ارزهای دیجیتال

آیا Rishi Sunak می تواند “سورپرایز اکتبر” بیت کوین باشد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظر توسط Jacob Kozhipatt، یوتیوبر و نویسنده است.

عبارت «غافلگیری اکتبر» در سیاست برای توصیف رویدادی در آخرین لحظه و تغییر پارادایم که یک ماه قبل از انتخابات آمریکا رخ می دهد، استفاده می شود. به عنوان مثال، در سال 2016، FBI تحقیقات خود را در مورد سرور ایمیل خصوصی هیلاری کلینتون بازگشایی کرد، رویدادی که بسیاری استدلال می کنند که منجر به شکست وی در انتخابات 2020 شد. در سال 2020، دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا، تنها چند هفته قبل از انتخابات نوامبر به کووید-19 مبتلا شد.

بازارهای بیت کوین نیاز به تغییر و تحول دارند. سال 2022 سال سختی برای قیمت بیت کوین بوده است. در حال حاضر، بیت کوین 65 درصد کمتر از قیمت خود در یک سال پیش است، که با پیش‌بینی شش رقمی قیمتی که مدل‌هایی مانند «سهام به جریان» و گاوهای نر طولانی‌مدت، مانند تیم دریپر، پیش‌بینی کرده بودند، فاصله زیادی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا