ارزهای دیجیتال

اتریوم بولز با حفظ قیمت از حمایت 1200 دلاری دفاع می کند. چقدر طول خواهد کشید؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت اتریوم حمایت 1500 دلاری خود را از دست می دهد زیرا قیمت به منطقه 1250 دلار معامله می شود قبل از اینکه از این منطقه خارج شود.
  • قیمت ETH همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت ETH در تمام بازه‌های زمانی ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می‌شود.

هفته‌های گذشته شاهد افزایش قیمت اتریوم (ETH) و بیشتر آلت‌کوین‌ها بودیم، زیرا بسیاری از سودهای تولید شده بیش از 200 درصد افزایش یافتند، از جمله قیمت اتریوم (ETH) از منطقه 1300 دلار به بالای 1600 دلار افزایش یافت و بسیاری امیدوار بودند قیمت اتریوم افزایش یابد. قیمت مناسبی را به منطقه 2000 دلاری می رساند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد. قیمت ETH با توجه به مشکل فعلی بازار بین بایننس و FTX ضعیف به نظر می رسد و ترس از عدم اطمینان و شک را برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران ایجاد می کند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد افزایش بیش از 200 درصدی آلتکوین‌ها در 7 روز گذشته بودیم که از حرکت محدود خود خارج شدند، زیرا بسیاری معتقدند امید بیشتری به فضای کریپتو باز می‌گردد.

هفته جدید هنوز مانند هفته گذشته آغاز نشده است زیرا اکثر آلتکوین ها، از جمله ETH تحت تاثیر وضعیت فعلی بازار قرار گرفته اند، زیرا قیمت ETH متزلزل به نظر می رسد و از بالاترین سطح هفتگی خود پایین می آید.

با این حال، قیمت ETH پس از شکستن به زیر بالاترین سطح هفتگی خود یعنی 1450 دلار که ماه‌ها به عنوان منطقه حمایت و تقاضا عمل کرده و قیمت را از فروش عقب نگه داشته است، همچنان نزولی به نظر می‌رسد. قیمت اتریوم که پشتیبانی را مجدداً در 1200 دلار آزمایش می‌کند برای بازار خوب نیست، زیرا این منطقه را برای خرس‌ها تضعیف می‌کند تا قیمت را پایین بیاورند.

قیمت ETH باید در این منطقه افزایش یابد تا ایمن به نظر برسد و از نزول به زیر پایین‌ترین سطح هفتگی خود جلوگیری کند، زیرا این امر بر احساسات عمومی بازار تأثیر می‌گذارد. اگر قیمت 1200 دلار نتواند ثابت بماند، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد قیمت اتریوم در 1000 دلار و پایین‌تر باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1400 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1200-900 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت ETH در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت بالای حمایت 1200 دلار معامله می شود، پس از آزمایش مجدد این منطقه در دفعات قبل، قیمت را از روند پایین تر جلوگیری می کند، و برای شروع صعود به منطقه 1500 دلاری افزایش می یابد.

قیمت اتریوم در بازه زمانی روزانه بالای 1200 دلار بسته شد که نشان می‌دهد با ادامه روند بهبودی بازار در روزهای آینده، شانس بیشتری برای روند صعودی ETH وجود دارد.

قیمت ETH باید به منطقه 1450 دلار افزایش یابد تا قیمت به طور موقت ایمن باقی بماند و منجر به افزایش تسکین شود. اگر قیمت 1200 دلار نتواند پایین بیاید، می توانیم شاهد کاهش قیمت به منطقه 1000 تا 900 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1450 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1200-900 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا