ارزهای دیجیتال

آیا Mt. Gox 140 هزار بیت کوین را در ژانویه 2023 منتشر می کند؟ روش های بازپرداخت فاش شد

هک Mt. Gox نقطه عطفی برای بیت کوین بود. و بازپرداخت آتی به افراد آسیب دیده مطمئناً بازپرداخت دیگری خواهد بود. از آنجایی که ما در یک بازار نزولی قرار داریم، اکثر مردم نگران این هستند که آن 140 هزار بیت کوین چه تأثیری بر بازار خواهد داشت. آیا کلاس Mt. Gox ثابت خواهد شد که دارنده آن است یا به محض دریافت آن همه آن را می فروشند؟ این یک سوال برای یک روز دیگر است، زیرا کلاس Mt. Gox تا 10 ژانویه 2023 فرصت دارد تا ثبت نام را تکمیل کند و روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کند.

آخرین بار موضوع را گزارش کردیموکیل نوبواکی کوبایاشی به عنوان متولی توانبخشی منصوب شد و انتظار می رفت مراحل بازپرداخت از 15 سپتامبر آغاز شود. NewsBTC همچنین اطلاع داد که «بازپرداخت بیت کوین Mt. Gox در یک دوره زمانی انجام خواهد شد و در هر زمان تنها بخشی را در گردش قرار می دهد. این نشان می دهد که تاثیر بسیار کمتری از ورود بیت کوین به بازار خواهد داشت و قیمت بیت کوین را کاهش نمی دهد.

این بار، با روش‌های بازپرداخت و روش‌های KYC کاملی که کلاس Mt. Gox برای دریافت آن بیت‌کوین قدیمی قدیمی طی می‌کند، آشنا می‌شویم.

گزینه های بازپرداخت Mt. Gox Hack

باورش سخت است، اما به نظر می رسد بعد از این همه سال داستان Mt. Gox به پایان خواهد رسید. بسیار خوب، تعویق پس از تعویق و یک میلیون نیاز جدید وجود دارد، اما پیشرفت هایی نیز وجود دارد. این بار، کوه گوکس اعلام کرد، “در رابطه با بازپرداخت تحت طرح بازپرداخت (“بازپرداخت”)، متولی توانبخشی عملکردی را برای طلبکاران راه اندازی کرده است تا روش بازپرداخت را انتخاب کنند و اطلاعات گیرنده را ثبت کنند.”

طلبکاران “که مایل به دریافت بازپرداخت” هستند باید برو اینجا و فرم “انتخاب و ثبت نام” را قبل از 10 ژانویه تکمیل کنید. این بیش از اجباری است. اگر انتخاب و ثبت نام لازم را انجام ندهید، نمی توانید هیچ یک از بازپرداخت های زیر را دریافت کنید و باید مدارک مورد نیاز را به دفتر مرکزی MTGOX Co., Ltd. بیاورید. آنها همچنین باید “بازپرداخت را به ین ژاپن (نقد) دریافت کنند.

از طرف دیگر، افرادی که فرم ها را به موقع تکمیل می کنند، می توانند از بین این روش های بازپرداخت یکی را انتخاب کنند:

  • بازپرداخت زودهنگام یکجا
  • بازپرداخت بخشی از ادعای بازسازی ارزهای دیجیتال در ارزهای دیجیتال
  • بازپرداخت از طریق حواله بانکی
  • بازپرداخت از طریق حواله از طریق ارائه دهنده خدمات انتقال وجه

همچنین شایان ذکر است که برای دریافت پرداخت در روش انتخابی، این سه نام باید مطابقت داشته باشند:

  • «نام طلبکار (نامی که بستانکار اصلاح به متولی احیا اعلام کرده است)»
  • اطلاعات نام گیرنده پرداخت (نام حساب بانکی دریافتی حواله بانکی، حساب ارائه‌دهنده خدمات انتقال وجه، و حساب صرافی/حافظ ارز دیجیتال و غیره)
  • “نام مندرج در اسناد شناسایی ارائه شده توسط طلبکار توانبخشی برای تأیید هویت با استفاده از خدمات ارائه شده توسط Onfido PTE Ltd.”
BTC price chart for 10/08/2022 on Gemini | Source: BTC/USD on TradingView.com

بازپرداخت چگونه بر بازار بیت کوین تأثیر می گذارد؟

140 هزار بیت کوین که کوه Gox در طبیعت منتشر می کند، مطمئناً بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد، اما شاید نه به اندازه ای که مردم از آن می ترسند. روش های مختلف پرداخت تضمین می کند که همه چیز به تدریج اتفاق می افتد. و کلاس Mt. Gox از بیت کوینرهای اولیه تشکیل شده است. آنها ممکن است در طول مسیر چیزی یاد گرفته باشند و آنقدر مشتاق فروش بیت کوین خود نباشند. این سکه ها از زمان هک Mt. Gox به میزان قابل توجهی افزایش یافتند، اما ممکن است قیمت در آینده حتی بیشتر شود.

البته بخشی از طلبکاران بلافاصله مقداری سود خواهند برد. با این حال، آنها از سال 2014 به اجبار منتظر آن بیت کوین ها بودند. آیا عجله ای برای فروش با این قیمت ها وجود دارد؟ صبر یک فضیلت است.

Featured Image: Mt. Gox logo from Wikimedia | Charts by TradingView

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا