ارزهای دیجیتال

آیا HypaSwap در هنگام راه اندازی می تواند از Uniswap و Avalanche پیشی بگیرد؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

DeFi به مهار شبکه پیچیده صنعت بانکداری ناکارآمد کمک می کند. یک نهاد واحد بر هر جنبه ای از امور مالی، از جمله معاملات، وام ها، و قیمت سهام که منجر به فساد گسترده و شیوه های تجاری غیراخلاقی شد، حکومت می کرد.

در نتیجه، انفجاری در تعداد ارزهای دیجیتال ساخته شده بر روی پلت فرم DeFi رخ داد. هم این پلتفرم و هم ارزهای دیجیتال مرتبط با آن در حال حاضر به عنوان تغییر دهنده بازی در بازار ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شوند. یکی از این ارزهای رمزپایه که صنعت DeFi را متحول خواهد کرد، HypaSwap (HYPA) است که به زودی راه اندازی می شود.

در این مقاله آن را با دو پلتفرم دیگر مقایسه خواهیم کرد. بهمن (AVAX) و Uniswap (UNI).

بهمن (AVAX)

Avalanche (AVAX) چارچوبی برای برنامه های غیرمتمرکز است که از قراردادهای هوشمند برای کار استفاده می کنند. هدف اصلی Avalanche ساخت یک بلاک چین است که بدون از دست دادن تمرکززدایی، بسیار امن و سازگار باشد. کاربران از کاربرد سازگار با محیط زیست قراردادهای هوشمند در Avalanche و هزینه های راه اندازی کمتر بهره مند می شوند. علاوه بر این، کاربران Avalanche می توانند سرعت بالاتری را تجربه کنند.

توسعه دهندگان می توانند بلاک چین های منحصر به فرد را با استفاده از ماشین های مجازی Avalanche راه اندازی کنند. پل Avalanche انتقال وجوه به اتریوم یا از اتریوم را برای کاربران ساده می کند. بهمن به دلیل الگوریتم اجماع PoS، انرژی بسیار کمتری نسبت به شبکه‌های PoF مصرف می‌کند. Avalanche به خدمات فوق العاده سریع، سازگار با محیط زیست و کم هزینه افتخار می کند.

علاوه بر میزبانی برنامه‌های کاربردی دیگری که از محیط زیست سریع‌تر و مؤثرتر بهره می‌برند، Avalanche در ابتدا قرار بود به عنوان پایه‌ای برای DeFi عمل کند. Avalanche در موقعیتی عالی قرار دارد تا جایگاه مورد نظر خود را به عنوان مقصد مورد نظر DeFi پر کند. این به این دلیل است که Avalanche یک شبکه PoS با بالاترین سرعت و بیشترین اعتبارسنجی است.

Uniswap (UNI)

در سال 2018، هیدن آدامز Uniswap (UNI) را راه اندازی کرد و به زودی تبدیل به یک صرافی غیرمتمرکز محبوب در بازار کریپتو شد. Uniswap از نرم افزار ساخته شده بر روی اتریوم استفاده می کند که به مشتریان اجازه می دهد صرافی ارزهای دیجیتال را مدیریت کنند. یکی از این صرافی ها بازاری است که معامله گران می توانند ارزهای دیجیتال را بخرند و بفروشند.

فناوری بازارساز خودکار (AMM) توسعه اصلی است که باعث می شود سیستم Uniswap کار کند. AMMها قراردادهای هوشمندی هستند که استخرهای Uniswap را کنترل می کنند که توکن های مورد نیاز برای تکمیل معاملات را تامین می کنند.

پروتکل Uniswap، که نمونه ای عالی از پتانسیل dApps است، منجر به رشد پلت فرم DeFi شد. توکن حاکمیت UNI توسط Uniswap که اخیرا راه اندازی شده است، ایده خودکفایی جامعه را بهبود می بخشد که امکان مشارکت همه سهامداران در تصمیم گیری سیاست را فراهم می کند.

HypaSwap (HYPA)

تصویر HypaSwap (HYPA).

HypaSwap (HYPA) یک پلتفرم DeFi مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که به وام دهندگان و وام گیرندگان اجازه می دهد تا دارایی ها را بر روی یک استخر نقدینگی معامله کنند. وام دهندگان در نتیجه وام دادن دارایی های خود با استفاده از پلتفرم HypaSwap، سود دارایی قفل شده را دریافت می کنند. وام گیرندگان در ازای وثیقه، دارایی ها را از استخر نقدینگی دریافت می کنند.

توکن HYPA به عنوان توکن بومی پلتفرم HypaSwap عمل می کند. HYPA را می توان با نرخ فعلی بازار از طریق صرافی های ارز دیجیتال خریداری کرد یا از طریق پلتفرم به دست آورد. ارز دیجیتال HYPA عمدتاً برای فعالیت‌هایی مانند نرخ بهره، هزینه‌ها و مشوق‌های سهام استفاده می‌شود.

HYPA عمدتاً بر روی وام دادن و استقراض تمرکز دارد، که برای این پلتفرم مکانیزم قابل اعتمادی ایجاد کرده است که اجازه می دهد این تراکنش ها بدون ترس از دست دادن پول به دلیل تقلب یا وام های بد انجام شوند. علاوه بر این، چارچوب کاملی دارد که به اعضای جامعه اجازه می‌دهد تا فعالانه در فعالیت‌های فرابانکی مانند سهامداری و تبادل وثیقه شرکت کنند. انتظار می‌رود که اعضا برای افزایش بازده سرمایه‌گذاری خود، توکن‌های بیشتری خریداری کنند و برای مشارکت فعال خود مزایایی دریافت کنند.

HypaSwap قصد دارد یک موقعیت غالب در بازار برای معرفی سیستم DeFi در سراسر جهان ایجاد کند. در نتیجه صاحبان HYPA به هم متصل و توانمند می شوند و فرصت های وام دهی یا استقراض DeFi به خانه های آنها ارائه می شود. این یک ردپای قوی برای سیستم DeFi در سراسر جهان ایجاد می کند.

HypaSwap یکی از با ارزش ترین سیستم های DeFi با پایه ای محکم و آینده ای فوق العاده امیدوارکننده است که نمی خواهید آن را از دست بدهید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HypaSwap (HYPA)، از لینک های زیر دیدن کنید:

پیش فروش: http://join.hypaswap.io/

وب سایت: http://hypaswap.io/

تلگرام: https://t.me/HypaSwap

توییتر: https://twitter.com/HypaSwap


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا