ارزهای دیجیتال

اتریوم از بیت کوین تقلید می کند در حالی که گاوها و خرس ها درگیر هستند. چه کسی به صدر خواهد رسید؟

  • قیمت ETH برای شکستن بالاتر از مقاومت کلیدی تلاش می کند زیرا قیمت همچنان در محدوده ای شبیه به قیمت بیت کوین معامله می کند.
  • ETH همچنان به مبارزه خود ادامه می دهد زیرا قیمت ها نزدیک به منطقه تقاضا معامله می شوند.
  • قیمت ETH همچنان نامشخص به نظر می رسد زیرا قیمت در بازه زمانی روزانه زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

قیمت اتریوم (ETH) در چند وقت اخیر به نظر می رسد که قدرت خود را در برابر تتر (USDT) از دست داده است، زیرا قیمت برای بیش از هفته ها در یک حرکت محدود باقی مانده است. علیرغم ابهامی که در هفته‌های اخیر گریبانگیر بازار کریپتو شده است، زیرا قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش جزئی در حرکت قیمت خود مواجه شده‌اند، قیمت اتریوم کمتر یا اصلاً نشان داده نشده است. نوسانات در حرکت قیمت آن به عنوان بسیاری از این نگرانند که قیمت حمایت اصلی خود را از دست بدهد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی.

بازار نزولی برای اکثر پروژه‌ها خوب و مطلوب بوده است، زیرا این زمان سختی بوده است زیرا اکثر پروژه‌ها بیش از 50 درصد کاهش قیمت داشته‌اند و اکثر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را از نگهداری این دارایی‌ها منصرف کرده است.

قبل از “ادغام اتریوم”، قیمت اتریوم شاهد افزایش و افزایش نسبت به قیمت اتریوم بود، زیرا قیمت در آن زمان از بیت کوین بهتر بود، و بسیاری برای 4000 دلار اتریوم فریاد زدند، اما این فقط یک آرزو بود.

قیمت اتریوم پس از ادغام پس از اینکه قیمت از پایین ترین سطح هفتگی 1000 دلار به بالاترین سطح 2030 دلار افزایش یافت، قبل از اینکه به دنبال رد شدن قیمت آن باشد زیرا قیمت ETH تلاش می کند از مقاومت 2030 دلار عبور کند، سایه ای از خود تبدیل شده است.

قیمت ETH شاهد کاهش قیمت از این منطقه بود. قیمت سعی کرد حمایتی را در 1600 دلار ایجاد کند اما این حمایت را از دست داد زیرا وضعیت فعلی بازار همچنان سخت و چالش برانگیز به نظر می رسد. قیمت اتریوم به پایین ترین سطح 1260 دلار کاهش یافت و به عنوان پشتیبان کلیدی عمل کرد زیرا قیمت از این منطقه به بالاترین سطح 1300 دلار جهش کرد زیرا قیمت همچنان به فروش می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1400 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1260 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت ETH همچنان نامشخص به نظر می‌رسد، زیرا روند قیمت در یک کانال مستطیلی با یک حرکت محدود به محدوده تغییر می‌کند.

قیمت اتریوم از بالاترین سطح 1430 دلار رد شد زیرا قیمت خود را در یک محدوده حرکت می کرد زیرا قیمت آماده شکستن به سمت بالا یا پایین بود.

قیمت اتریوم باید به سمت بالا شکسته شود و بالاتر از این محدوده بسته شود تا یک جهش تسکین دهنده برای قیمت آن از سر گرفته شود. اگر قیمت ETH نتواند شکست بخورد، شاهد استفاده بیشتر از 1260 تا 1300 دلار خواهیم بود و در صورت شکسته شدن این پشتیبانی ها می تواند منجر به کاهش معاملات ETH شود.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1400 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1260 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا