ارزهای دیجیتال

اتریوم از 1200 دلار با خون محافظت می کند، آیا این منطقه حفظ خواهد شد؟

  • قیمت اتریوم بالای 1200 دلار باقی می‌ماند زیرا گاوها نمی‌خواهند قیمت زیر حمایت کلیدی را رها کنند.
  • قیمت در بازه زمانی روزانه به زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) ادامه می‌دهد.
  • قیمت ETH در نمودار چهار ساعته پس از ظهور یک واگرایی صعودی افزایش یافت.

قیمت اتریوم (ETH) پس از “ادغام اتریوم” مورد انتظارش، احساسات صعودی کمتری نشان داد. پس از انتشار اخبار کمیته بازار باز فدرال (FOMC) اتریوم شاهد کاهش شدید قیمت خود در برابر تتر (USDT) بود. فدرال رزرو نرخ بهره هدف خود را 75 واحد در ثانیه افزایش داد که بر قیمت اتریوم تأثیر منفی گذاشت. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

پس از مشاهده نزولی بسته شدن شمع هفتگی، قیمت اتریوم همچنان در تلاش است تا سرپا نگه دارد، در حالی که هفته جدید قبل از نشست مورد انتظار FOMC نزولی تر به نظر می رسد.

قیمت اتریوم سعی کرد تا قبل از هفته جدید کمی جهش نشان دهد زیرا قیمت به منطقه 1370 دلاری حرکت کرد، اما این جهش کوتاه شد زیرا اخبار افزایش نرخ افزایش قیمت به قیمت آسیب رساند و قیمت ETH به پایین ترین سطح هفتگی 1250 دلار قبل از آن رسید. با افزایش قیمت 1300 دلاری، از آن منطقه جهش کرد.

قیمت اتریوم باید به بالای 1500 دلار برسد تا از سقوط به سطح حمایت حیاتی خود در امان بماند. اگر قیمت اتریوم با این ساختار ادامه پیدا کند، می‌توانیم شاهد باشیم که قیمت اتریوم از حمایت 1200 دلاری شکسته و به منطقه 1024 دلار کاهش یابد، جایی که تقاضا برای قیمت ETH بیشتر است.

قیمت ETH در حال حاضر با مقاومت در برابر شکستن بیش از 1324 دلار مواجه است. اگر اتریوم نتواند در بالای این منطقه پشتیبانی شکسته شود و حفظ شود، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت به حمایت کلیدی 1200 دلاری خود باشیم و اگر این پشتیبانی نتواند سفارشات فروش را متوقف کند، کاهش می‌یابد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1324 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1200 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار چهار ساعته (4H).

نمودار قیمت ETH چهار ساعته | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی 4H برای قیمت های ETH همچنان در محدوده حرکت می کند زیرا قیمت مجدداً به پایین 1250 دلار رسید. قیمت ETH پس از ایجاد یک واگرایی صعودی از این منطقه جهش کرد زیرا قیمت به بالاترین حد 1320 دلار صعود کرد و سپس با مقاومت در برابر شکستن بالاتر مواجه شد.

قیمت اتریوم باید 1400 دلار را پس بگیرد تا شانسی برای روند بالاتر داشته باشد.

در بازه زمانی 4H، قیمت ETH در حال حاضر با 1310 دلار معامله می شود، درست زیر میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA)، که به عنوان مقاومت برای قیمت ETH عمل می کند. قیمت 1400 دلار و 1540 دلار مطابق با مقاومت 50 و 200 EMA برای قیمت ETH است. قیمت ETH باید 50 EMA را بازیابی کند تا شانسی برای روند به 1500 دلار داشته باشد.

شاخص قدرت نسبی اتریوم کمتر از 50 است که نشان دهنده سفارش خرید کمتر است.

مقاومت چهار ساعته برای قیمت ETH – 1400 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته برای قیمت ETH – 1200 دلار.

Featured Image From Istock, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا