ارزهای دیجیتال

اتریوم به نقطه عطف جدیدی می رسد، سرمایه گذاران پیش از ادغام جمع می شوند

از زمانی که توسعه دهندگان اعلام کردند که احتمالاً ادغام در ماه سپتامبر در ماه آینده اتفاق می افتد، قرارداد سهام سپرده اتریوم افزایش یافته است. این حرکت به سمت اثبات سهام باعث می‌شود که ماینرها به نفع اعتبارسنجی‌هایی که برای شرط‌بندی ETH خود پاداش دریافت می‌کنند، کنار گذاشته شوند و سرمایه‌گذاران بیشتری می‌خواهند از این مزیت استفاده کنند. این امر باعث شده است که اتریوم به نقاط عطف جدیدی دست پیدا کند، در حالی که جدیدترین مورد مربوط به میزان سهام ETH است.

ETH سهامدار از 13.3 میلیون عبور می کند

ETH سهامدار در شبکه اتریوم اکنون به نقطه عطف جدید 13.3 میلیون رسیده است. این رقم مدت زیادی است که در حال ساخت بوده و از زمان اعلام حدود یک ماه پیش رشد فوق العاده ای را به ثبت رسانده است. این قرارداد اکنون به مبلغ 13.308 میلیون ETH است که هر روز افزایش می یابد.

تعداد کل اتریوم که اکنون در معرض خطر است، حدود 11 درصد از کل عرضه را تشکیل می دهد. این به این معنی است که 11 درصد از عرضه موجود اتریوم برای آینده قابل پیش‌بینی غیرقابل انتقال است. همانطور که انتظار می رفت، این تأثیر زیادی بر قیمت داشته است زیرا کمبود برابر با ارزش بالاتر است. اتریوم توانسته بود برای اولین بار در بیش از 2 ماه از 2000 دلار عبور کند.

انتظارات پیرامون ادغام به رویداد «خرید خبر» تبدیل شده است. با توجه به وعده‌هایی که اتریوم در این مدت داده است، افراد بیشتری به سمت دارایی دیجیتال می‌روند. به این واقعیت اضافه کنید که انتظار نمی رود تا 6 ماه تا 1 سال پس از ادغام، برداشت به شبکه بیاید، کاهش عرضه بازار همچنان قیمت را افزایش می دهد.

سرمایه‌گذاران اتریوم وارد آن می‌شوند

یک محصول جانبی مهم اعلامیه مبنی بر اینکه ادغام در ماه سپتامبر در راه است، روند انباشتی است که آغاز شده است. به عنوان مثال، تعداد آدرس‌هایی است که حداقل 10000 ETH را در خود جای داده‌اند که به بالاترین حد خود در یک ماه اخیر یعنی 1186 رسیده است. همین روند در سرمایه‌گذاران کوچک‌تر که حداقل 10 سکه در اختیار داشتند مشاهده شد که بالاترین رکورد جدید را با 313562 آدرس کیف پول ثبت کردند.

در ساعات اولیه روز دوشنبه، وو بلاک چین گزارش داد که یک کیف پول اتریوم که مدت‌ها غیرفعال بود، فعال شده است. این کیف پول که موجودی آن 145000 ETH بود، گفته می شد در دوران ICO شبکه فعال بوده و در این مدت در مجموع 150000 ETH جمع آوری کرده است.

زمانی که قیمت اتریوم در سال 2019 به 219 دلار رسید، صاحب کیف یک تراکنش تنها 5000 ETH انجام داده بود اما از آن زمان تاکنون هیچ فعالیت دیگری نداشته است. این کیف پول از زمان فعال سازی مجدد خود، 145000 ETH را به چندین کیف پول انتقال داده است.

این روندها با نزدیک شدن به ادغام رایج تر می شوند. بیشتر، زمانی که سرمایه گذاران اخبار را خریداری می کنند، قیمت ETH در حال افزایش چشمگیر است. با این حال، همانطور که در گذشته دیده شده است، انتظار می رود که قیمت ETH احتمالا پس از ادغام کاهش یابد.

Featured image from Greek Reporter, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای اطلاعات بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا