: [email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا